Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Nowy Targ

Materace, poduszki, kołdry, pościel Nowy Targ - Małopolskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Nowy Targ

Dzień zawsze zaczynamy i kończymy w tym samym miejscu - w łóżku. Właśnie dlatego warto dlatego warto zadbać o odpowiednie warunki do spania, jakie zapewnić mogą tylko materace Nowy Targ. Dlaczego? Niewielu z nas zdaje sobie sprawę z tego, że podłoże do spania poprzez odpowiednią stabilizację ciała użytkownika oraz prawidłowe wsparcie kręgosłupa. Dzięki temu jesteśmy w stanie spokojnie się wyspać i zregenerować swój organizm przed kolejnym dniem. Decydując się na materace Nowy Targ, na uwadze musimy mieć kilka czynników. Zaliczyć do nich można przede wszystkim indywidualną wagę, wiek i stan zdrowia. Oprócz tego równie ważna jest preferowana twardość czy rodzaj podłożą do spania. Materace Nowy Targ zakupić można na dwa sposoby - w sklepie stacjonarnym oraz internetowym. Jest to znaczne ułatwienie dla osób, które nie mają dużo czasu lub chcą na spojrzenie przejrzeć całą ofertę. Pamiętajmy jednak, że wybrany model powinien być odpowiednio dopasowany do potrzeb użytkownika.

Materace piankowe Nowy Targ

Materace piankowe Nowy Targ są coraz bardziej popularne, a wszystko z uwagi na wyjątkowe wnętrze. Dzięki niemu mogą idealnie dopasować się zarówno do potrzeb dzieci, jak i osób dorosłych czy starszych. W jaki sposób? Jest to możliwe poprzez wykorzystanie różnego rodzaju pianek, które między sobą różnią się właściwościami. W celu zapewnienia jak największego komfortu producenci łączą kilka pianek w jednym modelu, dzięki czemu jesteśmy w stanie wybrać odpowiedni dla siebie model. Co więcej, materace piankowe Nowy Targ gwarantują optymalną miękkość i przyjemne wrażenie otulenia.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Nowy Targ

Komfortowy sen już dziś może być na wyciągnięcie ręki, wystarczy tylko sprawdzić materace sprężynowe Nowy Targ! Dlaczego? Są one wyjątkowe z uwagi na wypełnienie, które składa się w większości ze sprężyn kieszeniowych. Zostały one umieszczone w osobnych, materiałowych kieszonkach, które zapewniają samodzielną pracę pod wpływem nacisku ciała użytkownika. Gwarantuje to wyjątkowe cechy, takie jak redukcja drgań, wysoka elastyczność punktowa oraz sprężystość. Materace sprężynowe Nowy Targ są przede wszystkim polecane parom, ale sprawdzą się w każdej sypialni.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Nowy Targ

Zastanawiasz się, w jaki sposób zapewnić swojemu kręgosłupowi najlepsze wsparcie? Idealną propozycją są materace ortopedyczne Nowy Targ, które należą do specjalistycznych produktów zaliczanych do wyrobu medycznego. Wszystko za sprawą innowacyjnych właściwości wynikających z budowy oraz zastosowanego wewnątrz wypełnienia. Dzięki temu są w stanie dopasować się do anatomicznej budowy sylwetki użytkownika. Wiele osób poleca materace ortopedyczne Nowy Targ z uwagi na fakt, że niwelują dolegliwości bólowe oraz zapobiegają rozwijaniu się pogłębianiu schorzeń.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Nowy Targ

Nie tylko materace gwarantują najlepsze wsparcie dla kręgosłupa. Ważną rolę odgrywają tutaj poduszki do spania Nowy Targ, które zaliczają się do podstawowych elementów wyposażenia każdej sypialni. Jak się okazuje, idealnie dopasowują się one do anatomicznych kształtów głowy, a także gwarantują najlepsze wsparcie dla kręgosłupa w odcinku szyjnym. Jednak pamiętajmy, aby odpowiednio dopasować je do osobistych potrzeb oraz preferencji. Przy wyborze warto również uwzględnić czynniki, takie jak wysokość, wielkość, twardość i rodzaj wypełnienia, jakie oferują poduszki Nowy Targ.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Nowy Targ lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Małopolskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: