Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Puławy

Materace, poduszki, kołdry, pościel Puławy - Lubelskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Puławy

Planujesz remont lub przeprowadzkę? To ogromna zmiana, która wymaga pełnego skupienia i rozważenia, jakie elementy wyposażenia wnętrz warto zakupić. Należy zwrócić uwagę przede wszystkim na to, jakie mają do zaoferowania materace Puławy. Jest to sklep ze starannie wyselekcjonowanym asortymentem, który z pewnością pomoże Ci w skompletowaniu wszystkich elementów potrzebnych do stworzenia wymarzonej sypialni. Co jest potrzebne do tego, by stworzyć ergonomiczną przestrzeń, w której będzie można spędzać błogie chwile? Przede wszystkim wysokiej jakości podłoże do snu. W sklepie materace Puławy znajdują się propozycje piankowe, sprężynowe, a także ortopedyczne. Wypełnienie nie jest jednak jedyną płaszczyzną, na której się różnią. Są to modele o bardzo zróżnicowanej twardości, którą należy dobrać do swoich osobistych potrzeb i preferencji wynikających między innymi z wagi i wzrostu użytkownika. W sklepie materace Puławy znajdują się również wszelkiego rodzaju akcesoria sypialniane, takie jak ergonomiczne poduszki, otulające kołdry i wysokiej jakości stelaże. Często są one bagatelizowane, natomiast absolutnie nie powinno tak być - to właśnie te elementy mogą mieć wpływ na poziom odczuwanego komfortu.

Materace piankowe Puławy

Pianki są komponentami, które stale się rozwijają, dzięki czemu podbijają serca coraz większej ilości użytkowników. Ilość ich zalet jest tak duża, że zaskakuje nawet największych miłośników zdrowego snu! Materace piankowe Puławy są bowiem produktami, które doskonale podtrzymują kręgosłup użytkownika i dopasowują się do jego anatomicznej budowy ciała. Pomimo obaw wielu użytkowników, nie są podatne na odkształcenia. Światowej sławy producenci wykorzystali całą swoją wiedzę i umiejętności po to, by materace piankowe Puławy charakteryzowały się możliwie jak najdłuższą żywotnością. Pod warunkiem doboru odpowiedniego modelu, jest ona porównywalna do trwałości podłoży zbudowanych na bazie sprężyn.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Puławy

Poszukujesz podłoża do snu, które idealnie sprawdzi się w sypialni pary o dużej różnicy wagowej? Zależy Ci na wygodzie i trwałości? A może jesteś regularnie trenującym sportowcem, który poszukuje materaca wspomagającego procesy regeneracji mięśni? Bez względu na to, na które pytanie odpowiedziałeś twierdząco, zapoznaj się z tym, jakie oferują materace sprężynowe Puławy. Są to produkty, które doskonale podpierają kręgosłup użytkownika, a dzięki kilkustrefowej budowie są w stanie jednocześnie dopasowywać się do kształtu ciała i nie odkształcać się. Materace sprężynowe Puławy to najwyższa jakość wykonania i ogromna innowacja.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Puławy

Coraz więcej osób poszukuje podłoża do snu, które będzie posiadało określone właściwości prozdrowotne. Materace ortopedyczne Puławy to przykład produktów, które bez dwóch zdań mogą się nimi poszczycić. Są to modele, na powierzchni których wydzielono zróżnicowane strefy twardości. Poziom odczuwanego komfortu jest więc stricte zależny od nacisków wywieranych przez konkretne części ciała użytkownika. Materace ortopedyczne Puławy są dzięki temu w stanie zapewniać komfort użytkowania i być bezpieczne dla zdrowia.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Puławy

Najpopularniejsze konsekwencje snu na źle dobranej poduszce to chroniczny ból głowy, nawracające dolegliwości bólowe w okolicach górnego odcinka kręgosłupa i mniejsza zdolność koncentracji. Chyba każdy chciałby ich uniknąć, prawda? Na szczęście można to zrobić w bardzo prosty sposób: wystarczy odwiedzić sklep poduszki Puławy i wybrać model o parametrach najbardziej zbliżonych do swoich osobistych potrzeb i preferencji. Poduszki do spania Puławy pomogą Ci w mgnieniu oka poprawić jakość Twojego nocnego wypoczynku, a tym samym sprawić, że każdy dzień będzie jeszcze piękniejszy i przepełniony pozytywną energią.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Puławy lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Lubelskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: