Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Sulęcin

Materace, poduszki, kołdry, pościel Sulęcin - Lubuskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Sulęcin

Obecnie na rynku dostępnych jest naprawdę wiele modeli podłoży do spania, jednak które z nich zasługują na szczególną uwagę? Dobrze jest wziąć na celownik materace Sulęcin, które dzięki wielu dobroczynnym dla zdrowia właściwościom są w stanie zapewnić zdrowy i w pełni regenerujący sen każdej nocy! Wynika to przede wszystkim z faktu, że zostały one wyprodukowane z najwyższej jakości komponentów przez renomowanych producentów, cieszących się ogromną popularnością. Sprawdzając, jakie oferuje materace Sulęcin, można natrafić na produkty z wypełnieniem piankowym, sprężynowym lub hybrydowym. Warto jednak wiedzieć, że to właśnie z rodzaju zastosowanego wypełnienia wynikają indywidualne właściwości danego modelu, dlatego też przed zakupem dobrze jest sprawdzić szczegółową specyfikację techniczną. Należy również pamiętać, by nie kierować się na ślepo rankingami dostępnymi w Internecie, ponieważ nie każde podłoże, które będzie odpowiednie dla kogoś innego, sprawdzi się także w naszej sypialni. Jakie jeszcze aspekty należy mieć na uwadze, sprawdzając materace Sulęcin? Ważny jest przede wszystkim stopień twardości, który powinien być dobrany na podstawie wagi użytkownika. Aktualnie możemy spotkać produkty z oznaczeniami H1, H2, H3 oraz H4 - pierwszy będzie odpowiedni dla dzieci i nastolatków ważących do 60 kg, natomiast ostatni to idealna opcja dla użytkowników powyżej 100 kg.

Materace piankowe Sulęcin

Co wyróżnia materace piankowe Sulęcin spośród wszystkich modeli dostępnych na rynku? Przede wszystkim posiadają one wiele dobroczynnych dla zdrowia właściwości, wpływających na jakość wypoczynku. Sprężysta powierzchnia doskonale dopasowuje się do naturalnych krzywizn ciała użytkownika, pozwalając na odciążenie kręgosłupa. Dzięki temu możliwa jest skuteczna regeneracja wszystkich mięśni i stawów. Co więcej, materace piankowe Sulęcin charakteryzują się optymalną wentylacją wewnątrz wkładu, przez co możliwy jest swobodny obieg powietrza, ułatwiający odprowadzanie wilgoci. Wpływa to między innymi na poziom higieniczności.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Sulęcin

Szukając wysokiej jakości podłoża do spania do swojej sypialni, warto zwrócić szczególną uwagę na materace sprężynowe Sulęcin. Ich innowacyjne wnętrze, wykonane na bazie nowoczesnych sprężyn kieszeniowych, nadaje powierzchni niesamowitej sprężystości oraz doskonałej elastyczności punktowej. To właśnie dzięki tej właściwości uginają się jedynie w miejscu wywieranego nacisku, co jest szczególnie pożądane przez osoby śpiące we dwójkę. Wówczas drgania wynikające z ruchów partnera są zredukowane do minimum. Materace sprężynowe Sulęcin, dzięki optymalnemu dopasowaniu się do wszystkich partii ciała, polecane są także osobom borykającym się na co dzień z różnego rodzaju schorzeniami kręgosłupa.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Sulęcin

Szukasz podłoża do spania, które zapobiegnie powstawaniu lub rozwojowi wad postawy? W takim razie idealnym wyborem będą materace ortopedyczne Sulęcin! Modele tego typu posiadają wiele prozdrowotnych właściwości, jak chociażby antyalergiczność czy działanie przeciwodleżynowe, przez co z powodzeniem mogą być użytkowane przez osoby schorowane lub będące w trakcie rehabilitacji lub fizjoterapii. Czemu materace ortopedyczne Sulęcin zawdzięczają to niesamowite działanie? Przede wszystkim sprężystej oraz elastycznej powierzchni, wspomagającej optymalne podparcie całego ciała bez zbędnego nacisku, niezależnie od aktualnie przyjmowanej pozycji.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Sulęcin

Poduszki do spania Sulęcin to klucz do komfortowego i nieprzerwanego snu każdej nocy. Dzięki innowacyjnej budowie są w stanie utrzymać głowę i szyję w prawidłowej pozycji przez całą noc, umożliwiając tym samym zniwelowanie napięcia powstałego w ciągu dnia. Dla osób borykających się z różnego rodzaju schorzeniami kręgosłupa - w szczególności odcinka szyjnego - powinni zdecydować się na specjalnie profilowane poduszki Sulęcin. Dzięki dokładnemu dopasowaniu się kształtu do naturalnych krzywizn użytkownika, możliwa jest efektywna regeneracja oraz zminimalizowanie dolegliwości bólowych.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Sulęcin lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Lubuskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: