Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Rumia

Materace, poduszki, kołdry, pościel Rumia - Pomorskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Rumia

Doba jest skonstruowana tak, by 8 godzin poświęcić na pracę, kolejne 8 na przyjemności, a ostatnie - na sen. Oznacza to, że nocny wypoczynek to potrzeba biologiczna, na którą poświęca się średnio ⅓ swojego życia. Warto więc dołożyć wszelkich starań, by czas spędzony w łóżku był wygodny, efektywny i miał pozytywny wpływ na zdrowie. Jedną ze zmian, na które warto się zdecydować, jest zakup nowego podłoża do snu o właściwościach dopasowanych do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Tego typu produkt znajdziesz w sklepie materace Rumia. Niełatwo urządzić sypialnię tak, by była ergonomiczna i podatna na modyfikacje wynikające ze zmieniających się potrzeb użytkownika. Materace Rumia są jednak modelami, które z pewnością w tym pomogą. Wyroby te powstały w oparciu o wypełnienia różnego rodzaju - mowa zarówno o propozycjach piankowych, jak i sprężynowych. Ponadto, mnogość rozmiarów i twardości sprawia, że każdy użytkownik jest w stanie znaleźć coś wprost idealnego dla siebie. W sklepie materace Rumia znajdują się również wysokiej jakości akcesoria sypialniane, które często okazują się być elementem, którego brakuje do osiągnięcia pełni komfortu. Kto wie, może to właśnie otulająca kołdra lub ergonomiczna poduszka jest czymś, czego w danym momencie potrzebujesz?

Materace piankowe Rumia

Materace piankowe Rumia cieszą się niesłabnącą popularnością już od jakiegoś czasu. Z czego to wynika? Przede wszystkim z ich zaskakująco dużej uniwersalności, która jest możliwa dzięki łączeniu ze sobą wypełnień różnego rodzaju, o zróżnicowanych twardościach. Materace piankowe Rumia to w dużej mierze produkty dwustronne, które są idealnym rozwiązaniem dla osób niezdecydowanych. Ich elastyczność, lekkość i przystępna cena sprawia, że wyroby te doskonale odnajdują się niemal w każdej sypialni, bez względu na wiek i preferencje użytkownika.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Rumia

Materace sprężynowe Rumia to innowacyjne wyroby stworzone z komponentów najwyższej jakości. Ich wnętrze zostało stworzone z największą dbałością o szczegóły, czego dowodem są sprężyny umieszczone pojedynczo w materiałowych kieszonkach. Ruchome elementy o małej średnicy i dużym zagęszczeniu pracują całkowicie niezależnie od siebie, dzięki czemu podłoże ugina się jedynie w miejscu nacisku i przyjemnie otula ciało użytkownika. Materace sprężynowe Rumia są również podzielone na zróżnicowane strefy twardości, dzięki czemu podpierają każdą część ciała osoby śpiącej w sposób indywidualny.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Rumia

Dolegliwości bólowe kręgosłupa i schorzenia na tym obszarze to problemy, które mogą pogłębiać się zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Nie wystarczy więc pilnowanie pozycji ciała podczas pracy oraz regularne uczęszczanie na rehabilitację. Czynnikiem, który może okazać się bardzo pomocny jest jeden z produktów znajdujący się w asortymencie sklepu materace ortopedyczne Rumia. Produkty te zostały stworzone z myślą o osobach ze specjalnymi potrzebami, którym zależy na nocnym wypoczynku najwyższej jakości. Nie czekaj - zadbaj o swoje zdrowie i wybierz materace ortopedyczne Rumia!

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Rumia

Wielogodzinna praca przed komputerem, przebywanie w złej pozycji ciała, przeróżne schorzenia… Te wszystkie okoliczności mogą doprowadzić do powstawania ognisk bólu w górnej części kręgosłupa. Dolegliwości tego typu mogą jednak wynikać również ze źle dobranej poduszki. Aby im zapobiegać, warto odwiedzić sklep poduszki Rumia i wybrać model, którego właściwości wydają się być idealne. Asortyment sklepu zachwyca starannie wyselekcjonowanymi produktami, które są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Poduszki do spania Rumia to w pełni ergonomiczne propozycje, które dbają o prawidłową pozycję ciała przez całą noc.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Rumia lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Pomorskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: