Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Krosno Odrzańskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Krosno Odrzańskie - Lubuskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Krosno Odrzańskie

Podłoża do snu różnią się od siebie nie tylko rozmiarem i twardością. Najważniejszą rolę odgrywa tak naprawdę wypełnienie. Materace Krosno Odrzańskie to sklep, w asortymencie którego znajdują się zarówno propozycje zarówno piankowe, jak i sprężynowe. Nie brakuje również modeli hybrydowych. Tak szeroki asortyment sprawia, że każdy zainteresowany zakupem nowego, komfortowego podłoża z pewnością znajdzie coś dla siebie. Materace Krosno Odrzańskie są dostępne stacjonarnie, jak i online - wybór dogodnego sposobu robienia zakupów zależy tylko i wyłącznie od Ciebie! Ważne jest, aby dać sobie na proces zakupu tyle czasu, ile trzeba - podłoże do snu definiuje bowiem to, jaką jakość będzie miał Twój nocny wypoczynek, a w dłuższej perspektywie czasu całe życie. Wiedząc już, jakie materace Krosno Odrzańskie masz do wyboru, możesz przejść do wyboru akcesoriów sypialnianych, które również są bardzo istotne. Dzięki otulającej kołdrze, wygodnej poduszce i oddychającej pościeli z naturalnego płótna można odkryć zupełnie nowy, jak dotąd nieznany poziom komfortu.

Materace piankowe Krosno Odrzańskie

Jak myślisz, która pianka sprawdzi się u Ciebie najlepiej? Lateksowa, termoelastyczna, czy poliuretanowa? Bez względu na odpowiedź, koniecznie odwiedź materace piankowe Krosno Odrzańskie! Modele dostępne w ofercie zostały stworzone tak, byś nie musiał decydować się na jeden surowiec. Pianki doskonale się ze sobą łączą, dzięki czemu większość podłoży tego typu jest budowana z kilku warstw różnych materiałów. Materace piankowe Krosno Odrzańskie to doskonały wybór dla tych, którym zależy na przystępnym cenowo produkcie o długiej liście pozytywnych właściwości.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Krosno Odrzańskie

Jeśli zależy Ci na tym, aby podłoże dopasowywało się do kształtu Twojego ciała i przyjętej pozycji snu, wybierz materace sprężynowe Krosno Odrzańskie! Najnowsze komponenty i technologie wytwarzania pozwoliły na stworzenie produktów, które cechują się ponadprzeciętną elastycznością punktową. Jest tak, ponieważ sprężyny są umieszczone w pojedynczych, materiałowych kieszonkach i pracują w pełni indywidualnie - z tego też powodu uginają się jedynie w miejscu nacisku, a nie na całej powierzchni materaca. Materace sprężynowe Krosno Odrzańskie mają jednak również wiele innych zalet - są bardzo trwałe, odporne na odkształcenia i higieniczne.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Krosno Odrzańskie

Coraz więcej osób zmaga się z uporczywym, nawracającym bólem kręgosłupa, a nawet ze stwierdzonymi schorzeniami tej części ciała. Jeśli należysz do tej grupy osób, dowiedz się, jakie oferuje materace ortopedyczne Krosno Odrzańskie. Produkty te posiadają masę właściwości prozdrowotnych, które zostały potwierdzone na drodze wnikliwych testów i badań. Na ich podstawie otrzymały liczne certyfikaty oraz status wyrobu medycznego. Materace ortopedyczne Krosno Odrzańskie doskonale podpierają kręgosłup oraz przyczyniają się do zdecydowanie szybszej regeneracji mięśni i stawów.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Krosno Odrzańskie

Niestety, podobnie jak w przypadku podłoży do snu, w przypadku poduszek również nie ma jednego, uniwersalnego modelu, który sprawdzi się w każdej sypialni. Każda osoba jest zbudowana nieco inaczej, dlatego warto sprawdzić, jakie poduszki Krosno Odrzańskie ma się do wyboru i która z nich wydaje się być najwygodniejsza. Wybór konkretnej propozycji zależy przede wszystkim od rozstawu barków, a także od indywidualnych preferencji użytkownika. W sklepie poduszki do spania Krosno Odrzańskie każdy znajdzie coś dla siebie.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Krosno Odrzańskie lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Lubuskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: