Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Nowe Miasto Lubawskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Nowe Miasto Lubawskie - Warmińsko-Mazurskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Nowe Miasto Lubawskie

Przeciętny człowiek spędza w łóżku średnio ⅓ swojego swojego życia. Warto więc zadbać o to, aby był to dobrze spędzony czas. Jest to możliwe dzięki odpowiednim warunkom w sypialni, które można stworzyć kupując odpowiednie podłoże do snu oraz akcesoria sypialniane. Aby pomieszczenie stało się prawdziwym azylem, sprawdź, jakie oferuje materace Nowe Miasto Lubawskie. Kto wie, może to właśnie wśród nich odnajdziesz swojego absolutnego faworyta? Materace Nowe Miasto Lubawskie to starannie wyselekcjonowane podłoża piankowe, sprężynowe, hybrydowe, a nawet ortopedyczne. Wszystkie dostępne modele powstają w oparciu o najnowsze technologie, z użyciem komponentów najwyższej jakości. Są w stanie dopasować się do każdego, nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Po wyborze jednego z podłoży dostępnych w sklepie materace Nowe Miasto Lubawskie, warto zwrócić uwagę również na akcesoria sypialniane. Sam materac jest bowiem dopiero pierwszym krokiem do sukcesu. Równie istotne są ergonomiczne poduszki, otulające kołdry, oddychające pościele i wysokiej jakości stelaże.

Materace piankowe Nowe Miasto Lubawskie

Pianki sprawdzają się doskonale jako wypełnienie podłoży do snu. Są bowiem wielofunkcyjne i przystępne cenowo. Z tego też powodu warto sprawdzić, jakie oferuje materace piankowe Nowe Miasto Lubawskie - w asortymencie tego właśnie sklepu znajdują się produkty godne uwagi. Materace piankowe Nowe Miasto Lubawskie mogą się pochwalić bardzo wieloma zaletami: przyczyniają się do regeneracji mięśni, podpierają kręgosłup, a dodatkowo są zaskakująco trwałe. Ich otwartokomórkowa struktura również jest zaletą - przyczynia się bowiem do tego, że podłoża do snu są bardzo higieniczne.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Nowe Miasto Lubawskie

W innowacyjnych podłożach do snu zbudowanych na bazie sprężyn znajdują się nie elementy bonellowe, a multipocket lub kieszeniowe. Powstały one z myślą o bardzo wymagających użytkownikach. Materace sprężynowe Nowe Miasto Lubawskie to modele, które zostały zbudowane właśnie w oparciu o nie. Właśnie dzięki temu przypisuje się im tak wiele pozytywnych cech - są w stanie doskonale podpierać kręgosłup użytkownika i dopasowywać się do anatomicznej budowy jego ciała, a w dodatku są bardzo odporne na odkształcenia. Wybierając materace sprężynowe Nowe Miasto Lubawskie możesz mieć pewność, że jest to inwestycja na lata.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Nowe Miasto Lubawskie

Wolisz zapobiegać niż leczyć, a więc poszukujesz produktu, który zapobiegnie powstawaniu i pogłębianiu się wad kręgosłupa? Mamy dla Ciebie propozycję idealną - są nią materace ortopedyczne Nowe Miasto Lubawskie. Wyroby te, dzięki swojej wielostrefowej budowie, podpierają każdą część ciała w sposób indywidualny, wprost proporcjonalny do wywieranych przez nią nacisków. Są więc wygodne i niesamowicie funkcjonalne. Ich właściwości prozdrowotne zostały potwierdzone na drodze wnikliwych testów i badań, w efekcie których materace ortopedyczne Nowe Miasto Lubawskie uzyskały status wyrobu medycznego.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Nowe Miasto Lubawskie

Przed wyborem akcesoriów sypialnianych warto zastanowić się, jakie są nasze potrzeby. Najlepiej zwrócić od razu uwagę na to, czy ewentualne dolegliwości zdrowotne nie narzucają pewnych wyborów, a także na preferowaną pozycję snu. Po sprecyzowaniu potencjalnych właściwości poduszki należy wybrać się do sklepu poduszki Nowe Miasto Lubawskie, w którym asortyment jest na tyle szeroki, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Poduszki do spania Nowe Miasto Lubawskie to propozycje antyalergiczne, wielokrotnie przebadane i starannie wyselekcjonowane. Zapewniają więc komfort snu na najwyższym poziomie.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Nowe Miasto Lubawskie lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Warmińsko-Mazurskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: