Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Dęblin

Materace, poduszki, kołdry, pościel Dęblin - Mazowieckie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Dęblin

Dobre podłoże do snu to klucz do jego komfortu. Odpowiednio dopasowany materac niweluje poranny ból pleców i pozwala na pełną regenerację organizmu. Utrudnione zasypianie i i codzienne niewyspanie to zmora obecnych czasów. Intensywny tryb życia nie ułatwia walki o jakościowy sen. Materace Dęblin pomogą to zmienić! Dzięki szerokiej ofercie modeli o bardzo różnych właściwościach przyciągają coraz więcej klientów. Znajdziesz zarówno modele piankowe, jak i sprężynowe, czy ortopedyczne. To niekończąca się gama rozwiązań, która pozwoli Ci wyspać się jak nigdy dotąd. Materace Dęblin wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które dbają nie tylko o komfort Twojego snu, a także zdrowie całego ciała. Dzięki innowacyjnym technologiom kompleksowo wspierają Twój kręgosłup i dbają o Twoją regenerację. Jeśli zależy Ci na na produktach dopracowanych w każdym calu zwróć uwagę na materace Dęblin. Oprócz odpowiedniego podłoża ważne są również warunki panujące w sypialni - zadbaj o oświetlenie, wysokiej jakości kołdrę i poduszki. Wybierając adekwatny dla siebie produkt weź pod uwagę swoje indywidualne wymagania i dopasuj go w pełni do swoich potrzeb. Pozwól sobie na spokojny sen po którym obudzisz się wypoczęty, a dzień zaczniesz z uśmiechem.

Materace piankowe Dęblin

Wypełnienie piankowe to już nie tylko komponent modeli sprężynowych, a także indywidualnie występujące produkty. Materace piankowe Dęblin to nowoczesne rozwiązanie, które pozwoli Ci na niezwykle komfortowy sen. Elastyczność produktów sprawia, że idealnie dopasowują się do Twojego ciała, a także podpierają Twój kręgosłup. Modele te są niezwykle wytrzymałe i cechują się szeregiem nowoczesnych rozwiązań. To dobra opcja dla par, ponieważ nie przenoszą drgań. Warto także zakupić je dzieciom, ponieważ dbają o ich delikatny układ kostny, który nadal się rozwija. Materace piankowe Dęblin nadadzą się niemal do każdej sypialni!

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Dęblin

Materace sprężynowe Dęblin oferują niezwykle ważną elastyczność punktową. Właściwość ta sprawia, że produkt ugina się tylko w miejscu, w którym położony jest ciężar. Jest to więc idealnie rozwiązanie dla par o dużej różnicy wagowej. Modele nie przenoszą drgań, pozwalają więc partnerom spać spokojnie. Produkty podpierają całe Twoje ciało - zaczynając od głowy, a kończąc na stopach. Mięśnie mają szansę, by w końcu w pełni wypocząć, a ty budzisz się wyspany. Materace sprężynowe Dęblin mają ukryte w środku niewyczuwalne sprężyny zamknięte w oddzielnych częściach materiału, które dbają o zdrowie kręgosłupa.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Dęblin

Materace ortopedyczne Dęblin cechują się wysoką jakością i wypełnieniem, które szczególnie dba o Twoje zdrowie. To bardzo dobra opcja dla osób w trakcie rehabilitacji, lub cierpiących na schorzenia kręgosłupa. Zapobiegają one powstawaniu wad postawy, a także pomagają w powrocie do pełni sił. Materace ortopedyczne Dęblin posiadają specjalistyczne, medyczne certyfikaty, które potwierdzają ich prozdrowotne właściwości. To również dobre podłoże dla osób w podeszłym wieku, których wymagania są bardzo wysokie. Zwróć uwagę na różnorodność modeli, a także szereg ich właściwości i wybierz coś dla siebie!

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Dęblin

Jeśli chcesz sprawić, że jakość Twojego snu wzrośnie, a Ty zaczniesz w pełni wypoczywać zwróć uwagę na poduszki do spania Dęblin. Produkty te w kompleksowy sposób zadbają o odpowiednie podparcie Twojego karku, głowy i szyi. Zniwelują także powstałe już wady postawy i zapobiegną pojawianiu się nowych. Poduszki Dęblin to kwintesencja spokojnego snu. W ofercie znajdziesz zarówno modele puchowe, jak i innowacyjne produkty stworzone z niesamowicie elastycznej pianki. Szeroki wybór i wysokiej jakości materiały sprawiają, że zadowolą one nawet najbardziej wymagających klientów. Pożegnaj bóle karku i sprawdź naszą ofertę już dziś!

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Dęblin lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Mazowieckiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: