Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Starogard Gdański

Materace, poduszki, kołdry, pościel Starogard Gdański - Pomorskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Starogard Gdański

Każdy człowiek spędza w łóżku średnio ⅓ swojego życia. Nie sposób nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że to naprawdę bardzo dużo czasu. Godziny poświęcone na sen powinny być więc wykorzystane możliwie jak najlepiej, by nie mieć poczucia tracenia cennych minut. Co zatem zrobić, by odpoczynek był w pełni regenerujący i bardzo komfortowy? Najlepiej odwiedzić sklep materace Starogard Gdański i wybrać produkt, który najbardziej odpowiada Twoich indywidualnym potrzebom. Zainteresowani zakupem mają do wyboru całą masę podłoży do snu posiadających pozytywne właściwości. Zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i na stronach internetowych pojawiają się propozycje, które spełniają oczekiwania wszystkich, nawet najbardziej wymagających użytkowników. Choć tak duży wybór może wydawać się nieco przytłaczający, w sklepie materace Starogard Gdański nie jest problemem. Wszystkie produkty są bowiem bardzo dobre jakościowo i odporne na odkształcenia, dzięki czemu można skupić się na wyborze produktu zgodnie ze swoimi potrzebami i testowaniu tych, które wydają się być najlepsze. Wiedząc już, jakie oferuje materace Starogard Gdański, możesz skupić się na doborze równie istotnych akcesoriów sypialnianych, takich, jak poduszki, kołdry, czy stelaże.

Materace piankowe Starogard Gdański

Pianki już od dłuższego czasu zaskakują swoimi niesamowitymi właściwościami. Ich funkcjonalność i komfort, jaki zapewniają, sprawiają, że tworzy się z nich coraz więcej ciekawych wyrobów, takich, jak materace piankowe Starogard Gdański. Produkty te idealnie dopasowują się do anatomicznej budowy ciała i pozycji snu, a jednocześnie są odporne na powstawanie trwałych odkształceń. Materace piankowe Starogard Gdański sprawdzą się w sypialni użytkowników w każdym wieku, o wielu zróżnicowanych potrzebach.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Starogard Gdański

Sprężyny to element podłoża, bez którego jeszcze kilkanaście lat temu nie wyobrażano sobie komfortowego wypoczynku. Choć dziś są jedynie opcjonalne, materace sprężynowe Starogard Gdański wciąż znajdują się na liście bestsellerów. Jest tak dzięki innowacyjnej bazie ze sprężyn kieszeniowych, dzięki której produkt jest niesamowicie elastyczny punktowo. Na jego powierzchni nie tworzy się tak zwany “efekt fali”, dzięki czemu jest idealny dla par o dużej różnicy wagowej. Materace sprężynowe Starogard Gdański są w stanie spełnić oczekiwania również takich użytkowników, jak seniorzy, sportowcy i osoby obłożnie chore.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Starogard Gdański

Materace ortopedyczne Starogard Gdański to produkty, które powstały dzięki wiedzy i doświadczeniu znanych na całym świecie ekspertów. Zostały stworzone z myślą o użytkownikach, którym zależy na zdrowym i efektywnym śnie, a także na leczeniu i profilaktyce schorzeń kręgosłupa. Wśród nich wymienia się między innymi seniorów i sportowców. Wybierając materace ortopedyczne Starogard Gdański można mieć bowiem pewność, że zakupiony produkt ma za sobą wiele wnikliwych testów i badań, które są dowodem na to, że wyrób jest w pełni bezpieczny.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Starogard Gdański

Sen na źle dobranej poduszce może mieć bardzo negatywne skutki. Oczywiście mało kto odczuje jego konsekwencje, gdy taka sytuacja zdarzy się jednorazowo, natomiast wszyscy zauważą pogorszenie samopoczucia, gdy będzie miało to miejsce notorycznie. Aby zapobiegać takim sytuacjom, wybierz poduszki Starogard Gdański - produkty starannie wyselekcjonowane, których jakość zachwyca każdego miłośnika zdrowego snu. Z pewnością każdy znajdzie coś idealnego dla siebie wśród produktów wypełnionych innowacyjnymi piankami. Nie czekaj ani chwili dłużej - sprawdź, jakie oferuje poduszki do spania Starogard Gdański i przekonaj się, jak efektywny może być Twój nocny wypoczynek.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Starogard Gdański lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Pomorskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: