Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Morąg

Materace, poduszki, kołdry, pościel Morąg - Warmińsko-Mazurskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Morąg

Zastanawiasz się, jak zwiększyć jakość lub długość wypoczynku? Najlepszym rozwiązaniem jest stosowanie się do zasad prawidłowej higieny snu, które opierają się na kilku głównych założeniach. Jednym z nich jest wyposażenie łóżka w odpowiednie podłoże do spania, jak np. materace Morąg. Niewielu z nas zdaje sobie sprawę z tego, że odpowiadają one przede wszystkim za prawidłową stabilizację ciała oraz wsparcie kręgosłupa. W ten sposób zachowują go w fizjologicznej pozycji przez całą noc, a nasz organizm może spokojnie odpocząć i zregenerować się. Co więcej, materace Morąg odpowiadają za zapewnienie antyalergicznych warunków, które wiążą się z prawidłową wentylacją oraz szybkim odparowaniem zgromadzonej przez noc wilgoci. Dużą rolę w utrzymaniu ich wysokiego stopnia higieniczności odgrywa pokrowiec z zamkiem, gdyż można go wtedy z łatwością ściągnąć i wyprać. Wybierając materace Morąg, stawiamy na najwyższej jakości produkty, które będą nam służyć przez lata. Jednak pamiętajmy, aby dopasować je w prawidłowy sposób do osobistych preferencji oraz potrzeb użytkownika.

Materace piankowe Morąg

Wielu z nas szuka komfortowego podłoża do spania do swojego łóżka. Warto uwzględnić tutaj materace piankowe Morąg, które uznawane są za jedne z najczęściej wybieranych produktów do spania. Dlaczego? Przede wszystkim wiąże się to z zastosowaną wewnątrz pianką, która w zależności od rodzaju, może posiadać inne właściwości. Dzięki temu znacznie łatwiej jest dopasować model do osobistych preferencji oraz czynników. Jednak to nie wszystko, gdyż materace piankowe Morąg wyróżniają się także wyjątkową miękkością i przyjemnym wrażeniem otulenia.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Morąg

NIe każdy z nas zdaje sobie sprawę, że na współczesnym rynku znajdują się całkowicie zrewolucjonizowane materace sprężynowe Morąg. Co to oznacza? Otóż na przestrzeni lat wnętrze tych modeli zostało znacznie zmodyfikowane, przez co coraz częściej znaleźć tam można sprężyny kieszeniowe. Wyróżnia je to, że każda z nich została osadzona w osobnej kieszonce materiałowej, która gwarantuje im niezależną od siebie pracę. Fakt ten w znaczący sposób wpływa na odczuwany komfort, gdyż materace sprężynowe Morąg wyróżniają się wysoką elastycznością punktową oraz redukcją drgań.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Morąg

Ból kręgosłupa towarzyszy coraz większej części społeczeństwa. Z uwagi na to zastanawiamy się, jak dbać o plecy nie tylko w ciągu dnia, ale również w czasie nocy. Jak dotąd za najlepsze rozwiązanie uznaje się wyposażenie łóżka w materace ortopedyczne Morąg. Są to produkty posiadające status wyrobu medycznego, które odpowiadają za idealne wsparcie kręgosłupa podczas odpoczynku. Jest to możliwe z uwagi na wręcz doskonałe dopasowanie się podłoża do anatomicznych kształtów ciała użytkownika. Właśnie dlatego materace ortopedyczne Morąg są najlepszym wyborem dla osób cierpiących na schorzenia kręgosłupa, a także starszych czy alergików.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Morąg

Zastanawiasz się, w jaki sposób zwiększyć jakość i efektywność snu? Postaw na poduszki do spania Morąg, które dzięki unikalnemu wypełnieniu oraz budowie są w stanie zagwarantować nam wysokiej jakości wypoczynek! Jest to możliwe z uwagi na odpowiednie dopasowanie się do kształtu głowy oraz wsparcie kręgosłupa w odcinku szyjnym. Co więcej, poduszki Morąg wyróżniają się wysoką wentylacją, antyalergicznością oraz możliwością pochłaniania wilgoci ze skóry, co znacząco zwiększa komfort snu. Dlatego nie czekajmy i już dziś sprawdźmy, jakie modele dostępne są w sklepach stacjonarnych i internetowych!

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Morąg lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Warmińsko-Mazurskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: