Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Dobre Miasto

Materace, poduszki, kołdry, pościel Dobre Miasto - Warmińsko-Mazurskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Dobre Miasto

Wysokiej jakości podłoże do spania może zdecydowanie odmienić komfort nocnego wypoczynku! Pozwoli nie tylko na podniesienie poziomu wygody, ale także umożliwi efektywną regenerację całego organizmu oraz skutecznie zniwelowanie dolegliwości bólowych. Sprawdź zatem, jakie materace Dobre Miasto zasługują na szczególną uwagę! Skąd jednak wiedzieć, że wybrany model będzie odpowiedni do naszej sypialni? Dostępne na rynku materace Dobre Miasto zostały podzielone nie tylko względem rozmiaru czy stopnia twardości, ale także rodzaj wypełnienia czy indywidualne właściwości, jak chociażby antyalergiczność. Jeśli chodzi o pierwszy z wymienionych parametrów, dopasowuje się go na podstawie budowy swojej sylwetki, a także tego, czy śpimy sami czy z partnerem. Drugi z kolei zależny jest od naszej wagi, ponieważ im wyższa, tym większy stopień twardości powinniśmy wybrać. Pozostałe aspekty natomiast należy dostosować przede wszystkim do swoich preferencji oraz ewentualnych schorzeń, typu schorzenia kręgosłupa, stała lub czasowa niepełnosprawność ruchowa czy alergia. Warto również wiedzieć, że materace Dobre Miasto to wysokiej jakości produkty od sprawdzonych producentów. Zostały one wykonane z najlepszych komponentów, by zapewniać zdrowy i spokojny sen każdej nocy. Dla najwyższego komfortu wypoczynku dobrze jest również zainwestować w akcesoria sypialniane, takie jak poduszki, otulająca kołdra czy przyjemna w dotyku pościel.

Materace piankowe Dobre Miasto

Materace piankowe Dobre Miasto to niezwykle uniwersalne produkty, które sprawdzą się praktycznie we wszystkich grupach użytkowników. Modele te posiadają wiele dobroczynnych dla zdrowia właściwości, umożliwiając tym samym osobie śpiącej pełen relaks i rozluźnienie wszystkich mięśni. Co więcej, materace piankowe Dobre Miasto wykazują liczne właściwości antyalergiczne, wynikające przede wszystkim ze specjalnej struktury, która ułatwia obieg powietrza wewnątrz wkładu. Dzięki temu nie tylko na bieżąco odprowadzana jest wilgoć zgromadzona w trakcie wypoczynku, ale uniemożliwia to namnażanie się szkodliwych mikroorganizmów, takich jak chociażby pleśń, roztocza, grzyby czy bakterie.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Dobre Miasto

Dla wszystkich, którzy szukają podłoża zapewniającego doskonałe podparcie całego ciała, idealną opcją będą materace sprężynowe Dobre Miasto. W ich wnętrzu zastosowano innowacyjne sprężyny kieszeniowe lub multipocket, które dzięki umieszczeniu w osobnych kieszonkach, pracują niezależnie. Przekłada się to przede wszystkim na wysoką sprężystość oraz perfekcyjną elastyczność punktową - oznacza to, że powierzchnia ugina się jedynie w miejscu nacisku nie przenosząc drgań. Właśnie dlatego materace sprężynowe Dobre Miasto będa idealną opcją w szczególności dla par, ponieważ unikniemy zbędnych pobudek partnera przy zmianie pozycji. Modele tego typu będą także dobrym wyborem dla osób borykających się na co dzień z różnego rodzaju schorzeniami kręgosłupa.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Dobre Miasto

Szukasz wysokiej jakości podłoża do spania, którego prozdrowotne właściwości wspomogą jakość wypoczynku każdej nocy? W takim razie koniecznie zwróć swoją uwagę na materace ortopedyczne Dobre Miasto! Modele tego typu nie tylko zapewniają najwyższy komfort snu, ale także umożliwiają efektywną regenerację całego organizmu. Jak to możliwe? Dzięki niesamowicie elastycznej i sprężystej powierzchni, produkt zapewnia wszystkim partiom ciała optymalne podparcie, a także pozwala na ułożenie kręgosłupa w prawidłowej pozycji przez całą noc. Co więcej, materace ortopedyczne Dobre Miasto nie wywierają zbędnego nacisku, przez co możliwy jest swobodny przepływ krwi, a także odpowiednie dotlenienie tkanek.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Dobre Miasto

Mając już wybrany materac do swojej sypialni, warto zastanowić się nad inwestycją w wysokiej jakości akcesoria sypialniane. Na szczególną uwagę zasługują między innymi poduszki do spania Dobre Miasto. Dzięki odpowiednio dobranemu modelowi możemy zapewnić głowie i szyi optymalne podparcie, pozwalając tym samym na rozluźnienie szyjnego odcinka kręgosłupa, a co za tym idzie - zniwelowanie dolegliwości bólowych, nagromadzonych w ciągu dnia. Co więcej, poduszki Dobre Miasto wyróżniają się doskonałą cyrkulacją wewnątrz wkładu, przez co nie gromadzą wilgoci ani szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Dobre Miasto lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Warmińsko-Mazurskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: