Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Biała Podlaska

Materace, poduszki, kołdry, pościel Biała Podlaska - Lubelskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Biała Podlaska

Sen to podstawowa potrzeba biologiczna, na poczet której poświęca się ⅓ czasu w całym swoim życiu. Nocny wypoczynek to chwile nie tylko przyjemne, ale również bardzo potrzebne. W czasie jego trwania mięśnie regenerują się, a mózg segreguje i zapisuje informacje, które są najistotniejsze. Co ma zatem wpływ na jakość snu? Przede wszystkim codzienne nawyki, ale również podłoże, czy też wybrane akcesoria sypialniane. Jeśli czujesz, że elementy wyposażenia Twojej sypialni wymagają wymiany, odwiedź sklep materace Biała Podlaska, który zachwyca wielkością i szerokością asortymentu. Materace Biała Podlaska to sprawdzone marki wysokiej jakości. Wszystkie dostępne produkty są trwałe, odporne na odkształcenia i niesamowicie komfortowe. W ofercie znajdują się podłoża piankowe, sprężynowe i ortopedyczne - każde z nich to produkty naprawdę doskonale dopracowane. Wśród nich z pewnością znajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania. Wiedząc już, jakie oferuje materace Biała Podlaska, możesz skupić się na doborze akcesoriów sypialnianych (poduszek, kołdry, stelaża, pościeli). Decyzję można podjąć zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i w domu, korzystając ze strony internetowej.

Materace piankowe Biała Podlaska

Która pianka odpowiada Ci najbardziej: termoelastyczna, poliuretanowa, wysokoelastyczna, czy lateksowa? Bez względu na odpowiedź na zadane pytanie, wybierz materace piankowe Biała Podlaska. To produkty stworzone na bazie wymienionych komponentów, w wielu przypadkach wyprodukowane z kilku warstw różnych materiałów. Pianki są bowiem surowcami, które mogą pracować w pojedynkę, ale doskonale czują się również w zespole. Materace piankowe Biała Podlaska to propozycja dla osób, które cenią takie cechy, jak elastyczność, antyalergiczność, czy umiejętność dopasowywania się do kształtu ciała.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Biała Podlaska

Szukasz tradycyjnego rozwiązania w ulepszonej wersji? Wybierz materace sprężynowe Biała Podlaska! Są one zbudowane na bazie sprężyn kieszeniowych, czyli ruchomych elementów umieszczonych pojedynczo w materiałowych kieszonkach. Taki rodzaj wypełnienia sprawia, że podłoża do snu uginają się jedynie w miejscu nacisku, a nie na całej swojej powierzchni. Taka budowa sprawia, że materace sprężynowe Biała Podlaska są nie tylko wygodne, ale również bardzo trwałe i odporne na różnego rodzaju odkształcenia.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Biała Podlaska

Czy wiesz, że możesz dbać o swój kręgosłup nawet podczas snu? Materace ortopedyczne Biała Podlaska są na to namacalnym dowodem - zostały stworzone po to, by zapobiegać powstawaniu i pogłębianiu się schorzeń kręgosłupa. Wyjątkowe komponenty i najnowsze technologie sprawiły, że produkty te podpierają każdą część ciała indywidualnie, zależnie od nacisków, jakie wywiera. Materace ortopedyczne Biała Podlaska posiadają wiele istotnych certyfikatów i wyróżnień, które są potwierdzeniem posiadanych przez nie właściwości prozdrowotnych. Wybierając je możesz mieć pewność, że wieczór będzie czasem na błogi relaks, a poranek przebiegnie bez bólu.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Biała Podlaska

Jak wyobrażasz sobie idealną poduszkę? Jest antyalergiczna i posiada masę właściwości prozdrowotnych? A może dopasowuje się do kształtu Twojej głowy i cechuje się ponadprzeciętną odpornością na odkształcenia? Dziś nie musisz wybierać - poduszki Biała Podlaska posiadają wszystkie te zalety, a nawet jeszcze więcej. W ich wnętrzu umieszczono wysokiej jakości pianki, które z powodzeniem reagują na naciski i temperaturę ciała użytkownika. Poduszki do spania Biała Podlaska to niesamowicie ergonomiczne produkty, których jakość potrafi zachwycić nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Biała Podlaska lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Lubelskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: