Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Kęty

Materace, poduszki, kołdry, pościel Kęty - Małopolskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Kęty

Co nam oferują materace Kęty? Jest to sklep, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, żeby rzeczywiście komfortowo i spokojnie przespać całą noc. Na myśli mamy tutaj przede wszystkim oczywiście wysokiej jakości materace, które świetnie są w stanie dopasować się do naszych indywidualnych potrzeb. W jaki sposób? Przekonaj się! Materace Kęty to wyłącznie wysokiej jakości modele, które posiadają wyjątkowe wypełnienie! Na myśli mamy tutaj między innymi modele, które wypełnia się starannie opracowaną pianką. Pianka to nowoczesny surowiec, który jest w stanie jednocześńie prawidłowo podpierać całe ciało, lecz zarazem je otulać i dawać ulgę spiętym mięśniom. Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Warto jest wspomnieć, że materace Kęty idealnie nadadzą się dla dzieci. Oferują one szereg wysokiej jakości produktów, które są zróżnicowane ze względu na wiek. W końcu czegoś innego potrzebują nasze niemowlęta, a także na inne kwestie musimy postawić jeśli jesteśmy rodzicami w wieku szkolnym czy też nastolatków.

Materace piankowe Kęty

Dlaczego warto stawiać na produkty z wypełnieniem piankowym. Wybierając materace piankowe Kęty przekonasz się! Przede wszystkim podkreślmy, że jest to kategoria, która posiada naprawdę szeroką gamę różnego rodzaju produktów: od tych najbardziej miękkich do najtwardszych i najstabilniejszych. Dodatkowo warto jest powiedzieć, że wyroby z tego typu wypełnieniem to opcja w sam raz dla osób, które muszą borykać się z alergiami. Materace piankowe Kęty są prawdziwym strzałem w dziesiątkę, ponieważ struktura ich wypełnienia sprawia, że świetnie przepuszczają powietrze, co zapobiega rozwojowi grzybów i pleśni.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Kęty

Czy warto jest wybrać właśnie materace sprężynowe Kęty? Oczywiście, że tak! Stanowią one prawdziwy strzał w dziesiątkę. W końcu tego typu modele są szczególnie trwałe i naprawdę dobrze podpierają ciało. Dlatego naszym zdaniem będą idealną opcją do niemal każdej sypialni. Materace sprężynowe Kęty to między innymi wysokiej klasy wyroby typu multipocket czy też produkty kieszeniowe. Dzięki temu, że elementy wypełnienia nie dotykają się bezpośrednio ze sobą gwarantują wysoką elastyczność punktową, która przekłada się na komfort wypoczynku.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Kęty

Co oferują nam materace ortopedyczne Kęty? Są to najwyższej jakości produkty, których zadaniem jest wspomaganie naszego zdrowia! W końcu sen przekłada się na niemal każdą dziedzinę naszego życia, dlatego właśnie warto jest wybierać produkty, które rzeczywiście są w stanie w pozytywny sposób wpłynąć na naszą kondycję zdrowotną. Dodajmy też, że materace ortopedyczne Kęty to bez wątpienia opcja, która będzie wspierać osoby zmagające się z różnego rodzaju chorobami czy też wadami postawy, które mogą utrudniać nam prawidłowe funkcjonowanie!

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Kęty

Postawienie na poduszki do spania Kęty niesie ze sobą bez wątpienia szereg zalet. Pamiętajmy, że odcinek szyjny kręgosłupa jest narażony na przeciążenia, dlatego warto jest szukać rozwiązań, które przyniosą nam ulgę. Zwłaszcza warto jest zwracać uwagę na modele, które przyniosą nam ulgę, jak chociażby poduszki Kęty posiadają ergonomiczny kształt! Naszym zdaniem to prawdziwy strzał w dziesiątkę, zwłaszcza gdy postawimy na modele, które są w stanie dostosowywać się do naszego kształtu ciała, które przyjemnie otulają o pozwalają się rozluźnić.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Kęty lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Małopolskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: