Dlaczego SleepMed?

Materace Lidzbark Warmiński

Materace Lidzbark Warmiński - Warmińsko-Mazurskie

Materace Lidzbark Warmiński

Każdy z nas po całym dniu pracy czy zajęć w szkole, zasługuje na wysokiej jakości odpoczynek. Dlatego warto zadbać o prawidłowe dopasowane podłoże do spania. Sprawdź jakie materace Lidzbark Warmiński posiada w swojej ofercie i zmień komfort Twojego snu na lepszy! Zastanawiasz się, na co zwrócić uwagę kupując materac? Przede wszystkim na rodzaj wypełnienia. Do najpopularniejszych należą modele z wypełnieniem piankowym, sprężynowym oraz hybrydowym. Kolejnym aspektem jest to, kto będzie spał na podłożu. Inny produkt sprawdzi się dla dzieci, a zupełnie inny dla pary czy osoby ze schorzeniami zdrowotnymi. Materace Lidzbark Warmiński w swojej ofercie ma na tyle różnorodne, że pewnością znajdziesz coś dla siebie i swojej rodziny. Wiedząc już jakie materace Lidzbark Warmiński ma w swoim asortymencie, warto zadbać o pozostałe elementy wyposażenia sypialni takie, jak poduszka, kołdra czy chociażby stelaż do łóżka. Pamiętaj, że materac jest najważniejszy, ale jednak do pełni komfortu snu potrzebujemy również wygodnej poduszki, która podeprze nasz kark czy otulającej kołdry. Potrzebujesz pomocy w podjęciu decyzji, jaki materac się sprawdzi w Twojej sypialni? Specjaliści chętnie pomogą Ci w doborze produktu i udzielają odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.

Materace piankowe Lidzbark Warmiński

Czeka Cię wymiana podłoża do spania? Chcesz kupić produkt naprawdę wysokiej jakości? Zobacz jakie materace piankowe Lidzbark Warmiński ma w swojej ofercie. Materace piankowe są najczęściej wybierane przez klientów, ponieważ dzięki swoim różnorodnym właściwościom sprawdzają się w każdej sypialni. Warto wziąć pod uwagę szczególnie modele lateksowe, które będą stabilnie podpierać ciało oraz sprawdzą się u osób z alergiami. Lub materace termoelastyczne, które każdorazowo dopasowują się do ciała użytkownika, zapewniając mu przyjemny efektu otumanienia. Nie zwlekaj dłużej i już dzisiaj zobacz jakie materace piankowe Lidzbark Warmiński może Ci zaproponować!

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Lidzbark Warmiński

Szukasz materaca, który sprawdzi się dla par lub osób o podwyższonej wadze? Sprawdź jakie materace sprężynowe Lidzbark Warmiński posiada w swoich salonach, i zmień jakość Twojego snu na lepszą. Budowa materacy sprężynowych oparta jest na nowoczesnych sprężynach, które zostały tak rozmieszczone, aby prawidłowo podpierać kręgosłup na całej jego linii. Na szczególną uwagę zasługują modele ze sprężynami kieszeniowymi oraz multipocket. Jeśli chcesz zadbać o swój sen, zobacz jakie materace sprężynowe Lidzbark Warmiński oferuje! A różnice odczujesz już po pierwszej przespanej nocy!

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Lidzbark Warmiński

Zmagasz się z różnego rodzaju schorzeniami zdrowotnymi lub cierpisz z powodu wad postawy? Rekomendujemy zapoznanie się z tym jakie materace ortopedyczne Lidzbark Warmiński posiada w swoich salonach. Materace tego typu zostały wytworzone w oparciu o najnowsze technologie, które gwarantują prawidłowe podparcie ciała w trakcie snu oraz wspomaganie procesów rehabilitacyjnych. Ponadto, doskonale sprawdzają się u osób z alergiami, ponieważ dzięki ich odpowiedniej cyrkulacji wkładu, mamy pewność, że we wnętrzu materaca nie powstaną szkodliwe drobnoustroje czy roztocza. Zdrowy sen to dobry sen, dlatego sprawdź już dzisiaj jakie materace ortopedyczne Lidzbark Warmiński proponuje!

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Lidzbark Warmiński

Materac już wybrany? Nie zapominaj o niemniej ważnym elemencie Twojego łóżka, a mianowicie poduszce. Poduszki do spania Lidzbark Warmiński w swoim asortymencie ma dostępne na tyle różnorodne, że masz pewność, że znajdziesz coś dla siebie. Wśród dostępnych modeli można wymienić między innymi te z pianki VISCO, która reaguje na ciepło ciała. Model wykonany z tego typu tworzywa odpowiednio wesprze kręgi szyjne i utrzymuje prawidłową pozycję szyi w trakcie snu. Nie czekaj dłużej i sprawdź już dzisiaj jakie poduszki do spania Lidzbark Warmiński proponuje.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej