Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Lubsko

Materace, poduszki, kołdry, pościel Lubsko - Lubuskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Lubsko

Dla każdego z nas sypialnia to miejsce przeznaczone do całkowitego relaksu oraz wypoczynku. Aby mogła prawidłowo pełnić tę funkcję, należy przede wszystkim wyposażyć nasze łóżko w materace Lubsko. Dlaczego? Tego rodzaju produkty wyróżniają się swoją unikalną budową oraz właściwościami. Dzięki temu są w stanie nie tylko w odpowiedni sposób dopasować się do anatomicznego kształtu ciała użytkownika. Przekłada się to na właściwe wsparcie kręgosłupa oraz utrzymanie go w prawidłowej pozycji przez całą noc. Co więcej, materace Lubsko gwarantują higieniczne i antyalergiczne warunki do wypoczywania. Przyczynia się do tego między innymi pokrowiec z możliwością ściągnięcia i wyprania. Decydując się na odpowiednie podłoże do spania, w pierwszej kolejności powinniśmy pamiętać, aby przy ich wyborze uwzględnić indywidualne potrzeby oraz preferencje. Tylko dzięki temu wybrane przez nas materace Lubsko będą mogły w najlepszy sposób spełniać swoją funkcję.

Materace piankowe Lubsko

Materace piankowe Lubsko to wyjątkowo często wybierane produkty do spania. Wszystko z uwagi na ich uniwersalność, gdyż świetnie sprawdzą się zarówno u osób młodszych, jak i starszych. Fakt ten wynika z zastosowanej wewnątrz pianki, którą podzielić można na kilka rodzajów, w tym piankę termoelastyczną, wysokoelastyczną oraz lateksową. Każda z nich wyróżnia się innymi cechami, dzięki czemu jesteśmy w stanie idealnie dopasować wybrany model do osobistych preferencji oraz potrzeb. Właśnie dlatego warto już dziś sprawdzić, jakie oferuje materace piankowe Lubsko.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Lubsko

Materace sprężynowe Lubsko świetnie sprawdzą się w sypialni par oraz osób preferujących bardziej sprężyste podłoże do spania. Dlaczego? Fakt ten wynika z zastosowanych wewnątrz sprężyn kieszeniowych, czyli takich, które zostały osadzone w osobnych kieszonkach materiałowych. Dzięki temu pracują one w sposób indywidualny, tylko pod wpływem nacisku ciała użytkownika, tym samym gwarantując redukcję drgań oraz wysoką elastyczność punktową. Z uwagi na to warto już dziś dowiedzieć się, jakie oferuje materace sprężynowe Lubsko i wyposażyć w nie swoją sypialnię!

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Lubsko

Materace ortopedyczne Lubsko są w stanie zadbać o komfort naszego wypoczynku oraz w pozytywny sposób wpłynąć na stan kręgosłupa. Na rynku wyróżniają się tym, że posiadają status wyrobu medycznego, a ich budowa oraz unikalne właściwości są w stanie idealnie dopasować się do anatomicznych kształtów naszego ciała. Dzięki temu kręgosłup przez całą noc jest w fizjologicznym ułożeniu, a to znacząco zmniejsza ryzyko kształtowania się schorzeń oraz eliminuje dolegliwości bólowe pleców. Co więcej, materace ortopedyczne Lubsko odznaczają się antyalergicznością oraz higienicznością.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Lubsko

Dla wielu z nas znalezienie odpowiedniej poduszki Lubsko wydaje się być niezwykle trudnym zadaniem. Z uwagi na to, warto pamiętać o kilku kwestiach, które są w stanie znacząco ułatwić wybranie idealnego produktu. W pierwszej kolejności pamiętajmy, aby uwzględnić rodzaj wypełnienia. Współczesne modele wewnątrz mogą posiadać pierze/puch gęsi (wypełnienie naturalne), włókna poliestrowe (wypełnienie syntetyczne) lub piankę (wypełnienie piankowe). Każdy z nich oferuje inny rodzaj komfortu oraz cechy. Co więcej, nie można zapomnieć o dopasowaniu poduszki do spania Lubsko do osobistych preferencji oraz potrzeb.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Lubsko lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Lubuskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: