Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Rabka-Zdrój

Materace, poduszki, kołdry, pościel Rabka-Zdrój - Małopolskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Rabka-Zdrój

Wielu z nas zastanawia się, jak zwiększyć jakość wypoczynku. Istnieje wiele sprawdzonych sposobów, w tym lekkostrawna kolacja czy unikanie substancji pobudzających organizm w godzinach wieczornych. Jednak najlepszym rozwiązaniem będzie wyposażenie swojego łóżka w materace Rabka-Zdrój! Dlaczego? Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów produktów do spania, w tym ergonomiczne poduszki czy antyalergiczne kołdry. Ale głównym elementem łóżka jest podłoże do spania. To właśnie ono odpowiada za prawidłowe ułożenie oraz stabilizację sylwetki użytkownika, a także wspiera w prawidłowy sposób kręgosłup, tym samym zapobiegając rozwijaniu się wad postawy. Co więcej, materace Rabka-Zdrój to świetne rozwiązanie do każdej sypialni, a wszystko z uwagi na liczne modele, które są w stanie sprostać oczekiwaniom każdego! Decydując się na materace Rabka-Zdrój, pamiętajmy, aby przy ich wyborze uwzględnić osobiste preferencje oraz potrzeby. Tylko wówczas będą mogły w prawidłowy sposób spełniać swoją funkcję, jaką jest pozytywne oddziaływanie na jakość i efektywność naszego wypoczynku.

Materace piankowe Rabka-Zdrój

Materace piankowe Rabka-Zdrój stanowią jedne z najbardziej uniwersalnych produktów do spania. Wszystko z uwagi na zastosowanie wyjątkowej pianki, która w zależności od rodzaju, odznacza się innymi właściwościami. Ich połączenie sprawia, że możemy w odpowiedni sposób dopasować model do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Co więcej, materace piankowe Rabka-Zdrój świetnie sprawdzą się w sypialni każdego, nawet niemowlęcia czy seniora! Z uwagi na to, warto już dziś dowiedzieć się, jakie modele dostępne są w sklepach stacjonarnych oraz internetowych!

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Rabka-Zdrój

Materace sprężynowe Rabka-Zdrój to wyjątkowe produkty, które świetnie sprawdzą się w sypialni par oraz osób preferujących bardziej sprężyste podłoże do spania. Jednak czym wyróżniają się tego rodzaju produkty? Przede wszystkim wypełnieniem, gdyż w ich wnętrzu znaleźć można unikalne sprężyny kieszeniowe, czyli takie, które zostały umieszczone w osobnych kieszonkach materiałowych. Dzięki temu, materace sprężynowe Rabka-Zdrój są w stanie pracować tylko w miejscu nacisku. Co więcej, gwarantują wysoką elastyczność punktową, sprężystość i redukcję drgań!

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Rabka-Zdrój

Materace ortopedyczne Rabka-Zdrój zostały stworzone specjalnie z myślą o osobach zmagających się ze schorzeniami oraz innymi dolegliwościami ze strony kręgosłupa. Wyróżniają się licznymi certyfikatami, atestami, a także statusem wyrobu medycznego. Jednak, w jaki sposób wpływają na kręgosłup? W dużej mierze są w stanie idealnie dopasować się do anatomicznych kształtów naszego ciała, gwarantując tym samym najlepsze wsparcie dla kręgosłupa. Co więcej, materace ortopedyczne Rabka-Zdrój utrzymują go w fizjologicznej pozycji przez całą noc, przez co maleje ryzyko pogłębiania się lub kształtowania schorzeń.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Rabka-Zdrój

Nie wiesz, jak zwiększyć jakość i komfort wypoczynku? Postaw na poduszki do spania Rabka-Zdrój! Są to wyjątkowe produkty, które na współczesnym rynku wyróżniają się licznymi wariantami. Z uwagi na to, przy ich wyborze warto uwzględnić osobiste preferencje odnośnie wysokości, twardości oraz rodzaju wypełnienia danego modelu. A dlaczego jest to takie ważne? Przede wszystkim poduszki Rabka-Zdrój umożliwiają prawidłowe wsparcie kręgosłupa w odcinku szyjnym, a także stabilizują barki i głowę, odciążający tym samym mięśnie.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Rabka-Zdrój lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Małopolskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: