Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Brzeszcze

Materace, poduszki, kołdry, pościel Brzeszcze - Małopolskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Brzeszcze

Czy wiesz o tym, że Twoje ciało regeneruje się najbardziej właśnie podczas snu? W czasie jego trwania mózg organizuje i zapisuje informacje, a większość tkanek odpoczywa i odnawia się. Dzięki tym kilku, szalenie istotnym godzinom w ciągu doby, Twój organizm jest w stanie funkcjonować prawidłowo. Jeśli jednak miewasz kłopoty z zasypianiem lub budzisz się z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa, czas zacząć z tym walczyć. Wymieniając podłoże na nowe możesz to osiągnąć - odwiedź sklep materace Brzeszcze i zmień swoje życie na lepsze. Materace Brzeszcze są w stanie spełnić oczekiwania wszystkich, nawet najbardziej wymagających klientów. Nowoczesne technologie i innowacyjne komponenty wykorzystane w procesie produkcji pozwoliły na osiągnięcie wielu pozytywnych właściwości. W sklepie materace Brzeszcze możesz kupić również wysokiej jakości akcesoria sypialniane. Pełen komfort możesz osiągnąć właśnie dzięki połączeniu odpowiedniego podłoża ze stelażem wysokiej jakości, ergonomiczną poduszką, oddychającą pościelą i kołdrą dopasowaną do pory roku.

Materace piankowe Brzeszcze

Podłoża piankowe szybko zdobyły wielu miłośników. Dlaczego? Ponieważ komponenty, na bazie których są zbudowane, są jednymi z najszybciej rozwijających się materiałów na rynku. Materace piankowe Brzeszcze doskonale dopasowują się do kształtu ciała i pozycji snu, odpowiednio podpierają kręgosłup, są lekkie oraz antyalergiczne. Ponadto, charakteryzują się bardzo przystępną ceną, co dla wielu osób jest aspektem kluczowym. Materace piankowe Brzeszcze to idealna propozycja dla osób, którym zależy na funkcjonalnym produkcie na lata.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Brzeszcze

Sprężyny to tradycyjne rozwiązania, które w ostatnim czasie zostały znacznie ulepszone. Nowoczesne produkty, takie jak materace sprężynowe Brzeszcze, zostały zbudowane na bazie innowacyjnych sprężyn kieszeniowych, multipocket lub Pocket Plus, dzięki czemu podłoże ugina się jedynie w miejscu nacisku i doskonale dopasowuje się do kształtu i pozycji ciała. Dzieje się tak, ponieważ sprężyny są umieszczone osobno w materiałowych kieszonkach. Materace sprężynowe Brzeszcze to inwestycja na lata - są bowiem objęte wieloletnią gwarancją, która, w razie powstania jakichkolwiek odkształceń niewynikających z nieprawidłowego użytkowania, z pewnością pokryje straty.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Brzeszcze

Schorzenia kręgosłupa są przypadłością, na którą w obecnych czasach cierpi większość społeczeństwa. Wynika to z wykonywanej przez większość osób pracy siedzącej lub fizycznej, która jest ogromnym obciążeniem dla pleców. Osoby, którym zależy na tym, aby dolegliwości nie pogłębiały się, powinny zapoznać się z tym, jakie oferuje materace ortopedyczne Brzeszcze. Podłoża te, wbrew przekonaniu wielu osób, nie zostały stworzone jedynie dla seniorów i osób obłożnie chorych. Materace ortopedyczne Brzeszcze to rozwiązanie dla każdego, komu zależy na zdrowym i w pełni komfortowym śnie.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Brzeszcze

Preferujesz sen na plecach? A może zdecydowanie najlepiej czujesz się wypoczywając na boku? Warto zastanowić się nad odpowiedzią, ponieważ ma ona wpływ na dobór odpowiednich akcesoriów sypialnianych. Wybierając poduszki do spania Brzeszcze możesz mieć pewność, że znajdziesz produkt wprost idealny dla Ciebie. Poduszki Brzeszcze są stworzone z najszybciej rozwijających się komponentów na rynku, a mianowicie z pianek. Takie wypełnienie sprawia, że wyrób dokładnie dopasowuje się do kształtu głowy i zapewnia bardzo wysoki, nieznany wcześniej poziom komfortu.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Brzeszcze lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Małopolskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: