Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Gubin

Materace, poduszki, kołdry, pościel Gubin - Lubuskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Gubin

Nie możesz spokojnie zasnąć, albo uważasz, że Twój sen nie jest w pełni wartościowy? Zwróć uwagę na panujące w sypialni warunki, które bezpośrednio rzutują na jego jakość. Na dobry sen nie składa się tylko wysokiej jakości pościel, czy dobrane do indywidualnych potrzeb poduszki, ale także odpowiednie podłoże. Materace Gubin oferują szereg rozwiązań w tym zakresie. W naszej ofercie znajdziesz modele piankowe, sprężynowe, czy ortopedyczne. Szeroki wybór rozwiązań pozwala na wybranie idealnego produktu, który spełni Twoje wymagania w stu procentach. Podłoże przystosowane do Twoich potrzeb to absolutnie jedna z najważniejszych składowych dobrego snu. Intensywny tryb życia i ciągłe zmęczenie nie ułatwiają dbania o jego jakość, ale wybór odpowiedniego produktu może kompletnie zmienić jego wygląd. Materace Gubin pozwolą Ci uwolnić się od niespokojnego snu. Znajdziesz zarówno modele piankowe, jak i sprężynowe, czy ortopedyczne. Pomogą one w walce z bólem kręgosłupa i odciążą całe ciało zmęczone po wymagającym dniu. Stworzone z najwyższej jakości materiałów materace Gubin to także komfort wyboru. W naszej ofercie znajdziesz zarówno materace sprężynowe, jak i piankowe, a także ortopedyczne.

Materace piankowe Gubin

Jeśli zależy Ci na bardzo elastycznej powierzchni, która dopasuje się perfekcyjnie do Twojego ciała materace piankowe Gubin to idealny wybór. To nie tylko idealne podparcie dla kręgosłupa, ale również perfekcyjne dopasowanie do Twojego ciała.Sprawdzą się one idealnie w wielu sypialniach. Szeroki wybór w zakresie stopnia ich twardości, a także ogrom zastosowań pozwalają na to, by trafić w gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Materace piankowe Gubin to idealna opcja dla dzieci, których układ kostny nie jest jeszcze do końca rozwinięty. Sprawdzą się także parom, ponieważ amortyzują wszelkie wywołane poruszaniem się w łóżku drgania.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Gubin

Zwróć uwagę na materace sprężynowe Gubin jeśli jesteś jednak fanem klasycznych rozwiązań. To nie tylko idealne podparcie dla kręgosłupa, ale również perfekcyjne dopasowanie do Twojego ciała. Stabilność i dobre dopasowanie powodują, że materace sprężynowe Gubin to idealny wybór nawet dla bardzo niezdecydowanych klientów. Elastyczność punktowa pozwala na odpowiedni odpoczynek osób cierpiących na bóle kręgosłupa. Znajdziesz modele o różnym stopniu twardości i określonych funkcjach, które możesz dobrać indywidualnie do swoich potrzeb. Jeśli chcesz zadbać o zdrowy kręgosłup i stawiasz na szeroki wybór rozwiązań to oferta idealna dla Ciebie.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Gubin

Ból kręgosłupa przeszkadza Ci w normalnym funkcjonowaniu? Rozwiązaniem są materace ortopedyczne Gubin. Ból pleców odejdzie w zapomnienie dzięki niezwykle innowacyjnym rozwiązaniom zastosowanym w tym modelu. To także opcja idealna dla osób w trakcie rehabilitacji, które chcą jak najszybciej wrócić do pełni sił. Materace sprężynowe Gubin będą najlepszym rozwiązaniem przy problemach zdrowotnych związanych z kręgosłupem, a także dobrą opcją dla osób w podeszłym wieku. Wybierając ten rodzaj stawiasz przede wszystkim na zdrowie, które jest jednak bezpośrednio połączone z wysokim komfortem snu.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Gubin

Odpowiednie podparcie głowy i karku to niesamowicie istotna składowa jakościowego snu. Poduszki do spania Gubin pozwolą Ci ponownie cieszyć się komfortowym wypoczynkiem. Zadbają one nie tylko o Twoją wygodę, ale również zdrowie, podtrzymując okolice głowy w odpowiedniej pozycji. W naszym asortymencie znajdziesz zarówno klasyczne modele puchowe, jak i produkty stworzone z elastycznej pianki. Szeroki wybór sprawia, że każdy klient może dobrać produkt indywidualnie do swoich potrzeb. Poduszki Gubin sprawią, że wyśpisz się jak nigdy dotąd. Pożegnaj męczące bóle karku i zdecyduj się na ich zakup już dziś.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Gubin lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Lubuskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: