Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Żary

Materace, poduszki, kołdry, pościel Żary - Lubuskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Żary

Sen nie jest tylko formą relaksu, ale również ważnym czynnikiem wpływającym na zdrowie. Z uwagi na to musimy zadbać o to, aby rano budzić się wypoczętym i pełnym energii. Doskonałym sposobem, który w znaczący sposób jest w stanie poprawić jakość wypoczynku, są materace Żary! Duży wpływ na jakość i długość naszego wypoczynku ma właściwy wybór podłoża do spania. Aby był idealnie dostosowany do użytkownika, pod uwagę należy wziąć pod uwagę przede wszystkim wagę, wiek czy stan zdrowia. Bardzo ważne są również indywidualne preferencje, które mają związek z twardością czy rodzajem zastosowanego wkładu. W ten sposób zapewniamy sobie prawidłowe wsparcie kręgosłupa oraz stabilizację całego ciała, a Dostępne na rynku materace Żary, oferują dużą ilość modeli, które nas zadowolą. Zdrowy i spokojny sen, to podstawa do prawidłowego zregenerowania się naszego organizmu, a zapewnić go może komfortowe łóżko. Materace Żary swoimi właściwościami umożliwiają nam to, dlatego warto przetestować je już dziś!

Materace piankowe Żary

Niezwykle popularne są materace piankowe Żary. To innowacyjne rozwiązanie, które polecane jest każdemu! Wszystko to dzięki zastosowanej we wkładzie pianki, która w zależności od rodzaju charakteryzuje się zróżnicowanymi właściwościami. Wielu z producentów, aby zwiększyć jakość snu łączy je ze sobą. Materace piankowe Żary, to idealny produkt, który dopasowuje się do potrzeb swojego użytkownika, gwarantując w ten sposób poprawne wsparcie ciała oraz kręgosłupa. Dodatkowo zapewnia niewiarygodną miękkość i wrażenie otulenia, dlatego należy wypróbować je już dziś!

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Żary

Coraz więcej czasu zajmuje nam znalezienie odpowiedniego podłoża do spania. Z tego powodu warto najpierw sprawdzić materace sprężynowe Żary, które charakteryzują się innowacyjnym wkładem. W dużej części modeli jego budowa oparta jest na sprężynach kieszeniowych, które reagują w sposób niezależny od siebie na nacisk. Co więcej, z uwagi na to zapewniają wysoką elastyczność punktową, sprężystość oraz redukcję drgań. Warto już dziś dowiedzieć się, jakie oferują materace Żary, gdyż umożliwi nam to dużo lepszy wybór oraz dokładniejsze dopasowanie do własnych potrzeb.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Żary

Wraz z wiekiem zmagamy się z coraz większą ilością problemów związanych z kręgosłupem. Są one związane z licznymi chorobami, schorzeniami lub zwyczajnie z dolegliwościami bólowymi. W ciągu dnia możemy sobie z tym poradzić, ale co zrobić w nocy? Pomóc nam w tym mogą materace ortopedyczne Żary, które w nowoczesny sposób zadbają o plecy. Wszystko to dzięki doskonałemu dopasowania się do anatomicznych kształtów ciała oraz wsparcie w najwrażliwszych punktach. Tym sposobem materace ortopedyczne Żary stabilizują nasz kręgosłup, co zapobiega rozwojowi lub pogłębianiu się schorzeń i wad postawy.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Żary

Komfortowy sen wpływa wiele czynników, a jednym z nich są poduszki Żary. Są to innowacyjne produkty, które poprzez swoją budowę oraz właściwości mogą w prawidłowy sposób wspierać kręgosłup w odcinku szyjnym. Co więcej, odpowiadają również za stabilizację głowy czy barków, a także gwarantują prawidłową regenerację mięśni. Dzięki temu możemy uniknąć porannych dolegliwości bólowych ze strony górnych partii ciała! Jednak nie zapominajmy, że poduszki do spania Żary muszą być odpowiednio dopasowane do swojego użytkownika. Pod uwagę należy tutaj wziąć przede wszystkim rodzaj wypełnienia, wysokość oraz twardość.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Żary lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Lubuskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: