Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Ostróda

Materace, poduszki, kołdry, pościel Ostróda - Warmińsko-Mazurskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Ostróda

Jakość i efektywność naszego snu zależy od wielu czynników. Wyróżnić tutaj można między innymi aktywność fizyczną czy prawidłową dietę, jednak najważniejszych jest odpowiednie podłoże do spania. W wielu domach często ta funkcje pełnią wersalki, jednak nie są one w stanie zapewnić tak dobrych warunków do wypoczynku, jak materace Ostróda. Na rynku dostępnych jest wiele modeli, które między sobą różnią się charakterystycznymi cechami. Jednak wszystkie podłoża do spania tego typu gwarantują odpowiednie wsparcie kręgosłupa oraz stabilizację całej sylwetki. Co więcej, umożliwiają spokojny sen w antyalergicznych i higienicznych warunkach. Wszystkie materace Ostróda wyposażone są w pokrowiec z możliwością zdjęcia, który w przypadku zabrudzenia, można wyprać. Tych wszystkich cech nie posiadają nawet najlepsze wersalki. Łóżko wyposażone w materace Ostróda to nie wszystko! Warto również rozważyć poduszki i kołdry antyalergiczne, które dostępne są w różnych wariantach - z naturalnym i syntetycznym wypełnieniem.

Materace piankowe Ostróda

Materace piankowe Ostróda cieszą się coraz większą popularnością, a wszystko z uwagi na swoją uniwersalność. Tego rodzaju produkty sprawdzą się niemalże u każdego, gdyż ich liczne rodzaje oraz właściwości są w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. Co więcej, a rynku znaleźć można modele, które zostały specjalnie stworzone dla dzieci, nastolatków oraz osób starszych! Możliwe to jest za sprawą pianki umieszczonej wewnątrz. To właśnie ona, w zależności od rodzaju, nadaje unikalnych cech, a także gwarantuje uczucie miękkości i przyjemne wrażenie otulenia.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Ostróda

Coraz więcej osób preferuje wypoczynek na sprężystym podłożu. To niesamowite odczucie są w stanie zapewnić nam materace sprężynowe Ostróda, które na tle innych odznaczają się wyjątkową budową. W ich wnętrzu znaleźć można sprężyny kieszeniowe, które zostały umieszczone w osobnych, materiałowych kieszonkach. Zabieg ten sprawił, że reagują w sposób niezależny na nacisk ciała użytkownika, gwarantując redukcję drgań oraz wysoką elastyczność punktową. Materace sprężynowe Ostróda idealnie sprawdzą się w każdej sypialni, a zwłaszcza małżeńskiej.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Ostróda

W dzisiejszych czasach zdrowy kręgosłup jest niezwykle ważny, w końcu umożliwia wykonywanie podstawowych czynności. Można o niego dbać na wiele sposobów, w tym poprzez materace ortopedyczne Ostróda! Przede wszystkim są w stanie wspierać kręgosłup, zapewniając mu fizjologiczne ułożenie w czasie wypoczynku. Dzięki temu jesteśmy w stanie wyeliminować dolegliwości bólowe oraz zapobiegają ich pogłębianiu się. Warto już dziś sprawdzić, jakie oferują materace ortopedyczne Ostróda, gdyż dodatkowo są w stanie zapewnić komfortowe warunki do spania każdemu, nawet osobom schorowanym.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Ostróda

Wyróżnić można kilka czynników, które w znaczący sposób przekładają się na jakość i efektywność naszego snu. Wśród nich wyróżnić można poduszki do spania Ostróda, które są w stanie zagwarantować nam prawidłowe wsparcie dla kręgosłupa w odcinku szyjnym, głowy oraz barków. Dzięki temu zachowujemy fizjologiczne ułożenie górnych partii ciała w czasie wypoczynku, a nasze mięśnie mogą się zregenerować we właściwy sposób. Jednak, aby poduszki Ostróda mogły spełniać swoją rolę, to muszą być dopasowane do osobistych potrzeb oraz preferencji użytkownika. Oznacza to, że pod uwagę należy wziąć wysokość, twardość i rodzaj wypełnienia wybranego modelu.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Ostróda lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Warmińsko-Mazurskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: