Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Ełk

Materace, poduszki, kołdry, pościel Ełk - Warmińsko-Mazurskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Ełk

Rynek sypialniany stale się powiększa. Widać to po bardzo szerokim asortymencie w sklepach, w którym ciągle pojawiają się nowe, innowacyjne podłoża do snu, a także akcesoria. Wynika to z faktu, iż coraz więcej osób ma świadomość na temat znaczenia zdrowego i komfortowego snu, a w efekcie zwraca szczególną uwagę na elementy wyposażenia sypialni. Jak jednak podjąć wybór, gdy w ofercie znajduje się tak dużo kuszących propozycji? Najlepiej odwiedzić sklep materace Ełk, w którym znajdują się jedynie starannie wyselekcjonowane produkty. Materace Ełk są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zainteresowani zakupem mają do wyboru bardzo wysokiej jakości modele o przeróżnych wypełnieniach - piankowych sprężynowych, hybrydowych. Sklep materace Ełk to jednak nie tylko podłoża do snu. W asortymencie można zauważyć również wcześniej wspomniane akcesoria sypialniane, które mają ogromny wpływ na jakość nocnego wypoczynku. Wśród nich wyróżnia się między innymi ergonomiczne poduszki, kołdry na różne pory roku, czy też stelaże z regulacją lub bez.

Materace piankowe Ełk

Funkcjonalność, wygoda i przystępna cena - czego chcieć więcej? Materace piankowe Ełk są doskonałym dowodem na to, że jeden produkt może posiadać wszystkie wymienione cechy, a dodatkowo mieć jeszcze więcej pozytywnych właściwości. Podłoża do snu zbudowane na bazie pianek biją rekordy popularności nie bez powodu - charakteryzują się bowiem wysoką elastycznością, doskonale dostosowują się do kształtu i pozycji ciała użytkownika i są antyalergiczne. Jeśli więc cenisz komfort i zależy Ci na właściwościach prozdrowotnych, ale posiadasz ograniczony budżet, wybierz materace piankowe Ełk!

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Ełk

Materace sprężynowe Ełk to produkty, które mogą odmienić Twoje zdanie o podłożach zbudowanych na bazie sprężyn, bez względu na to, jak złe by ono nie było. Niewygodne, wbijające się w plecy produkty dostępne na rynku kilkanaście lat temu mogły zniechęcić do zakupu kolejnego wyrobu tego typu. Materace sprężynowe Ełk są jednak zupełnie inne - w jego wnętrzu znajdują się elementy zupełnie innego rodzaju. Sprężyny mają bowiem małą średnicę, duże zagęszczenie i są umieszczone w materiałowych kieszonkach. Dzięki temu pracują całkowicie indywidualnie, sprawiając tym samym, że produkty są bardzo elastyczne punktowo i niesamowicie wygodne.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Ełk

Czy zdarza Ci się, że bezpośrednio po przebudzeniu czujesz nieprzyjemny ból w kręgosłupie? A może to wieczory są częścią dnia, która wydaje się trwać w nieskończoność, ponieważ przez długie godziny poszukujesz dogodnej pozycji snu? Jeśli tak jest, dowiedz się, jakie materace ortopedyczne Ełk masz do wyboru. Są to produkty, które posiadają całą masę pozytywnych właściwości prozdrowotnych. Przede wszystkim podpierają kręgosłup i przyczyniają się do szybszej regeneracji mięśni i stawów. Pojawia się więc pytanie: jak to działa? Materace ortopedyczne Ełk mają strefową budowę, dzięki czemu podpierają każdą część ciała z osobna.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Ełk

Ból w kręgosłupie szyjnym to dolegliwość, na którą uskarża się coraz więcej osób. Jak się okazuje, przyczyna może leżeć w źle dobranej poduszce, a co za tym idzie - w spaniu w nieodpowiedniej pozycji. Wybierając poduszki do spania Ełk możesz mieć pewność, że zapomnisz o tego typu niedogodnościach. Poduszki Ełk to wyroby starannie wyselekcjonowane, wykonane z surowców najwyższej jakości. Wypełnienie jest tworzone z pianek, czyli komponentów uznawanych za jedne z najszybciej rozwijających się. Na uwagę zasługuje również wierzchnia warstwa wyrobu - poszycie jest wykonywane z bawełny, materiału antyalergicznego i przyjemnego w dotyku.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Ełk lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Warmińsko-Mazurskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: