Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Janów Lubelski

Materace, poduszki, kołdry, pościel Janów Lubelski - Lubelskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Janów Lubelski

Wiele osób zadaje sobie pytanie: co zrobić, żeby w końcu zacząć się wysypiać? Odpowiedź jest prosta - należy zadbać nie tylko o długość snu, ale również o warunki, w jakich odbywa się nocny wypoczynek. Sypialnia powinna być bowiem pomieszczeniem wyjątkowym, dlatego warto zadbać o to, aby faktycznie tak było. Poranki bez bólu pleców oraz szybkie zasypianie są możliwe - wystarczy, że sprawdzisz, jakie oferuje materace Janów Lubelski. Materace Janów Lubelski zostały wyselekcjonowane w taki sposób, aby spełniały potrzeby wszystkich, nawet najbardziej wymagających użytkowników. W asortymencie sklepu znajdują się modele piankowe, sprężynowe i hybrydowe - wszystkie są produktami najwyższej jakości, stworzonymi z przebadanych komponentów. Wybierając materace Janów Lubelski możesz mieć stuprocentową pewność, że wyrób będzie niesamowicie trwały i odporny na odkształcenia. Jak jednak wiadomo, wybór podłoża do snu to nie wszystko - ważne są także artykuły sypialniane. Przysłowiową “wisienką na torcie” będą więc wysokiej jakości poduszki, kołdra, pościel, a także stelaż.

Materace piankowe Janów Lubelski

Czy wiesz, że materace piankowe Janów Lubelski składają się nie z jednej, a z kilku warstw różnych pianek? Taka budowa sprawia, że podłoża do snu posiadają cechy, których na próżno szukać w innych propozycjach. Surowce, z których są zbudowane, doskonale się dopełniają. Materace piankowe Janów Lubelski cechują się wieloma pozytywnymi właściwościami: dopasowują się do anatomicznej budowy ciała użytkownika, przepuszczają powietrze tworząc higieniczne środowisko do snu i doskonale podpierają kręgosłup. Może to właśnie jeden z nich sprawi, że Twój sen stanie się bardziej efektywny?

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Janów Lubelski

Sprężyny to elementy wypełnienia, które jeszcze do niedawna wzbudzały w miłośnikach snu pewne wątpliwości. To dlatego, iż kojarzyły się z niewygodnymi podłożami sprzed lat. Unikano ich całkowicie niesłusznie - materace sprężynowe Janów Lubelski są bowiem doskonałym przykładem propozycji na miarę XXI wieku! Ich wysoka jakość zachwyca nawet najbardziej wymagających użytkowników. Materace sprężynowe Janów Lubelski są zbudowane na bazie sprężyn multipocket lub kieszeniowych, dzięki którym powierzchnia doskonale dopasowuje się do potrzeb konkretnych części ciała.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Janów Lubelski

Materace ortopedyczne Janów Lubelski to produkty, które powstały z myślą o osobach obłożnie chorych, sportowcach i seniorach. Wyroby posiadają wiele właściwości prozdrowotnych, które zostały potwierdzone licznymi certyfikatami. Zapewniają szybką regenerację mięśni i stawów, przyczyniają się do efektywnego snu, a ponadto posiadają właściwości przeciwodleżynowe. Użytkownicy posiadający materace ortopedyczne Janów Lubelski zapewniają, że wieczorem nie przewracają się z boku na bok w poszukiwaniu dogodnej pozycji, a rano budzą się bez bólu.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Janów Lubelski

Szukasz poduszki, która sprawi, że każdego poranka obudzisz się bez bólu? Jeśli tak, odwiedź sklep stacjonarny lub online i sprawdź, jakie poduszki do spania Janów Lubelski masz na wyciągnięcie ręki. W asortymencie znajdują się przede wszystkim modele piankowe, znane również jako ergonomiczne. Są one niezwykle sprężyste i elastyczne, a jednocześnie są w stanie doskonale podpierać szyję, ramiona i głowę osoby śpiącej. Poduszki Janów Lubelski to starannie wyselekcjonowane produkty, które łączą wygodę, funkcjonalność i właściwości prozdrowotne.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Janów Lubelski lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Lubelskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: