Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Parczew

Materace, poduszki, kołdry, pościel Parczew - Lubelskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Parczew

Nie sposób nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że wszędzie śpi się dobrze, ale w swoim własnym domu najlepiej. Nic więc dziwnego, że tak wielu osobom zależy na tym, aby ich sypialnia była prawdziwym azylem. Warto mieć jednak na uwadze, iż wybór stylu, w jakim będzie urządzony pokój oraz dobór koloru ścian to dopiero początek drogi. Najtrudniejszy, a zarazem najistotniejszy jest dobór odpowiedniego podłoża do snu i akcesoriów sypialnianych. Wszystkie wymienione elementy znajdziesz w sklepie materace Parczew. Materace Parczew to markowe produkty, których stosunek ceny do jakości jest wręcz doskonały. Każdy model, przed pojawieniem się na rynku, przeszedł wiele dogłębnych testów i badań, na podstawie których uzyskał certyfikaty jakości, a w niektórych przypadkach również status wyrobu medycznego. Asortyment sklepu jest naprawdę bardzo szeroki - w ofercie znajdują się podłoża piankowe, sprężynowe, a nawet ortopedyczne. Akcesoria sypialniane będące częścią asortymentu sklepu materace Parczew to wyroby, na które również warto zwrócić uwagę. W końcu są one niemal tak samo istotne, jak podłoże! To do Ciebie należy decyzja, czy wolisz antyalergiczną, czy ergonomiczną poduszkę, a także jaki rodzaj stelaża sprawdzi się w Twojej sypialni najlepiej.

Materace piankowe Parczew

Jeśli zależy Ci na tym, aby Twoje podłoże do snu było idealnie dobrane do Twoich potrzeb, koniecznie sprawdź, jakie oferuje materace piankowe Parczew! W asortymencie sklepu znajdują się bardzo różnorodne modele, których właściwości są uzależnione od komponentu grającego pierwsze skrzypce w konkretnym wyrobie. Najbardziej popularne produkty powstają z pianek termoelastycznych reagujących na temperaturę ciała użytkownika, wysokoelastycznych o podwyższonej sprężystości, a także lateksowych pozwalających stworzyć higieniczne środowisko snu. Bez względu na rodzaj wkładu, jaki wybierzesz, możesz mieć pewność, że materace piankowe Parczew to doskonały wybór.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Parczew

Duży wybór z reguły jest pozytywnym zjawiskiem, natomiast jego ogromną wadą jest fakt, iż dość łatwo zagubić się w morzu możliwości. W przypadku sklepu materace sprężynowe Parczew nie ma takiego problemu - są to bowiem produkty starannie wyselekcjonowane, pochodzące od producentów dbających o każdy szczegół. Materace sprężynowe Parczew są zbudowane na bazie sprężyn kieszeniowych lub multipocket, o których jeszcze kilka lat temu nie sposób było usłyszeć. Dziś są jednak bardzo popularne, ponieważ coraz więcej producentów i użytkowników docenia indywidualną pracę sprężyn i elastyczność punktową podłoży.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Parczew

Dolegliwości bólowe i schorzenia kręgosłupa mogą się pogłębiać zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Aby tego uniknąć, wystarczy zapoznać się z tym, jakie oferuje materace ortopedyczne Parczew. Ich głównym celem jest to, aby mięśnie użytkownika regenerowały się jak najszybciej, a plecy były podparte niezależnie od przyjętej pozycji snu. Materace ortopedyczne Parczew, przed wejściem na rynek, zostały wielokrotnie i bardzo dokładnie przebadane, a w efekcie uzyskały status wyrobów medycznych i liczne certyfikaty. Można mieć więc pewność, że są to produkty w pełni bezpieczne dla zdrowia.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Parczew

Poduszki ergonomiczne to odkrycie ostatnich lat. To właśnie w ostatnim czasie zaczęły pojawiać się w sypialniach miłośników snu i zachwycać ich swoimi licznymi właściwościami prozdrowotnymi. Modele godne uwagi znajdziesz w asortymencie sklepu poduszki do spania Parczew, który charakteryzuje się starannie wyselekcjonowanym asortymentem. Poduszki Parczew doskonale dopasowują się do szyi, karku i głowy użytkownika, a ponadto są elastyczne i zapewniają wygodę oraz higienę snu. Ich niezaprzeczalnym atutem jest również odporność na odkształcenia, dzięki której spełniają one swoją funkcję przez długie lata.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Parczew lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Lubelskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: