Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Dąbrowa Tarnowska

Materace, poduszki, kołdry, pościel Dąbrowa Tarnowska - Małopolskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Dąbrowa Tarnowska

Szukasz podłoża trwałego, sprężystego, dopasowującego się do kształtu ciała i pozycji snu? Jeśli tak, już dziś możesz spełnić to marzenie - wystarczy dowiedzieć się, jakie ma do zaoferowania materace Dąbrowa Tarnowska. Wszystkie modele są bardzo wysokiej jakości, a więc możesz skupić się ściśle na swoich potrzebach. To, w jaki sposób urządzisz swoją sypialnię i skomponujesz łóżko ma ogromne znaczenie w kwestii zdrowego snu. Odpowiednio dobrana rama, wytrzymały stelaż zapewniający optymalną wentylację, otulająca kołdra, wygodna poduszka - każda z tych rzeczy pełni szalenie istotną rolę. To co najważniejsze to mimo wszystko odpowiednio dobrane podłoże - materace Dąbrowa Tarnowska są więc idealnym wyborem. Materace Dąbrowa Tarnowska zostały stworzone w taki sposób, aby były w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Elementy te, w połączeniu z innymi, wcześniej wspomnianymi, mogą przyczynić się do znaczącej poprawy jakości Twojego życia. W sklepie znajdziesz zarówno propozycje piankowe, jak i sprężynowe.

Materace piankowe Dąbrowa Tarnowska

Materace piankowe Dąbrowa Tarnowska to produkty, o których można powiedzieć naprawdę wiele - są niesamowicie przewiewne, wygodne i doskonale dopasowują się do ciała użytkownika. W zależności od konkretnego modelu, w ich wnętrzu znajdują się pianki termoelastyczne, lateksowe, poliuretanowe, a także wysokoelastyczne. Ich budowa sprawia, że nie sposób odmówić im właściwości antyalergicznych. Materace piankowe Dąbrowa Tarnowska są więc idealne niemal dla każdego - dzięki mnogości rozmiarów i twardości nie musisz się martwić o to, czy dopasują się do Twojego ciała oraz czy zmieścisz je w pokoju.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Dąbrowa Tarnowska

Co przemysł sypialniany zyskał dzięki nowoczesnym technologiom i innowacyjnym komponentom? Między innymi możliwość stworzenia podłoży do snu, których jakość zaskakuje na każdym kroku. Materace sprężynowe Dąbrowa Tarnowska to produkty trwałe, odporne na odkształcenia, a także niesamowicie komfortowe w użytkowaniu To rozwiązanie wprost idealne dla par (również tych o dużej różnicy wagowej), seniorów i sportowców. Materace sprężynowe Dąbrowa Tarnowska to doskonały sposób na to, by pożegnać ból kręgosłupa o poranku i cieszyć się w pełni efektywnym snem.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Dąbrowa Tarnowska

Zdrowy i efektywny sen ma ogromny wpływ na cały organizm - oddziałuje nie tylko na zdrowie fizyczne, ale również psychiczne. Dzięki nocnemu wypoczynkowi można czuć się zmotywowanym do końca dnia i wyglądać promiennie. Jak to osiągnąć? W pierwszej kolejności warto zapoznać się z asortymentem sklepu materace ortopedyczne Dąbrowa Tarnowska. W ofercie znajdują się produkty starannie wyselekcjonowane, posiadające liczne certyfikaty i wyróżnienia. Materace ortopedyczne Dąbrowa Tarnowska to inwestycja na lata, która zapewnia wygodę i właściwości prozdrowotne.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Dąbrowa Tarnowska

Sen to znany od dawna eliksir na promienny i zdrowy wygląd. Chcąc zadbać o to, aby każdego ranka czuć się pięknie i wyglądać wspaniale, sprawdź, jakie oferuje poduszki do spania Dąbrowa Tarnowska. Wyroby te zostały stworzone z pianek różnego rodzaju, czyli z surowców uznawanych za jedne z najszybciej rozwijających się na świecie. Pozytywnych właściwości takich rozwiązań jest wiele - poduszki Dąbrowa Tarnowska doskonale dopasowują się do przyjętej pozycji snu i sprawiają, że poranki przebiegają bez nieprzyjemnego bólu karku.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Dąbrowa Tarnowska lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Małopolskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: