Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Chełm

Materace, poduszki, kołdry, pościel Chełm - Lubelskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Chełm

Wiele osób dbających o swoje zdrowie i dobrą formę zapomina o jednej podstawowej rzeczy, a mianowicie o odpoczynku. Zdrowa dieta i regularna aktywność fizyczna to nie wszystko. Efektywny sen sprawia bowiem, że ciało jest w stanie funkcjonować prawidłowo. Jeśli więc chcesz budzić się wypoczętym i szczęśliwym, wybierz materace Chełm - podłoża do snu, dzięki którym poznasz, czym tak naprawdę jest nocny wypoczynek. W sklepie materace Chełm są dostępne podłoża do snu każdego rodzaju, począwszy od nowoczesnych modeli piankowych, a skończywszy na udoskonalonych klasykach, czyli na propozycjach sprężynowych. Asortyment został wyselekcjonowany na tyle starannie, że w żadnym wypadku nie trzeba martwić się o jakość rozważanego wyrobu. Jego twardość i rodzaj można przetestować odwiedzając sklep stacjonarnie lub wybrać swojego faworyta na podstawie opisu, poprzez stronę internetową. Co jeszcze znajdziesz w ofercie sklepu materace Chełm? Przede wszystkim wysokiej jakości akcesoria sypialniane - kołdry, poduszki, pościele, stelaże. Wybór modelu zależy tylko od Ciebie!

Materace piankowe Chełm

Pianki to komponenty, które rozwijają się nie tylko szybko, ale również intensywnie. Z tego też powodu są wykorzystywane podczas tworzenia podłoży do snu i poduszek ergonomicznych. Materace piankowe Chełm to namacalny dowód na to, że ich używanie nie jest bezzasadne - są to bowiem bardzo innowacyjne materiały, dzięki którym można uzyskać całą masę pozytywnych właściwości. Materace piankowe Chełm nie tylko doskonale dopasowują się do ciał użytkownika, ale również świetnie podpierają jego kręgosłup.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Chełm

Materace sprężynowe Chełm to modele, które zbudowano na bazie nowoczesnych sprężyn multipocket lub kieszeniowych. Są to komponenty, dzięki którym podłoże zyskuje na elastyczności punktowej. Nie ugina się bowiem na całej swojej powierzchni, a jedynie w miejscu nacisku, dzięki czemu komfort użytkowania jest zdecydowanie większy niż na modelach sprzed lat. Ponadto, materace sprężynowe Chełm są niesamowicie trwałe i odporne na odkształcenia. Można mieć więc stuprocentową pewność, że są inwestycją na długie lata.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Chełm

Rehabilitacja i farmakoterapia to niekiedy nie wszystko, by pożegnać się z bólem lub objawami schorzeń kręgosłupa. W pewnych przypadkach dwa wymienione sposoby należy uzupełnić o element dodatkowy, taki, jakim są materace ortopedyczne Chełm. Ich strefowa budowa sprawia, że zarówno plecy, jak i każda inne części ciała są doskonale podparte. Mimo swoich prozdrowotnych właściwości, wcale nie są sztywnymi podłożami, które można sobie wyobrażać - charakteryzują się dużą elastycznością i sprężystością. Materace ortopedyczne Chełm to doskonały wybór dla każdego, komu zależy na komfortowym, a przede wszystkim zdrowym nocnym wypoczynku.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Chełm

Podstawę zdrowego i komfortowego snu stanowi nie tylko dopasowany do potrzeb użytkownika materac, ale również poduszka. Chcąc wybrać model idealny dla siebie warto sprawdzić, jakie poduszki Chełm masz do wyboru. Podczas zakupów należy brać pod uwagę przede wszystkim to, czy wyrób będzie w stanie zapewnić stabilne podparcie głowy i szyi przez całą noc. Poduszki do spania Chełm są dostępne w wielu kształtach, rozmiarach i wysokościach, dlatego każdy użytkownik jest w stanie znaleźć produkt, który wydaje się być wprost stworzony dla niego.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Chełm lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Lubelskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: