Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Radzyń Podlaski

Materace, poduszki, kołdry, pościel Radzyń Podlaski - Lubelskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Radzyń Podlaski

Każdy z nas marzy o zdrowym i komfortowym śnie, który zapewni regenerację po całym dniu. Dlatego tak ważne jest dopasowanie podłoża do spania do naszych potrzeb. Sprawdź jakie materace Radzyń Podlaski ma w swoich salonach i zmień jakość Twojego snu już teraz! Wybierając nowy materac do spania, powinniśmy zwrócić uwagę na kilka najważniejszych aspektów. Po pierwsze dopasować podłoże do wagi użytkowników, którzy będą na nim spać. To właśnie na jej podstawie dopasowuje się twardość materaca. Następnie zdecydować czy potrzebujemy materac jednoosobowy czy dwuosobowy oraz dopasować jego rozmiar do stelaża. Niemniej ważne są również wszelkie alergie jego użytkowników oraz problemy zdrowotne. Materace Radzyń Podlaski posiada w tak różnorodnych wariantach, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. W ofercie między innymi modele: piankowe, sprężynowe czy hybrydowe. Wiedząc już jakie materace Radzyń Podlaski ma w swoich salonach, zastanów się nad zakupem pozostałych akcesoriów sypialnianych. Pamiętaj, że do prawidłowego snu potrzebujemy również odpowiedniej poduszki oraz kołdry, która zapewni komfort termiczny zarówno latem, jak i zimą. Zdrowy i wartościowy sen jest kluczem do posiadania energii i pełnej wydajności każdego dnia, dlatego tak ważne jest wybranie właściwego modelu, który spełni wszystkie nasze oczekiwania i preferencje.

Materace piankowe Radzyń Podlaski

Decydując się na nowe podłoże do spania, warto wziąć pod uwagę te z wypełnieniem piankowym. Sprawdź jakie materace piankowe Radzyń Podlaski posiada w swoim asortymencie. Do najpopularniejszych należą te zbudowane z pianki termoelastycznej. Wypełnienie tego rodzaju doskonale podpiera kręgosłup użytkownika w trakcie snu. Każdorazowo dopasowują się do jego krzywizn, reagując na temperaturę ciała. Kolejnym wartym uwagi wypełnieniem jest lateks. Materace lateksowe są niezwykle odporne na eksploatację i sprawdzają się u osób z alergiami. Chcąc zapewnić sobie wysoki komfort wypoczynku, zobacz już dzisiaj jakie materace piankowe Radzyń Podlaski może Ci zaoferować.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Radzyń Podlaski

Dla osób, które preferują sprężyste i stabilne poparcie w trakcie snu, polecane są szczególnie materace z wypełnieniem sprężynowym. Sprawdź jakie materace sprężynowe Radzyń Podlaski proponuje. Szczególnie warto wziąć pod uwagę modele kieszeniowe oraz multipocket. Pierwsze z nich mają budowę opartą na sprężynkach zamkniętych w osobnych kieszonkach. Dzięki takiemu rozwiązaniu zapewniają wiele punktów podparcia i niwelują drgania. Natomiast, materace multipocket, są nowoczesnymi modelami, które mają jeszcze większe zagęszczenia sprężyn na metr kwadratowy. Produkt te idealnie sprawdzają się dla par oraz osób cięższych. Nie zwlekaj i sprawdź jakie materace sprężynowe Radzyń Podlaski ma dostępne w swoim asortymencie.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Radzyń Podlaski

Bóle kręgosłupa to jedne z najpowszechniejszych dolegliwości, jakie doskwierają nam w dzisiejszych czasach. Mogą być spowodowane chorobami zwyrodnieniowymi, wadami postawy lub trybem życia, a także nieodpowiednio dopasowanym podłożem do spania. Chcąc uniknąć dolegliwości zdrowotnych, warto sprawdzić jakie materace ortopedyczne Radzyń Podlaski proponuje swoim klientom. Modele te, dzięki opartym na najnowszej technologii wypełnieniom, zapewniają nie tylko komfortowy, ale i zdrowy sen. Prawidłowo podpierają kręgosłup na całej jego linii oraz wspomagają rekonwalescencje i procesy rehabilitacyjne. Warto zadbać o swoją jakość snu, dlatego zobacz już dzisiaj jakie materace ortopedyczne Radzyń Podlaski oferuje!

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Radzyń Podlaski

Często urządzanie sypialni zatrzymujemy na zakupie materaca, a warto pamiętać również o innych elementach, takich jak poduszki. Dowiedz się jakie poduszki do spania Radzyń Podlaski ma w swoich salonach i zadbaj o podparcie Twojej szyi i głowy. Dzięki prawidłowemu podparciu możemy zniwelować poranne bóle głowy i uczucie drętwienia karku. Poduszki do spania Radzyń Podlaski ma dostępne w wielu wariantach. Szczególnie warto zwrócić uwagę na te, które są zbudowane z pianki termoelastycznej, dopasowującej się do krzywizn pod wpływem temperatury ciała. Zwróć również uwagę na możliwość prania pokrowca.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Radzyń Podlaski lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Lubelskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: