Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Limanowa

Materace, poduszki, kołdry, pościel Limanowa - Małopolskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Limanowa

Zastanawiasz się nad zakupem nowego podłoża do spania dla Ciebie i Twojej rodziny? Sprawdź jakie materace Limanowa ma w swoim asortymencie i popraw jakość wypoczynku już dziś! Warto poświecić odpowiednia ilość czasu na znalezienie modelu materaca, który spełni wszystkie nasze oczekiwania i wymagania. To właśnie on jest gwarancją spokojnego snu, który przyniesie ukojenie po całym dniu. Materace Limanowa udostępnia dla szerokiej grupy użytkowników, dlatego znajdziesz tutaj bez problemu idealny produkt dla dzieci, seniorów, osób ze schorzeniami, par czy singli. Dzięki tak rozbudowanej ofercie zyskujesz możliwość wyboru spośród wielu materacy, które zostały zbudowane z innowacyjnych, antyalergicznych komponentów. Podłoża do spania można podzielić według ich rodzaju wypełnienia. Do najpopularniejszych należą produkty piankowe, sprężynowe oraz hybrydowe. Kupując nowy materac do sypialni, ważne jest też dobranie jego twardości. Najważniejszym czynnikiem, według którego powinieneś wybierać twardość podłoża, jest waga jego użytkowników oraz ich indywidualne preferencje. Mając już wiedzę, jakie materace Limanowa może zaproponować, warto również rozejrzeć się za pozostałymi elementami wpływającymi na higienę snu. Dlatego zwróć uwagę na zakup odpowiedniej poduszki, kołdry oraz stelaża, który pozwoli zachować wszystkie właściwości materaca na lata. Jeśli chcesz poprawić twardość Twojego materaca, dobrym rozwiązaniem są także materace nawierzchniowe. Nie zwlekaj dłużej i zainwestuj w swój sen!

Materace piankowe Limanowa

Materace piankowe cieszą się dużą popularnością, a wszystko to za sprawą ich różnorodnym właściwościom. To dzięki nim sprawdzają się właściwie w każdej sypialni. Materace piankowe Limanowa ma dostępne z wypełnieniem z pianki termoelastycznej, wysokoelastycznej, jak i lateksowej. Wśród ich największych zalet należy wymienić wysoką elastyczność oraz umiejętność dopasowywania się do sylwetki. Modele zbudowane z pianki termoelastycznej pod wpływem ciepła ciała dostosowują się każdorazowo do ciała, natomiast produkty zbudowane z pianki wysokoelastycznej posiadają elastyczność punktową i niezwykłą sprężystość. Dla alergików sprawdzą się materace lateksowe. Zobacz już dzisiaj jakie materace piankowe Limanowa ma w swoim asortymencie!

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Limanowa

Dla osób, którym zależy na solidnym podparciu, rekomendujemy zweryfikowanie jakie materace sprężynowe Limanowa ma w swoich salonach. Produkty te zbudowane zostały z wkładów sprężynowych. Sprężynki użyte do ich produkcji zostały umieszczone w płóciennych kieszonkach, które umożliwiają im niezależną pracę. Dzięki czemu zapewniają one wiele punktów podparcia oraz zniwelowanie drgań. Do najczęściej wybieranych należą materace kieszeniowe oraz materace multipocket. Zadbaj o jakość Twojego wypoczynku i sprawdź, jakie materace sprężynowe Limanowa może Ci zaproponować.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Limanowa

Chcesz kupić podłoże do spania, które charakteryzuje się budową zapobiegającą powstawaniu i pogłębianiu się schorzeń kręgosłupa w trakcie snu? Dowiedz się jakie materace ortopedyczne Limanowa posiada w swoich salonach i który z nich będzie odpowiedni dla Ciebie. Produkty tego typu dzięki swoim właściwościom prozdrowotnym zadbają o nie tylko komfortowy, ale i zdrowy sen. Śpiąc na tego typu podłożu masz pewność, że Twój kręgosłup będzie znajdować się we właściwej dla niego pozycji, co pozwoli się w pełni zrelaksować. Ponadto, materace o statusie wyrobu medycznego cechują się wysokim poziomem higieny, dlatego są bezpieczne dla alergików. Zmień jakość Twojego snu zapoznając się z tym, jakie materace ortopedyczne Limanowa oferuje.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Limanowa

Dla pełni komfortu wypoczynku warto również zakupić poduszkę, która we właściwy sposób wesprze szyje oraz kark w trakcie snu. Dowiedz się jakie poduszki do spania Limanowa ma dostępne w swoich salonach i postaw na zdrowy i bezpieczny sen. Kupując poduszkę zwróć uwagę na jej rodzaj wypełnienia (naturalne lub syntetyczne), właściwości antyalergiczne oraz możliwości prania pokrowca. Poduszki do spania Limanowa ma dostępne w tak wielu różnorodnych wariantach, że z pewnością znajdziesz coś dla siebie i swoich najbliższych.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Limanowa lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Małopolskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: