Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Międzyrzec Podlaski

Materace, poduszki, kołdry, pościel Międzyrzec Podlaski - Lubelskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Międzyrzec Podlaski

Dobra jakość snu to przepis na udany dzień. Wiele osób nie zdaje sobie jednak sprawy jak wielką rolę w odpowiednim wysypianiu się gra dobrej jakości podłoże. Materace Międzyrzec Podlaski oferują szeroką gamę wysokiej jakości produktów, które wzniosą Twój sen na wyżyny. Ich innowacyjność i ogromny zakres zastosowań zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Nocny odpoczynek odpowiada za regenerację organizmu, która pozwala korzystać z dnia w pełni. Zapomnij o nieprzespanych nocach i nieustannym budzeniu się. Materace Międzyrzec Podlaski pozwolą Ci uwolnić się od niespokojnego snu. Znajdziesz zarówno modele piankowe, jak i sprężynowe, czy ortopedyczne. Pomogą one w walce z bólem kręgosłupa i odciążą całe ciało zmęczone po wymagającym dniu. Zaspokoją zarówno indywidualne potrzeby dzieci, jak i dorosłych, czy osób w podeszłym wieku. Sprawdzą się również dla tych, którzy walczą o powrót do zdrowia i są w trakcie rehabilitacji. Materace Międzyrzec Podlaski to nie tylko szereg zaskakujących funkcji, ale również wysokiej jakości materiały. W ofercie odpowiednie dla siebie modele znajdą również alergicy, których wymagania są bardzo wysokie. Sprawdź, który produkt będzie dla Ciebie perfekcyjny.

Materace piankowe Międzyrzec Podlaski

Na popularności zyskują materace piankowe Międzyrzec Podlaski. Nic w tym dziwnego, ponieważ zapewniają doskonałe podparcie dla kręgosłupa, a jednocześnie są wyjątkowo elastyczne. Produkt perfekcyjnie dopasowuje się do kształtu ciała i sprawia, że może prawdziwie odpocząć po wymagającym dniu. Materace piankowe Międzyrzec Podlaski to idealna opcja dla dzieci, których układ kostny nie jest jeszcze do końca rozwinięty. Sprawdzą się także parom, ponieważ amortyzują wszelkie drgania. Twój partner już nigdy więcej nie obudzi cię swoim niespokojnym snem, a ty w końcu wypoczniesz.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Międzyrzec Podlaski

Jeśli szukasz dobrego podparcia dla kręgosłupa połączonego z elastyczną powierzchnią to materace sprężynowe Międzyrzec Podlaski będą dla Ciebie bardzo dobrą opcją. Produkt ten ugina się tylko w miejscu, w którym rozkłada się ciężar, nie przenosi więc drgań i sprawia, że jego powierzchnia jest stabilna. Dobre dopasowanie do kształtu ciała i komfort kręgosłupa to kwintesencja tego modelu. Materace sprężynowe Międzyrzec Podlaski to szeroki wybór rozwiązań. Znajdziesz produkty o różnym stopniu twardości i szerokim zakresie rozwiązań. Każda ze sprężyn ukryta jest w osobnej kieszonce, co sprawia, że są one kompletnie niewyczuwalne, a jednocześnie dbają o podparcie całego ciała.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Międzyrzec Podlaski

Obecne czasy stoją pod znakiem niezliczonych godzin spędzonych przed komputerem. Praca siedząca w konsekwencji może przynieść wiele nieprzyjemnych chorób kręgosłupa. Warto dbać o jego zdrowie śpiąc na odpowiednim podłożu. Materace ortopedyczne Międzyrzec Podlaski oferują szeroką gamę produktów pomagających w rehabilitacji, czy skonstruowanych z myślą o osobach w podeszłym wieku. Zostały one stworzone w taki sposób, by ciało mogło w pełni się regenerować podczas nocnego wypoczynku. Sprężystość i odpowiednie podparcie dla ciała sprawiają, że materace ortopedyczne Międzyrzec Podlaski mogą pomóc w powrocie do pełni sił i sprawią, że sen nie będzie już kojarzył się z bólem.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Międzyrzec Podlaski

Twoja głowa i kark potrzebują kompleksowego wsparcia podczas snu. Poduszki do spania Międzyrzec Podlaski pozwolą Ci osiągnąć komfortowy wypoczynek. Szeroki asortyment przyciąga coraz więcej klientów i zadowala nawet tych, którzy są bardzo wymagający. Znajdziesz zarówno klasyczne modele puchowe, jak i produkty wypełnione pianką. Poduszki Międzyrzec Podlaski dopasujesz do indywidualnych potrzeb. Dzięki innowacyjnym technologiom i wysokiej jakości materiałom są one niezwykle higieniczne. Większość modeli wyposażona jest w pokrowiec, który można regularnie prać. To dobra opcja dla alergików i osób, które szczególnie cenią higienę snu.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Międzyrzec Podlaski lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Lubelskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: