Dlaczego SleepMed?

Materace Miastko

Materace Miastko - Pomorskie

Materace Miastko

W łóżku spędzamy miłe chwile, oglądamy filmy, czytamy książki, a przede wszystkim śpimy. To jednak nie wszystko - mebel ten pomaga również odzyskać siły w chorobie i regenerować mięśnie. Czas spędzony w nim jest więc bardzo istotny i absolutnie nie można rozpatrywać go w kategoriach straconych godzin. Warto jednak zadbać o to, aby sypialnia była miejscem, w którym odpoczynek faktycznie jest wygodny i efektywny. Pomocny z pewnością okaże się sklep materace Miastko, w asortymencie którego znajdują się zarówno wysokiej jakości podłoża sypialniane, jak i wszelkiego rodzaju akcesoria. Otulająca kołdra, ergonomiczna poduszka i porządny stelaż to również bardzo ważne elementy wyposażenia. Materace Miastko to marki, które nie bez powodu zdobyły uznanie tak wielu miłośników snu. Są bowiem produkowane przy użyciu najnowszych technologii, z dbałością o każdy, nawet mały szczegół. Ich pozytywne właściwości zostały potwierdzone dzięki wielu wnikliwym testom i badaniom, które produkty przeszły jeszcze przed dotarciem na rynek. Zaletą, która jako pierwsza rzuca się użytkownikom w oczy jest fakt, iż produkty te potrafią doskonale dopasowywać się do kształtu ciała i pozycji snu. Na uwagę zasługuje również to, że materace Miastko pomagają w zachowaniu higieny. Ich pokrowce są bowiem zdejmowane, a możliwość prania w pralce znacznie ułatwia proces czyszczenia.

Materace piankowe Miastko

Podłoża do snu wykonane z pianek są wyrobami o stosunkowo prostej budowie, natomiast posiadają masę pozytywnych właściwości. Materace piankowe Miastko to produkty, które od lat znajdują się na liście bestsellerów, pomimo tego, że w ich wnętrzu nie znajduje się zbyt wiele komponentów. Pianki są jednak na tyle innowacyjnymi i szybko rozwijającymi się surowcami, że doskonale radzą sobie jako wypełnienie. Te, które wykorzystano tworząc materace piankowe Miastko efektywnie podpierają kręgosłup, w tym samym czasie dopasowując się do anatomicznej budowy ciała użytkownika i zapewniając mu komfort.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Miastko

Tradycyjne rozwiązania często okazują się być najlepsze. Materace sprężynowe Miastko niewątpliwie należą do grupy produktów, które są potwierdzeniem tych słów. Sprężyny są bowiem komponentem, który od lat sprawdza się jako bardzo trwała i odporna na odkształcenia baza podłoży do snu. Dziś można to zauważyć jeszcze bardziej - zostały bowiem znacznie ulepszone. Ich budowa opiera się na nowoczesnych elementach kieszeniowych lub multipocket, których działanie jest amortyzowane za pomocą wygodnych pianek. Jeśli więc poszukujesz podłoża wygodnego i elastycznego punktowo, wybierz materace sprężynowe Miastko.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Miastko

Osób zmagających się z problemem nawracającego bólu kręgosłupa jest wiele, a jego przyczyn - jeszcze więcej. Z tego też powodu wiele osób nie wie, od czego zacząć, by poczuć się lepiej. Materace ortopedyczne Miastko z pewnością są dobrym punktem odniesienia - to element wyposażenia, który bez względu na przyczynę sprawi, że użytkownik będzie budził się odprężony i wyspany. Jest to możliwe dzięki starannie dopracowanej, strefowej budowie oraz komponentom najwyższej jakości. Nie czekaj - wybierz materace ortopedyczne Miastko i ciesz się zdrowym i komfortowym nocnym wypoczynkiem.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Miastko

Odpowiednia poduszka to taka, która sprawi, że Twoje ciało rozluźni się i zregeneruje. Jeśli zależy Ci na tym, by tego typu produkt znalazł się w Twojej sypialni, wybierz poduszki Miastko. Są to propozycje w pełni ergonomiczne i niesamowicie wygodne. Są doskonałym dowodem na to, że właściwości prozdrowotne wcale nie muszą oznaczać ubytku na komforcie podczas snu. Poduszki do spania Miastko zostały wyselekcjonowane na tyle starannie, że nie trzeba martwić się o ich jakość. Dzięki temu można w pełni skupić się na dopasowaniu ich do swoich osobistych potrzeb i preferencji.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej