Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Słubice

Materace, poduszki, kołdry, pościel Słubice - Lubuskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Słubice

Odpowiednie wysypianie się to jedna z najważniejszych składowych zdrowego trybu życia. W obecnych czasach skupionych na bardzo intensywnym codziennym funkcjonowaniu trudno dbać o wystarczającą ilość snu. Na jego jakość składa się wiele czynników - począwszy od dobrej pościeli, a skończywszy na odpowiednich poduszkach. Najważniejsze jest jednak wybrane podłoże. Jego odpowiednia twardość i przystosowanie do indywidualnych potrzeb użytkownika to klucz do jakościowego snu. Materace Słubice oferują ogrom innowacyjnych rozwiązań w tym zakresie. Znajdziesz zarówno modele piankowe, sprężynowe, czy ortopedyczne. Możesz zapomnieć o nie wysypianiu się i niespokojnych nocach. Materace Słubice pozwolą Ci korzystać ze snu w stu procentach. O odpowiednią jakość snu należy zadbać jak najszybciej - nieadekwatne do potrzeb podłoże może powodować wiele nieprzyjemnych skutków. Ból pleców i choroby kręgosłupa to znak szczególny obecnych czasów. By chronić się przed ich postępowaniem, lub najlepiej w ogóle ich uniknąć warto zainwestować w odpowiednie podłoże. Szeroki wybór rozwiązań sprawia, że Materace Słubice trafiają w gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Materace piankowe Słubice

Modele wypełnione elastyczną pianką to perfekcyjny wybór dla par. Niwelują one bowiem wszelkie drgania wywołane niespokojnym poruszaniem się podczas snu. Wybierając materace piankowe Słubice już nigdy więcej nie obudzisz swojego partnera, a Wasz sen stanie się w pełni jakościowy i komfortowy. To także idealny wybór do dziecięcych sypialni. Nierozwinięty jeszcze układ kostny dziecka wymaga wiele uwagi. Materace piankowe Słubice zapewniają mu odpowiednią amortyzację i podtrzymują w odpowiedniej pozycji całe ciało pociechy. Będą one dobrym wyborem zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Ich innowacyjność i różnorodność zastosowań przyciąga do zakupu coraz więcej klientów.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Słubice

Każda z ukrytych w kieszonkach sprężyn materaca sprawia, że Twoje ciało jest perfekcyjne podparte podczas całego nocnego wypoczynku. Materace sprężynowe Słubice pozwolą na odpowiedni odpoczynek Twojego ciała. To połączenie klasyki z innowacyjnością modeli kieszeniowych. Elastyczność punktowa sprawia, że materace sprężynowe Słubice są odpowiednie dla osób ze schorzeniami kręgosłupa. To także dobra opcja dla par o znacznej różnicy wagowej. Materac ugina się tylko w miejscu w którym położony jest ciężar i nie przenosi drgań. Niewyczuwalne sprężyny ukryte w modelu będą zarówno rozwiązaniem na problemy ze snem spowodowane drugą osobą, jak i nieprzyjemny ból pleców.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Słubice

Jeśli jesteś w trakcie rehabilitacji, lub cierpisz na schorzenie kręgosłupa to bardzo dobry wybór. Materace ortopedyczne Słubice stworzone są specjalnie tak, by dbać o najwyższą jakość twojego zdrowia. Materiały najwyższej jakości i odpowiednie wypełnienie sprawiają, że zadbają o Twój powrót do zdrowia. To także dobry wybór dla osób starszych, którym ból doskwiera zdecydowanie częściej. Podeszły wiek wiąże się niestety z wieloma problemami zdrowotnymi. Materace ortopedyczne Słubice pozwolą zapomnieć o pełnych nieprzyjemności nocach kojarzących się z bólem. Wybierając tę opcję masz pewność, że nie tylko zadbasz o swoje zdrowie, ale zaczniesz też spać spokojnie.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Słubice

Poduszki do spania Słubice to szereg innowacyjnych produktów, które pozwolą Ci w końcu spać spokojnie. Odpowiednie podparcie dla karku i głowy to niesamowicie istotne składowe komfortowego wypoczynku. Jeśli męczą Cię nawracające bóle szyi i nie jesteś w stanie wyspać się w pełni, to opcja dla Ciebie. W naszym asortymencie znajdziesz zarówno modele puchowe, jak i nowoczesne modele piankowe. Szeroki wybór sprawia, że poduszki Słubice trafiają do coraz większej ilości klientów i zadowalają nawet tych najbardziej wymagających. Większość modeli to idealna opcja dla alergików i osób ceniących sobie higienę snu - są one bowiem wyposażone w pokrowce, które można prać regularnie.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Słubice lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Lubuskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: