Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Drezdenko

Materace, poduszki, kołdry, pościel Drezdenko - Lubuskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Drezdenko

Urządzasz sypialnię? A może szukasz nowego podłoża do spania, ponieważ stare straciło już swoje pierwotne właściwości? W takim razie koniecznie sprawdź, jakie oferuje materace Drezdenko! W tamtejszych sklepach można znaleźć naprawdę wiele modeli, różniących się nie tylko ceną, ale także indywidualnymi właściwościami, dlatego każdy z łatwością znajdzie coś dla siebie. Materace Drezdenko to wysokiej jakości produkty od renomowanych producentów, które już po pierwszej nocy użytkowania pozwalają na odczucie różnicy. Wiele modeli posiada liczne właściwości prozdrowotne, by nie tylko zapewniać najwyższy poziom wygody i komfortu, ale także wspomagać efektywną regenerację całego organizmu. Dostępne są między innymi podłoża z wypełnieniem piankowym, sprężynowym lub hybrydowym. Każde z nich posiada wiele cech, pozwalających na dopasowanie modelu do swoich potrzeb. Można znaleźć między innymi produkty antyalergiczne, ortopedyczne czy przeciwodleżynowe, by jak najlepiej wspomóc zdrowy wypoczynek. Wiedząc już, jakie oferuje materace Drezdenko, dobrze jest skupić się teraz na doborze pozostałych elementów, takich jak chociażby akcesoria sypialniane. W końcu nic tak nie podnosi poziomu komfortu i wygody, jak poduszka do spania, otulająca kołdra czy przyjemne w dotyku prześcieradło!

Materace piankowe Drezdenko

Materace piankowe Drezdenko to produkty, które zasługują na szczególną uwagę! Ich wnętrze jest wykonane zazwyczaj na bazie pianki termoelastycznej, wysokoelastycznej lub lateksowej - wszystkie wyróżniają się nie tylko doskonałą sprężystością, ale także otwartokomórkową strukturą, umożliwiającą optymalny obieg powietrza wewnątrz wkładu. Dzięki temu praktycznie niemożliwe jest gromadzenie się wilgoci oraz namnażanie szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów, takich jak grzyby, pleśń czy roztocza. Dodatkowo, materace piankowe Drezdenko nie wywierają zbędnego nacisku na poszczególne partie ciała, dzięki czemu nie powodują drętwienia kończyn, wynikającego z utrudnionego przepływu krwi lub słabego dotlenienia tkanek.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Drezdenko

Wysoka sprężystość, a także doskonała elastyczność punktowa to coś, co zdecydowanie wyróżnia materace sprężynowe Drezdenko spośród pozostałych modeli dostępnych na rynku! Dzięki zastosowaniu innowacyjnych sprężyn kieszeniowych lub multipocket w oddzielnych kieszonkach, powierzchnia reaguje jedynie na wywierany nacisk, co w konsekwencji przyczynia się również do zredukowania drgań wynikających ze zmiany pozycji. W związku z tym materace sprężynowe Drezdenko stanowią idealne podparcie dla całego ciała, umożliwiając efektywną regenerację w trakcie snu. Produkty tego typu sprawdzą się przede wszystkim wśród par - nawet tych o dużej różnicy w wadze.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Drezdenko

Oczekujesz najwyższego komfortu wypoczynku, a może szukasz podłoża do spania, które zapewni Ci ulgę w dolegliwościach bólowych kręgosłupa, mięśni czy stawów? Koniecznie zwróć swoją uwagę na materace ortopedyczne Drezdenko, które ze względu na wiele dobroczynnych dla zdrowia właściwości są w stanie pozytywnie wpłynąć na cały organizm osoby śpiącej. Wszystko za sprawą innowacyjnej budowy, nadającej powierzchni niesamowitej sprężystości oraz elastyczności. Dzięki temu podłoże jest w stanie zapewnić idealne podparcie dla każdej partii ciała. Co więcej, materace ortopedyczne Drezdenko posiadają również właściwości przeciwodleżynowe, a także za sprawą optymalnej wentylacji wewnątrz wkładu będą dobrym wyborem dla alergików.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Drezdenko

Poduszki do spania Drezdenko stanowią podstawę do najwyższej jakości wypoczynku. Umożliwiają nie tylko efektywny relaks, ale także pozwalają zniwelować napięcie mięśniowe powstałe w ciągu dnia. Dobrze dobrany model powinien zapewniać dokładane podparcie dla głowy i szyi przy jednoczesnym ułożeniu szyjnego odcinka kręgosłupa w prawidłowej pozycji. Umożliwi to nie tylko zminimalizowanie dolegliwości bólowych, ale także zapobiegnie powstawania wad postawy. Warto wiedzieć, że poduszki Drezdenko dostępne są w różnych kształtach oraz posiadają wiele prozdrowotnych dla zdrowia właściwości, dlatego z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Drezdenko lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Lubuskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: