Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Łuków

Materace, poduszki, kołdry, pościel Łuków - Lubelskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Łuków

Aby móc prawidłowo funkcjonować w ciągu dnia i cieszyć się sporymi pokładami energii do działania, musimy w odpowiedni sposób się wysypiać. Bezpośredni wpływ na to mają materace Łuków, które umożliwiają spokojny i efektywny wypoczynek. W jaki sposób? W pierwszej kolejności powinniśmy zadbać o wysokiej jakości łóżko, które składać się powinno z ergonomicznej poduszki i antyalergiczne kołdry. Jednak kluczowym czynnikiem są tutaj materace Łuków. Wszystko z uwagi na fakt, iż są w stanie zagwarantować nam najlepsze wsparcie dla sylwetki oraz stabilizację kręgosłupa, zachowując go w fizjologicznej pozycji przez całą noc. Z uwagi na to, nasze ciało może w prawidłowy sposób się zregenerować, co znacząco podnosi jakość wypoczynku. Każdy z nas powinien wyspać się w jak najlepszych warunkach, które zagwarantować mogą jedynie odpowiednio dopasowane do osobistych potrzeb i preferencji użytkownika materace Łuków. Właśnie dlatego warto już dziś sprawdzić, jakie modele są dostępne zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych.

Materace piankowe Łuków

Materac do pokoju dziecka lub nastolatka? A może osoby starszej? Niezależnie od wieku, materace piankowe Łuków oferują różnego rodzaju modele, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. Wszystko za sprawą wykorzystania wewnątrz unikalnej pianki, którą podzielić można na kilka rodzajów. Każdy z nich (np. pianka lateksowa czy termoelastyczna) wyróżnia się innymi cechami oraz właściwościami, a materace piankowe Łuków często łączą w sobie kilka rodzajów. Dzięki temu na pewno każdy z nas znajdzie coś dla siebie!

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Łuków

Sprężyste podłoże może już dziś być w zasięgu Twojej ręki, wystarczy tylko postawić na materace sprężynowe Łuków. W dużej mierze składają się one ze sprężyn kieszeniowych, czyli takich, które zostały osadzone w osobnych kieszonkach materiałowych. Zabieg ten sprawia, że każda z nich reaguje w sposób niezależny na nacisk ciała użytkownika, gwarantując tym samym wyjątkową sprężystość, redukcję drgań oraz wysoką elastyczność punktową. Z uwagi na to, warto już dziś sprawdzić, jakie oferuje materace sprężynowe Łuków!

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Łuków

W dzisiejszych czasach coraz młodsze osoby zmagają się z dolegliwościami ze strony kręgosłupa, a wpływa na to, np. siedzący tryb życia. Z uwagi na to, warto zadbać w odpowiedni sposób o kręgosłup, między innymi poprzez materace ortopedyczne Łuków. Przede wszystkim wspierają one kręgosłup, gdyż są w stanie idealne dopasować się do anatomicznych kształtów ciała użytkownika, a także umożliwiają zachowanie go w fizjologicznej pozycji. Dzięki temu materace ortopedyczne Łuków niwelują dolegliwości bólowe oraz zapobiegają rozwijaniu się lub pogłębianiu schorzeń kręgosłupa.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Łuków

W łóżku spędzamy ok. ośmiu godzin dziennie, co stanowi aż ⅓ naszego życia! Czas ten warto spędzić w komfortowych warunkach, jakie gwarantują najwyższej jakości poduszki do spania Łuków. Są to produkty, które sprawdzą się w każdej sypialni, gdyż dostępne są w różnych wariantach. Wszystko za sprawą wypełnienia - naturalnego, syntetycznego oraz piankowego. Dużą rolę odgrywają tutaj również indywidualne parametry każdego modelu, takie jak wysokość, rozmiar i twardość. Dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować poduszki Łuków do osobistych preferencji oraz potrzeb! Zatem nie czekajmy i już dziś sprawdźmy, jakie modele są w sklepach stacjonarnych oraz internetowych.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Łuków lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Lubelskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: