Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Skawina

Materace, poduszki, kołdry, pościel Skawina - Małopolskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Skawina

Sypialnia to miejsce, w którym każdy z nas liczy na spokojny wypoczynek i relaks. Jednak, aby móc go osiągnąć, w pierwszej kolejności należy zadbać o wysokiej jakości łóżko, które będzie wyposażone w odpowiednie podłoże do spania, czyli materace Skawina. Dlaczego? Przyczyniają się one w znaczny sposób do zwiększenia komfortu wypoczynku oraz pozytywnie wpływają zarówno na jakość, jak i efektywność snu. Z uwagi na to, warto postawić na najwyższej jakości produkty, które powinny być dopasowane do nas w jak największym stopniu. Jest to możliwe poprzez uwzględnienie przy ich wyborze osobistych preferencji, potrzeb oraz czynników, takich jak waga, wiek czy stan zdrowia. W ten sposób, materace Skawina są w stanie świetnie dopasować się do anatomicznych kształtów ciała i w prawidłowo wspierać kręgosłup. Już dziś warto sprawdzić, jakie oferuje materace Skawina, gdyż gwarantują one spokojny wypoczynek w komfortowych warunkach. Ponadto, możemy dodatkowo wyposażyć swoje łóżko w ergonomiczne poduszki i ciepłe kołdry.

Materace piankowe Skawina

Komfortowe i jednocześnie przyjemnie otulające podłoże do spania? Tymi cechami wyróżniają się materace piankowe Skawina, których wypełnienie w całości składa się z pianki. Można ją podzielić na kilka rodzajów, z czego każdy z nich charakteryzuje się innymi właściwościami. Właśnie dzięki temu, na rynku materace piankowe Skawina stanowią jedną z najliczniejszych grup, które są w stanie idealnie dopasować się do potrzeb oraz osobistych preferencji każdego użytkownika. Z uwagi na to sprawdźmy już dziś, czy wśród nich są modele idealne dla nas!

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Skawina

Wyjątkowymi właściwościami wyróżniają się na rynku materace sprężynowe Skawina. Wszystko z uwagi na wypełnienie, które w większości produktów stanowią sprężyny kieszeniowe. Każda z nich została umieszczona w osobnej kieszonce materiałowej, która umożliwia im niezależną pracę pod wpływem nacisku ciała użytkownika. Z uwagi na to, każdy model wyróżnia się wysoką elastyczność punktową, redukcją drgań oraz sprężystością. Materace sprężynowe Skawina świetnie sprawdzą się w sypialni par, jednak nie tylko!

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Skawina

Czy można się odpowiednio wyspać w komfortowych warunkach i jednocześnie dbać o kręgosłup? Okazuje się, że tak, a zagwarantować to mogą materace ortopedyczne Skawina! Są to specjalistyczne produkty ze statusem wyrobu medycznego, których zarówno budowa, jak i właściwości umożliwiają idealne dopasowanie się do anatomicznych kształtów ciała użytkownika. W ten sposób są w stanie prawidłowo wspierać oraz stabilizować kręgosłup. Właśnie dlatego warto już dziś sprawdzić, jakie oferuje materace ortopedyczne Skawina i dowiedzieć się więcej o poszczególnych modelach!

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Skawina

Statystycznie, człowiek przesypia aż ⅓ swojego życia. Aby móc spędzić je w najlepszych warunkach, warto wyposażyć swoje łóżko zarówno w materace do spania, jak i poduszki Skawina. Dlaczego? Przede wszystkim to produkty, które w unikalny sposób dopasowują się do anatomicznego kształtu głowy, gwarantując zachowanie w fizjologicznej pozycji kręgosłupa w odcinku szyjnym oraz barków. Jednak to nie wszystko! Poduszki do spania Skawina dostępne są w trzech wariantach uwagi na wypełnienie (naturalne, syntetyczne lub piankowe), a każdy z nich oferuje inny rodzaj komfortu oraz cechy. Właśnie dlatego pamiętajmy, aby wybierać je przez pryzmat osobistych preferencji i potrzeb.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Skawina lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Małopolskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: