Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Giżycko

Materace, poduszki, kołdry, pościel Giżycko - Warmińsko-Mazurskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Giżycko

Wielu z nas chce wyspać się w prawidłowy sposób, jednak nie wie, co konkretnie wpływa na jakość i efektywność wypoczynku. Jak się okazuje, w dużej mierze chodzi tutaj o rodzaj podłoża do spania. Czym zatem wyróżniają się materace Giżycko i dlaczego warto je kupić? Chcąc zacząć się wysypiać we właściwy sposób, należy zacząć od swojego łóżka. Powinno ono być wyposażone w antyalergiczną kołdrę, ergonomiczną poduszkę oraz materace Giżycko. Dzięki temu całość zapewnią odpowiedni komfort termiczny oraz jest w stanie we właściwy sposób wspierać kręgosłup oraz stabilizować całe ciało w czasie snu. Jednak pamiętajmy, aby przy ich wyborze uwzględnić indywidualne preferencje odnośnie twardości oraz rodzaju komfortu. Co więcej, ważną rolę odgrywa tutaj waga, wiek oraz stan zdrowia użytkownika. Z uwagi na to, chcąc odpowiednio urządzić sypialnię, warto w pierwszej kolejności postawić na odpowiednie materace Giżycko oraz dopasować inne artykuły do sypialni. Dzięki temu możemy cieszyć się zdrowym sen i wszystkimi korzyściami, które z niego wynikają.

Materace piankowe Giżycko

Miękkie i otulające podłoże do spania? Nie musisz już go dłuższej szukać - wystarczy tylko postawić na materace piankowe Giżycko. Te innowacyjne produkty wyróżniają się wypełnieniem, które w całości stanowi nowoczesna pianka, dzieląca się na kilka rodzajów. Z uwagi na to, jest w stanie zagwarantować najlepsze warunki do spania każdemu, w tym dzieciom i osobom starszym. Co więcej, materace piankowe Giżycko wyposażone są w antyalergiczne pokrowce z możliwością ściągnięcia, co w pozytywny sposób wpływa na zachowanie higieny w czasie snu.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Giżycko

Poszukiwania idealnego podłoża do spania dla par oraz osób ceniących sprężyste podłożenie nie musi być trudne, wystarczy tylko zainwestować w materace sprężynowe Giżycko. Wszystko z uwagi na wyjątkowe wypełnienie, które w większości produktów stanowią trwałe sprężyny kieszeniowe. Ich charakterystyczne cechy, takie jak wysoka elastyczność punktową oraz redukcją drgań wynika z umieszczenia sprężyn w osobnych kieszonkach materiałowych. W ten sposób materace sprężynowe Giżycko gwarantują pracę tylko w miejscu nacisku ciała użytkownika.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Giżycko

Materace ortopedyczne Giżycko to specjalistyczne produkty posiadające status wyrobu medycznego. Z uwagi na to zapewniają nie tylko zdrowy, ale także komfortowy wypoczynek każdemu, w tym osobom zmagającym się z dolegliwościami ze strony kręgosłupa. Wszystko za sprawą unikalnego wypełnienia, budowy oraz cech, dzięki którym są w stanie idealnie dopasować się do anatomicznych kształtów sylwetki użytkownika, tym samym w odpowiedni sposób wspierając kręgosłup. Właśnie dlatego warto już dziś sprawdź, jakie oferuje materace ortopedyczne Giżycko.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Giżycko

Nie wiesz, jak zadbać o prawidłowe ułożenie kręgosłupa w czasie snu? Postaw nie tylko na materace, ale również poduszki do spania Giżycko! Są to produkty, które gwarantują odpowiednie dopasowanie się do anatomicznego kształtu głowy, przez co wspierają kręgosłup w odcinku szyjnym, stabilizują barki czy odciążają mięśnie. Jednak, aby poduszki Giżycko mogły pełnić swoją funkcję, muszą być jak najlepiej dopasowane do osobistych potrzeb oraz preferencji użytkownika. Oznacza to, że przy wyborze pod uwagę należy wziąć wysokość, twardość czy rodzaj wypełnienia danego modelu.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Giżycko lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Warmińsko-Mazurskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: