Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Hrubieszów

Materace, poduszki, kołdry, pościel Hrubieszów - Lubelskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Hrubieszów

Dlaczego idealna opcją są materace Hrubieszów? Przede wszystkim ze względu na szereg korzyści, jakie płyną z wyboru nowoczesnych wyrobów. Przekonaj się sam, co oferują! Materace Hrubieszów oferują naprawdę najlepsze wyroby. Możemy wskazać tutaj między innymi modele twardsze. Świetnie sprawdzą się dla osób cięższych, które często muszą borykać się z różnego rodzaju dolegliwościami bólowymi, które pojawiają się po nocy na nieodpowiednio dobranym wyrobie. Nie brakuje też miękkich materacy - polecane są one dla lżejszych z nas. Całość naprawdę przyjemnie otula! Pamiętajmy, że twardość pełni naprawdę istotną rolę: może mieć bezpośrednie przełożenie na stan naszych pleców. Materace Hrubieszów to też dodatkowe akcesoria, które są niezbędne w naszych łóżkach! Na myśli mamy tutaj między innymi poduszki w ergonomicznych kształtach czy też kołdry, przekładające się na nasz komfort termiczny - zarówno chronią nas przed przegrzeniem, które w parze idzie z nadmiernym poceniem się, lecz też przed uciążliwym marznięciem, które zwłaszcza dotyczy osób z kłopotami z krążeniem.

Materace piankowe Hrubieszów

Rozwiązanie dla całej rodziny? To właśnie materace piankowe Hrubieszów. Znajdziesz tu zarówno rozwiązania dla osób dorosłych, lecz też nie brakuje materacy dla najmłodszych. Co ważna, na starannie opracowanych modelach mogą spać nawet najmłodsi, na modelach, które opracowane zostały tak, aby odpowiednio podpierać ciało już od pierwszych dni życia. Warto jest także wspomnieć, że materace piankowe Hrubieszów dają nam często możliwość zmiany twardości, wystarczy często jedynie odwrócić produkt na drugą stronę, aby zmienić siłę podparcia, co oznacza, że całość sprawdzi się dla naprawdę wielu osób.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Hrubieszów

Materace sprężynowe Hrubieszów to naprawdę strzał w dziesiątkę! W pozytywny sposób przekładają się one na naszą dobrą kondycję zdrowotną, komfortowo podpierając całe ciało i zapewniając wysoki komfort snu. To wszystko dzięki temu, że sprężyny są w stanie bardzo indywidualne i reagować na nacisk. Elementy wypełnienia zostały umieszczone w osobnych kieszeniach, przez co chociażby cieszyć możemy się też wysoką trwałością. Warto też wspomnieć, że materace sprężynowe Hrubieszów znajdują się w nowoczesnych pokrowcach, które pomagają nam w utrzymaniu higieny!

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Hrubieszów

Jak najlepiej zadbać o swoje zdrowie? Wybierając wysokiej jakości materace ortopedyczne Hrubieszów o licznych prozdrowotnych właściwościach! Gwarantują one spokojnie przespaną noc, a to za sprawą nowoczesnych materiałów, które wykorzystano w procesie produkcji, jak chociażby pianka termoelastyczna, lateksowa czy różnego rodzaju sprężyny. Poznaj bliżej materace ortopedyczne Hrubieszów i przekonaj się, dlaczego warto! Naszym zdaniem nie powinniśmy się zastanawiać - w końcu nie ma co oszczędzać na naszej dobrej kondycji zdrowotnej.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Hrubieszów

Zdrowy i komfortowy sen przez całą noc? Oczywiście bardzo ważną rolę odgrywa materac, lecz również, nikt z nas nie powinien bagatelizować kwestii związanych z poduszką. Poduszki do spania Hrubieszów stanowią prawdziwy strzał w dziesiątkę. Wszystko to dzięki temu, że tworzone są one z troską o najmniejsze szczegóły. Wykorzystywane są między innymi pianki, które uchodzą za surowce najprężniej rozwijające się na rynku! Poduszki Hrubieszów wspaniale sprawdzą się dla niemal każdego z nas - poznaj je bliżej i przekonaj się sam!

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Hrubieszów lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Lubelskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: