Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Włodawa

Materace, poduszki, kołdry, pościel Włodawa - Lubuskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Włodawa

W dzisiejszych czasach coraz częściej zwracamy uwagę na jakość i długość naszego snu. W końcu to właśnie on przekłada się na prawidłowe funkcjonowanie w ciągu dnia oraz dobre samopoczucie. Właśnie dlatego warto wyposażyć swoje łóżko w najwyższej jakości materace Włodawa. Tego rodzaju produkty wyróżniają się innowacyjną budową oraz wypełnieniem, dzięki któremu mogą w odpowiedni sposób dopasować się do anatomicznych kształtów ciała użytkownika, gwarantując najlepsze wsparcie dla kręgosłupa. Co więcej, materace Włodawa umożliwiają prawidłową regenerację mięśni po ciężkim dniu, a także wpływają na antyalergiczne środowisko snu. Każdy model został wyposażony w pokrowiec z możliwością ściągnięcia i wyprania, co w znaczący sposób zwiększa higieniczność oraz pozytywnie wpływa na trwałość podłoża do spania. Chcąc stworzyć najlepsze warunki do wypoczynku, pamiętajmy, aby przy wyborze uwzględnić swoje osobiste preferencje oraz potrzeby. Dodatkowo, oprócz wyposażenia łóżka w materace Włodawa możemy wypróbować również ergonomiczne poduszki czy antyalergiczne kołdry.

Materace piankowe Włodawa

Za najczęściej wybierane elementy wyposażenia łóżka uznaje się materace piankowe Włodawa. Są one uniwersalne i posiadają szeroką gamę zróżnicowanych modeli, a jest to możliwe poprzez zastosowaną wewnątrz piankę, która wyróżnia się licznymi cechami w zależności od konkretnego rodzaju. W ten sposób wybrane modele są w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. A to nie wszystko! Jak się okazuje, wszystkie materace piankowe Włodawa odznaczają się wyjątkową miękkością, komfortem wypoczynku oraz przyjemnym wrażeniem otulenia!

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Włodawa

Chcąc stworzyć wygodne łóżko do sypialni, warto w pierwszej kolejności postawić na wysokiej jakości podłoże do spania. Idealnie sprawdzą się tutaj materace sprężynowe Włodawa, które wyróżniają się licznymi cechami oraz właściwościami, jak np. wysoka elastyczność punktowa czy redukcja drgań. Wszystko za sprawą wykorzystania wewnątrz nowoczesnych sprężyn kieszeniowych, które od tradycyjnych różnią się tym, że zostały umieszczone w osobnych kieszonkach materiałowych. Z uwagi na to, materace sprężynowe Włodawa są przede wszystkim zalecane parom oraz osobom preferującym tego rodzaju komfort.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Włodawa

Wielu z nas nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, jak bardzo wyjątkowe są materace ortopedyczne Włodawa. Produkty te przede wszystkim odznaczające się statusem wyrobu medycznego oraz wszystkimi niezbędnymi certyfikatami czy atestami. Zatem, jak się okazuje, dbają nie tylko o jakość naszego snu, ale także o kręgosłup. Umożliwia im to innowacyjna budowa oraz właściwości, które gwarantują idealne dopasowanie się do kręgosłupa i zachowanie go w fizjologicznej pozycji przez całą noc. Dzięki temu, materace ortopedyczne Włodawa eliminują dolegliwości bólowe spowodowane schorzeniami, a także minimalizują ryzyko ich kształtowania się lub pogłębienia.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Włodawa

Już dziś możesz zadbać o kręgosłup! Wystarczy tylko zainwestować w materace do spania oraz poduszki Włodawa! Dlaczego? Przede wszystkim oba te produkty zapewniają prawidłowe wsparcie kręgosłupa, gwarantując mu fizjologiczne ułożenie w czasie snu. Co więcej, umożliwiają higieniczne i antyalergiczne warunki do spania! Warto również zaznaczyć, że poduszki do spania Włodawa stabilizują barki oraz głowę, dzięki czemu odciążają mięśnie, umożliwiając im prawidłową regenerację. Przekłada się to na zminimalizowanie dolegliwości bólowych związanych z nadmiernym napięciem mięśniowym w górnych partiach ciała.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Włodawa lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Lubuskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: