Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Sulechów

Materace, poduszki, kołdry, pościel Sulechów - Lubuskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Sulechów

Powszechnie wiadomo, że dobry sen jest wyznacznikiem powodzenia całej reszty nadchodzącego dnia. Na jego jakość składa się wiele czynników - odpowiednie światło, kołdra, ilość poduszek czy jakość pościeli. Najważniejsze jest jednak podłoże, na którym zasypiasz. Materace Sulechów oferują dużą ofertę różnorodnych produktów, które pozwolą Ci spać spokojnie. Nieodpowiednie podłoże jest powodem nieprzyjemnego bólu i wielu schorzeń kręgosłupa, które mogą spowodować trwały uszczerbek na zdrowiu. Warto więc jak najszybciej zadbać o odpowiednią jakość snu, która przełoży się na komfort codziennego funkcjonowania organizmu. Wybierając produkty wysokiej jakości jak materace Sulechów możesz być pewien, że Twój sen będzie wartościowy. Innowacyjność i wysoka jakość materiałów z których wykonane są oferowane przez nas produkty to przepis na pełnię zdrowia. Jeśli szukasz idealnego podłoża materace Sulechów na pewno odpowiedzą Twoim oczekiwaniom. Oferujemy zarówno materace piankowe, jak i sprężynowe czy ortopedyczne. Sprostają one indywidualnym potrzebom klientów, którzy chcą zadbać o wysokiej jakości sen. Sprawdź, który model odpowiada Twoim wymaganiom.

Materace piankowe Sulechów

Elastyczna powierzchnia, która idealnie dopasuje się do Twojego ciała to materace piankowe Sulechów. Oferujemy zróżnicowany stopień twardości produktów, które zapewnią idealne podparcie dla kręgosłupa i całego ciała. To perfekcyjna opcja dla par, ponieważ modele nie przenoszą drgań. Jeśli Twój partner śpi niespokojnie - przestanie być to dla Ciebie problemem. Materace piankowe Sulechów to również bardzo dobra opcja dla dzieci, których układ kostny nie jest jeszcze w pełni rozwinięty. Sprawdzą się one zarówno w sypialniach dorosłych, jak i ich pociech. Ta niesamowita różnorodność wyboru przyciąga coraz więcej klientów.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Sulechów

Materace sprężynowe Sulechów to klasyczne rozwiązanie o innowacyjnych funkcjach. To dobra opcja dla tych, którzy wolą użytkować coś, co dobrze znają. Sprężyny ukryte w produkcie są absolutnie niewyczuwalne, a przy tym dbają o odpowiednie podparcie kręgosłupa i całego Twojego ciała. Elastyczność punktowa sprawia, że materace sprężynowe Sulechów są odpowiednie dla osób ze schorzeniami kręgosłupa. Model dopasowuje się do twojego ciała i pozwala mu czuć się w pełni komfortowo. To odpowiedni wybór dla par o dużej różnicy wagowej, ponieważ sprawia, że jest ona niezauważalna. Elastyczność i zdrowy kręgosłup to kwintesencja tego modelu.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Sulechów

Jeśli jesteś właśnie w trakcie rehabilitacji, albo dolegają ci bóle kręgosłupa zwróć uwagę na materace ortopedyczne Sulechów. Nieprawidłowa pozycja, godziny przed ekranem komputera i brak aktywności fizycznej sprawiają, że coraz więcej osób skarży się na schorzenia okolicy pleców. Oferowane przez nas modele stawiają na to, by zniwelować nieprzyjemne skutki wspomnianych działań. Materace ortopedyczne Sulechów z pewnością wpłyną pozytywnie na Twoje zdrowie i pomogą Ci wrócić do pełni sił. Zadbają one nie tylko o twoją wygodę, ale także sprawią, że Twoje fizyczne samopoczucie stanie się zdecydowanie lepsze.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Sulechów

Zadbaj o odpowiednie podparcie głowy i karku kupując poduszki do spania Sulechów. W naszym asortymencie znajdziesz zarówno klasyczne modele puchowe, jak i innowacyjne produkty stworzone z pianki. To ty decydujesz, jaki wariant jest dla Ciebie odpowiedni. Poduszki Sulechów pozwolą na komfortowy wypoczynek podczas snu. Dzięki tym produktom zapomnisz o męczącym bólu karku i niewyspaniu. Modele zadbają o zdrowie okolic głowy i sprawią, że Twój sen stanie się jakościowy. Dzięki szerokiej gamie produktów dobierzesz je do swoich indywidualnych potrzeb. Jeśli chcesz sprawić, by Twój sen ponownie równał się z wypoczynkiem koniecznie sprawdź naszą ofertę!

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Sulechów lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Lubuskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: