Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Bartoszyce

Materace, poduszki, kołdry, pościel Bartoszyce - Warmińsko-Mazurskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Bartoszyce

Zdrowy wypoczynek to taki, po którym każdego poranka jesteśmy w stanie obudzić się bez problemu, w pełni sił i z dobrym humorem. Jednak nie zawsze możemy się odpowiednio wyspać, przez co wielu z nas zastanawia się, co tak naprawdę wpływa na wysokiej jakości sen. Jak się okazuje, głównym czynnikiem są materace Bartoszyce. Te innowacyjne produkt, które zostały specjalnie zaprojektowane w celu zagwarantowania nam jak najlepszego wypoczynku, są w stanie odpowiednio dopasować się do anatomicznych kształtów naszego ciała, wspierając nie tylko kręgosłup, ale całe ciało. Co więcej, materace Bartoszyce wpływają na antyalergiczne i higieniczne warunki snu, a wszystko z uwagi na swoje właściwości oraz pokrowiec. Jednak pamiętajmy, że każdy wybrany przez nas model musi być jak najlepiej dopasowany do naszych osobistych potrzeb oraz preferencji. Wysokiej jakości podłoże do spania, które wyróżnia się licznymi cechami poprawiającymi komfort snu, są w stanie w pozytywny sposób wpłynąć na efektywny wypoczynek. Jednak, jak się okazuje, materace Bartoszyce to nie wszystko. Warto również zwrócić swoją uwagę na poduszki oraz kołdry.

Materace piankowe Bartoszyce

Materace piankowe Bartoszyce, to produkty, które są w stanie idealnie dopasować się do naszych potrzeb oraz preferencji. Wynika to z zastosowanego wewnątrz nich wypełnienie, którym jest innowacyjna pianka. Podzielić ja można z uwagi na rodzaj zastosowanego przy produkcji materiału, a także dodatkowe właściwości. Materace piankowe Bartoszyce idealnie sprawdzą się w każdej sypialni, zarówno dziecka, jak i osoby dorosłej, dlatego nie czekajmy i już dziś je sprawdźmy.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Bartoszyce

Materace sprężynowe Bartoszyce charakteryzują się licznymi, unikalnymi cechami, a wśród nich wyróżnia się wysoka elastyczność punktowa oraz redukcja drgań. Z uwagi na to, świetnie sprawdzą się one w sypialni małżeńskiej, jednak nie tylko! Dzięki sprężynom kieszeniowym, w które wyposażono większość współczesnych modeli, materace sprężynowe Bartoszyce są w stanie pracować niezależnie od siebie. Fakt ten wynika z umieszczenia ich w osobnych kieszonkach materiałowych. Właśnie dlatego warto już dziś sprawdzić, jakie modele są dostępne w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Bartoszyce

Zastanawiasz się, w jaki sposób zapewnić sobie nie tylko komfortowy, ale także zdrowy wypoczynek. Postaw na materace ortopedyczne Bartoszyce, które niezależnie od stanu zdrowia są w stanie idealnie dopasować się do anatomicznego kształtu ciała użytkownika, gwarantując najlepsze wsparcie dla kręgosłupa. Co więcej, posiadają status wyrobu medycznego oraz liczne atesty czy certyfikaty. Nie zapominajmy również, że materace ortopedyczne Bartoszyce są w stanie zminimalizować dolegliwości bólowe, jakie na co dzień odczuwamy w czasie choroby kręgosłupa.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Bartoszyce

Statystycznie, przeznaczamy aż ⅓ swojego życia na sen, z uwagi na co warto czas ten spędzić w jak najlepszych warunkach. Zapewnić je mogą między innymi poduszki do spania Bartoszyce. Są to jedyne produkty, które mogą dopasować się do anatomicznej budowy głowy, wspierając w prawidłowy sposób głowę, barki czy kręgosłup w odcinku szyjnym. Ważne również jest to, aby odpowiednio dopasować wybrane modele do swoich osobistych potrzeb oraz preferencji, gdyż tylko wtedy mogą spełniać swoją funkcję. Warto również pod uwagę wziąć inne parametry, jakimi wyróżniają się poduszki Bartoszyce, a zaliczyć do nich można twardość, wysokość oraz rodzaj wypełnienia.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Bartoszyce lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Warmińsko-Mazurskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: