Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Nowa Sól

Materace, poduszki, kołdry, pościel Nowa Sól - Lubuskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Nowa Sól

Do prawidłowego funkcjonowania w ciągu dnia potrzebny jest spokojny i zdrowy sen. Zapewnić go mogą przede wszystkim materace Nowa Sól, które stanowią podstawowy oraz niezbędny element wyposażenia każdego łóżka. Dlaczego? W czasie wypoczynku nie ruszamy się, tylko leżymy. Z uwagi na to, warto zapewnić sobie odpowiednią stabilizację sylwetki ciała, a także wsparcia kręgosłupa. Na współczesnym rynku znaleźć można liczne materace Nowa Sól, które między sobą różnią się cechami oraz budową. Aby móc odpowiednio się wyspać, warto pamiętać o prawidłowym dopasowaniu podłoża do spania do swoich osobistych preferencji, potrzeb oraz czynników, takich jak waga, wiek i stan zdrowia. Materace Nowa Sól posiadają wiele zalet, dlatego warto już dziś sprawdzić, jakie modele są dostępne w sklepach stacjonarnych oraz internetowych. Decydując się na ich zakup warto wziąć pod uwagę inne artykuły do sypialni, jak poduszka ergonomiczna czy antyalergiczna kołdra.

Materace piankowe Nowa Sól

Szukając idealnego podłoża do spania, warto zwrócić uwagę na materace piankowe Nowa Sól. Te wyjątkowe modele wyróżniają się na tle innych wyjątkowym wnętrzem, które zbudowane jest z nowoczesnej pianki. Dzieli się ona na kilka rodzajów, z czego każdy z nich odznacza się innymi właściwościami. Materace piankowe Nowa Sól mogą składać się z jednej lub kilku pianek, przez co jesteśmy w stanie dopasować je idealnie do osobistych preferencji. Warto się nad nimi zastanowić, gdyż są również wyposażone w antyalergiczny pokrowiec z możliwością zdjęcia i wyprania.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Nowa Sól

Sypialnia to miejsce, w którym każdy z nas chce odpocząć i zrelaksować się. Nie jest to możliwe bez odpowiedniego podłoża do spania, jak chociażby materace sprężynowe Nowa Sól! Są one w stanie zagwarantować każdemu użytkownikowi redukcję efektu fali oraz wysoką elastyczność punktową, a wszystko dzięki innowacyjnym sprężyną kieszeniowym. Ich budowa opiera się na trwałych oraz wytrzymałych materiałach użytych przy produkcji, także umieszczenie ich w osobnych kieszonkach materiałowych. W ten sposób materace sprężynowe Nowa Sól pracują niezależnie pod wpływem nacisku.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Nowa Sól

Coraz więcej osób cierpi na dolegliwości ze strony kręgosłupa - wszelkiego rodzaju schorzenia, wady postawy czy inne problemy, które utrudniają prawidłowe funkcjonowanie. O swoje plecy można zadbać na wiele sposobów, a jednym z nich są materace ortopedyczne Nowa Sól. Posiadają one innowacyjne właściwości, dzięki którym są w stanie idealnie dopasować się do kształtu naszego kręgosłupa, zapewniając mu najlepsze wsparcie oraz stabilizację. Materac ortopedyczne Nowa Sól to produkty, które wyróżniają się wysoką jakością oraz gwarantują efektywny sen, dlatego warto sprawdzić je już dziś!

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Nowa Sól

Poduszki do spania Nowa Sól to unikalne produkty, gwarantujące najlepsze dopasowanie się do anatomicznej budowy głowy oraz kręgosłupa w odcinku szyjnym, dzięki czemu zapewniają najlepsze wsparcie tych części ciała. Co więcej, w znacznym stopniu odciążają mięśnie, umożliwiając im prawidłową regenerację. W znaczący sposób przekłada się to na wysokiej jakości wypoczynek, dzięki któremu każdy z nas może spokojnie zasnąć i obudzić się bez dolegliwości bólowych ze strony karku czy głowy! Jednak pamiętajmy, aby wybierać poduszki Nowa Sól poprzez uwzględnienie osobistych preferencji oraz czynników, takich jak wysokość, twardość czy rodzaj wypełnienia danego modelu.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Nowa Sól lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Lubuskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: