Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Lublin

Materace, poduszki, kołdry, pościel Lublin - Lubelskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Lublin

Często budzisz się jeszcze bardziej zmęczony niż przed położeniem się do łóżka, towarzyszą Ci rano dolegliwości bólowe i ogólnie czujesz się “nie w humorze”? Może to znak, że przyszedł najwyższy czas wymienić materac na nowy, bardziej funkcjonalny i dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb? Bez wątpienia wesprą Cię w tym wysokiej jakości materace Lublin i ich szeroka oferta! Znajdziesz tam między innymi materace termoelastyczne, które pod wpływem temperatury dostosowuje się do krzywizn anatomicznych Twojego ciała, cudownie je rozluźniają i gwarantują przyjemny efekt otulenia! Warto też oczywiście zwrócić uwagę na modele ze sprężynami kieszeniowymi, gdzie każdą sprężynę umieszcza się w osobnej kieszeni, co gwarantuje wysoką elastyczność punktową i idealne podparcie! Warto dodać, że materace Lublin to również wyroby dla naszych najmłodszych, czyli chociażby materacyki dziecięce, w sam raz od pierwszych dni życia czy też produkty dla nastolatków, które dają nam możliwość zmiany twardości. Materace Lublin to strzał w dziesiątkę niezależnie od naszych potrzeb - pamiętajmy, że sen odpowiada za funkcjonowanie całego naszego organizmu!

Materace piankowe Lublin

Dlaczego akurat warto jest wybrać materace piankowe Lublin? Cieszą nas one najnowszymi technologiami, które zostały zastosowane w czasie procesu produkcji. Mianowicie mamy tutaj nowoczesne pianki, które są w stanie sprostać naszym indywidualnym potrzebom. Znajdziemy między innymi wyroby, które skutecznie rozluźniają spięte mięśnie i pomagają się odprężyć. Co istotne, materace piankowe Lublin to świetna opcja bez względu na wiek, płeć czy inne potrzeby. Wszystko to dzięki łączeniu różnych, nowoczesnych pianek, które gwarantują sen na najwyższym poziomie.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Lublin

Jakie wyroby kryją się pod kategorią materace sprężynowe Lublin? Znajdziemy tutaj szereg nowoczesnych produktów. Naszym zdaniem, na uwagę zasługują między innymi modele typu multipocket. Warto dodać, że materace sprężynowe to też nowoczesne modele typu multipocket, które posiadają bardzo dużą ilość malutkich sprężyn, które dodatkowo zostały umieszczone w osobnych kieszeniach. Sprawia to, że materace sprężynowe Lublin są w stanie w sposób indywidualny reagować na nacisk wywierany na powierzchnię i gwarantować najwyższy komfort.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Lublin

Dlaczego warto jest wybrać materace ortopedyczne Lublin? Znajdziemy tutaj produkty stworzone z myślą o osobach, które chcą się zatroszczyć o swoje zdrowie, ponieważ tego typu wyroby stanowią połączenie różnego typu, nowoczesnych materiałów. W ich wnętrzu znajdziemy między innymi wysokiej jakości piankę termoelastyczną, która reaguje na temperaturę ciała czy też sprężyny typu multipocket, które odpowiadają za idealne podparcie. Materace ortopedyczne Lublin świetnie sprawdzą się dla osób, które muszą mierzyć się z różnego rodzaju schorzeniami czy wadami postawy!

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Lublin

Poznaj starannie opracowane poduszki do spania Lublin! Dlaczego warto jest wybrać właśnie je? Znajdziemy tutaj modele, które są stworzone z troska o najmniejsze szczegóły wyłącznie z odpowiednio wyselecjonowanych materiałów. Dzięki temu możemy cieszyć się wysokiej jakości podparciem, które zapobiega wykształcaniu się różnego rodzaju dolegliwości bólowych. Porządne poduszki Lublin jednocześnie pomagają nam się odprężyć i pozbyć negatywnych emocji, które kumulują się w nas przez cały dzień! Dlatego bez wątpienia warto!

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Lublin lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Lubelskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: