Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Biskupiec

Materace, poduszki, kołdry, pościel Biskupiec - Warmińsko-Mazurskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Biskupiec

Jeśli Twój materac lub akcesoria sypialniane powoli przestają spełniać swoją funkcję i utrudniają Twój nocny wypoczynek, to znak, że czas na zmiany! Eksperci twierdzą, że należy to robić średnio co 7 lat. Materace Biskupiec to sklep, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. W jego asortymencie znajdują się zarówno podłoża do snu, jak i akcesoria sypialniane, których waga często jest bagatelizowana. Jak się jednak okazuje, wysokiej jakości stelaż, poduszka odpowiedniej wysokości i kołdra dopasowana do aktualnej pory roku to kolejne niesamowicie istotne elementy, bez których efektywny nocny wypoczynek może być niemożliwy. Nie sposób więc wyjść ze sklepu materace Biskupiec z pustymi rękami. Zachęcające są nie tylko przystępne ceny, ale również fakt, iż produkty te są objęte wieloletnią gwarancją. Wybierając materace Biskupiec nie musisz martwić się o jakość wyrobów - w zamian za to skup się na doborze odpowiednich dla siebie parametrów. Liczą się Twoje osobiste preferencje, a także waga i wzrost.

Materace piankowe Biskupiec

Prostotę coraz częściej można zauważyć w modzie w sposobie aranżacji wnętrz. Powoli wprowadza się ją również do procesu produkcji konkretnych wyrobów. Przykładem takich produktów są materace piankowe Biskupiec, których budowa jest bardzo prosta. Wnętrze składa się bowiem z jednej pianki, ewentualnie kilku warstw pianek różnego rodzaju. Warto jednak wiedzieć, iż w tym niepozornym komponencie kryje się cała masa pozytywnych właściwości. Dynamiczny rozwój surowców sprawia, że użytkownicy i producenci stale odkrywają nowe, coraz bardziej zaskakujące. Materace piankowe Biskupiec są dzięki nim bardzo lekkie, funkcjonalne i elastyczne.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Biskupiec

Zależy Ci na długim okresie użytkowania podwyższonym komforcie? Sprawdź, jakie oferuje materace sprężynowe Biskupiec. To bardzo innowacyjne propozycje, w których sprężyny pracują całkowicie indywidualne. Jest tak dzięki umieszczeniu konkretnych elementów w osobnych, materiałowych kieszonkach. Taka baza sprawia, że wyroby są bardzo elastyczne punktowo oraz odporne na odkształcenia. Za izolację w takich produktach, jak materace sprężynowe Biskupiec odpowiadają wysokiej jakości pianki, które są najszybciej rozwijającymi się komponentami na rynku.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Biskupiec

Zasada ograniczonego zaufania jest ważna nawet podczas zakupów akcesoriów sypialnianych. Stuprocentową pewność co do właściwości prozdrowotnych można mieć bowiem jedynie w momencie, gdy produkt posiada certyfikaty i atesty. Materace ortopedyczne Biskupiec to produkty, którym jak najbardziej możesz zaufać - mają za sobą wiele wnikliwych testów i badań potwierdzających ich pozytywny wpływ na zdrowie. Komponenty, z których zostały zbudowane to materiały najwyższej jakości, a samo podłoże powstawało w oparciu o najnowsze technologie wytwarzania. Materace ortopedyczne Biskupiec to doskonały wybór nie tylko dla osób obłożnie chorych, ale wszystkich tych, którym zależy na komfortowym śnie.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Biskupiec

Czy wiesz, że to właśnie odpowiednio dobrana poduszka może sprawić, że ból kręgosłupa szyjnego i barków zniknie? Ponadto, może również zapobiec chrapaniu. Poduszki do spania Biskupiec to idealny wybór, jeśli zależy Ci na powyższych właściwościach. Są to produkty o wypełnieniu bardzo wysokiej jakości, które dokładnie dopasowują się do kształtu głowy i pozycji snu. Warto mieć jednak na uwadze, że nie ma jednego, uniwersalnego modelu, ponieważ każdy ma nieco inne preferencje. Najlepszym rozwiązaniem jest więc odwiedzenie sklepu poduszki Biskupiec i przetestowanie, który model jest najbardziej odpowiedni.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Biskupiec lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Warmińsko-Mazurskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: