Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Tarnów

Materace, poduszki, kołdry, pościel Tarnów - Małopolskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Tarnów

Zdrowy i komfortowy sen to podstawa, jeśli chodzi o prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu. Materace Tarnów są w stanie Ci go zapewnić. W końcu materac odgrywa bardzo ważną rolę, jeśli chodzi o nasz organizm. Dlatego nie ma co się zastanawiać. Czas na zakupy! Co brać pod uwagę, kiedy szukasz idealnego modelu? Tutaj istotną rolę odgrywa między innymi Twoja waga, stan zdrowia, wiek, to czy np. śpisz z partnerem, a także czy zmagasz się z problemami alergicznymi. Niezależnie od tego, materace Tarnów posiadają idealną opcję dla Ciebie! Poznaj bliżej szeroką ofertę materacy! Wybierać możesz spośród wielu modeli piankowych, sprężynowych, a także hybrydowych czy też takich posiadających status wyrobu medycznego. Bez problemu zakupisz też modele dla najmłodszych, w pełni bezpieczne już od pierwszych dni życia. Dodajmy też, że materace Tarnów posiadają w swojej ofercie wysokiej jakości poduszki o ergonomicznym kształcie, kołdry i prześcieradła, czyli wszystko to, czego w naszych łóżkach nie może zabraknąć!

Materace piankowe Tarnów

Czym cechują się materace piankowe Tarnów? Są to modele, które mogą cieszyć się wysokiej jakości wypełnieniem. W końcu pianki są surowcami, nad którymi cały czas trwają prace. Dlatego właśnie gwarantują nam zarówno najwyższy komfort wypoczynku, lecz zarazem idealne podparcie. Materace piankowe Tarnów dodatkowo umieszczane są w wysokiej jakości pokrowcach, które obiecują między innymi świetną wentylację, dają możliwość prania, a także zapobiegają rozwojowi grzybów, pleśni i bakterii, które wywołują niepożądane reakcje, jak katar, kaszel oraz łzawienie oczu.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Tarnów

Nowoczesne materace sprężynowe Tarnów - czy wiesz, dlaczego warto jest wybierać właśnie je? Przede wszystkim podkreślmy, że wbijające się w ciało sprężyny, a także trzeszczenie, które można było kiedyś usłyszeć przy każdym ruchu to przeszłości. W najlepszych modelach sprężyny umieszcza się w osobnych kieszeniach. Przekłada się to na poziom podparcia - całość ugina się jedynie w miejscach, na które nacisk jest wywierany. Jednocześnie materace sprężynowe Tarnów są bardzo trwałe, cieszyć będą nas swoimi pozytywnymi właściwościami przez wiele lat!

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Tarnów

Modele, które zadbają o nasze zdrowie to własnie materace ortopedyczne Tarnów. Stanowią one między innymi połączenie nowoczesnych surowców, a także docenianych przez wielu rozwiązań. Na myśli mamy tutaj między innymi sprężyny typu multipocket, które umieszcza się w osobnych kieszeniach czy też wysokiej jakości pianki, które dostosowują się do naszego ciała. Warto wspomnieć, że materace ortopedyczne Tarnów cieszą nas również szeregiem właściwości antyalergicznych. Zapobiegają one rozwojowi grzybów i pleśni, które powodują wiele niepożądanych reakcji organizmu, które utrudniają nam spokojne przespanie nocy.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Tarnów

Nowoczesne poduszki do spania Tarnów wniosą Twój komfort wypoczynku na wyższy poziom! Tworzony jest on z troską o najmniejsze szczegóły - tutaj warto jest zwracać uwagę chociażby na starannie opracowane wypełnienie czy też wysokiej jakości poszwy. Dzięki temu spokojnie będziemy mogli spać i regenerować się, co jest bardzo istotne, dla naszej ogólnej kondycji zdrowotnej. Poduszki Tarnów to naprawdę wiele produktów, dlatego warto jest zastanowić się, która najbardziej nada się dla nas - znajdź idealną dla siebie!

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Tarnów lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Małopolskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: