Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Pasłęk

Materace, poduszki, kołdry, pościel Pasłęk - Warmińsko-Mazurskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Pasłęk

Chyba każdy zna to nieprzyjemne uczucie po nieprzespanej nocy - czujesz się zdemotywowany i od rana marzysz o tym, by znów znaleźć się w łóżku. Ale czy zdajesz sobie sprawę z tego, że często to nieodpowiednio dobrane podłoże do snu jest winowajcą? Z tego też powodu tak ważne jest to, aby skomponować łóżko z elementów wysokiej jakości stworzonych przez doświadczonych producentów - takie są materace Pasłęk. Materace Pasłęk zostały zaprojektowane w taki sposób, aby spełniały oczekiwania każdego użytkownika, bez względu na jego wagę i wzrost. Ich głównym celem jest więc zapewnienie użytkownikowi takiego komfortu, aby jego mięśnie się rozluźniły, a umysł - oczyścił. Odpowiednio podpierają kręgosłup i dopasowują się do anatomicznej budowy ciała, a więc nie zabierają myśli na to, by snuć marzenia o znalezieniu dogodnej pozycji do snu. Warto wiedzieć, że podłoże to jednak nie wszystko. Istotna jest również ergonomiczna poduszka, otulająca pościel i stelaż zapewniający optymalny przepływ powietrza we wnętrzu. Nie czekaj - postaw komfort na pierwszym miejscu i zapoznaj się z ofertą dostępną na stronie internetowej lub w sklepie materace Pasłęk!

Materace piankowe Pasłęk

Materace piankowe Pasłęk cieszą się rosnącą popularnością wśród miłośników zdrowego i komfortowego snu. Nie ma w tym absolutnie nic dziwnego - są przystępne cenowo, a ponadto zaskakują wygodą i właściwościami prozdrowotnymi. Surowce, z których wykonywane są materace piankowe Pasłęk, są tworzone z zastosowaniem najnowszych, najbardziej innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań. Pianki są bowiem jednymi z najszybciej rozwijających się surowców na rynku, dlatego są w stanie zapewnić podłożu do snu cechy, których na próżno szukać w innych propozycjach.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Pasłęk

Podłoże do snu ze sprężynami kieszeniowymi, multipocket, czy Pocket Plus - jakie wybrać? To zależy w dużej mierze od Twoich osobistych preferencji. Bez względu na Twój ostateczny wybór, zakupu możesz dokonać w sklepie materace sprężynowe Pasłęk. Produkty dostępne w ofercie są niesamowicie różnorodne - zaskakują mnogością rozmiarów i twardości, dzięki czemu są odpowiednie niemal dla wszystkich użytkowników. Materace sprężynowe Pasłęk to gwarancja komfortu, wysokiej jakości i ponadprzeciętnej trwałości.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Pasłęk

O kręgosłup możesz dbać przez całą dobę, nawet podczas snu. Materace ortopedyczne Pasłęk z pewnością Ci w tym pomogą - zostały stworzone po to, by zapobiegać powstawaniu i pogłębianiu się schorzeń kręgosłupa. Każda część ciała użytkownika jest dzięki nim podpierana indywidualnie, zależnie od nacisków, jakie wywiera. Materace ortopedyczne Pasłęk posiadają status wyrobu medycznego, dzięki czemu można mieć pewność, że są to wyroby w pełni bezpieczne dla zdrowia i niesamowicie komfortowe.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Pasłęk

Podstawę komfortowego, zdrowego wypoczynku stanowi poduszka dobrana do potrzeb użytkownika. Chcąc wybrać model idealny dla siebie, warto sprawdzić, jakie poduszki do spania Pasłęk masz do wyboru. Najważniejsze jest to, aby wyrób zapewniał stabilne podparcie dla głowy i szyi przez całą noc. Jego wielkość jest ściśle uzależniona od rozstawu barków osoby śpiącej, a wysokość od indywidualnych potrzeb i preferencji. Poduszki Pasłęk są doskonałym wyborem dla każdego, komu zależy na efektywnym śnie przez całą noc i porankach pozbawionych bólu.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Pasłęk lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Warmińsko-Mazurskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: