Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Bukowno

Materace, poduszki, kołdry, pościel Bukowno - Małopolskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Bukowno

Chcąc zapewnić sobie najwyższą jakość wypoczynku każdej nocy, warto sprawdzić, jakie oferuje materace Bukowno. W ofercie lokalnych sklepów można znaleźć wiele modeli różniących się od siebie nie tylko ceną, ale także rodzajem zastosowanego wewnątrz wypełnienia czy indywidualnymi właściwościami, jak chociażby antyalergiczność czy doskonała elastyczność punktowa. Warto jednak pamiętać, że podczas wyboru podłoża do spania powinniśmy kierować się przede wszystkim własnymi preferencjami, ponieważ źle dopasowany produkt może mieć wiele poważnych konsekwencji zdrowotnych. Sprawdzając, jakie oferuje materace Bukowno, można znaleźć modele piankowe, sprężynowe czy hybrydowe, dlatego na pewno każdy z łatwością dobierze coś dla siebie. Dobrze jest jednak przed zakupem do partnerskiego salonu stacjonarnego i przetestować wybrane podłoże. Jeśli kupimy w ciemno, możemy źle dopasować rozmiar lub twardość, co zdecydowanie negatywnie odbije się na jakości nocnego wypoczynku. W związku z tym, że materace Bukowno to wysokiej jakości produkty od renomowanych, znanych na rynku producentów, zyskujemy gwarancję zdrowego i komfortowego snu. Co więcej, większość modeli posiada kilku-, a nawet kilkunastoletnią gwarancję, dzięki czemu nie musimy się obawiać, że wybrany produkt po kilku miesiącach utraci swoje pierwotne właściwości, a jego powierzchnia ulegnie odkształceniu.

Materace piankowe Bukowno

Jak wiadomo, podłoże do spania powinno zapewniać całemu ciału idealne podparcie, by jak najlepiej wspomóc regenerację wszystkich mięśni i stawów. Właśnie dlatego na szczególną uwagę zasługują materace piankowe Bukowno, które dzięki doskonałej sprężystości oraz elastyczności powierzchni pozwalają na utrzymanie sylwetki w prawidłowej pozycji przez całą noc. Przyczynia się to również do lepszego przepływu krwi oraz dotlenieniu tkanek, co zapobiega między innymi drętwieniu kończyn. W związku z tym materace piankowe Bukowno mogą być stosowane przez praktycznie wszystkie grupy użytkowników - sprawdzą się także w sypialnianych noworodków oraz osób schorowanych.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Bukowno

Materace sprężynowe Bukowno posiadają wiele dobroczynnych dla zdrowia właściwości, wspomagających regenerację całego organizmu w trakcie nocnego wypoczynku. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych sprężyn kieszeniowych, które pracują niezależnie, możliwe jest idealne dopasowanie się powierzchni do naturalnych krzywizn ciała użytkownika. Pozwala to na efektywną redukcję dolegliwości bólowych oraz całkowite rozluźnienie wszystkich mięśni. Co więcej, materace sprężynowe Bukowno wyróżniają się doskonałą elastycznością punktową, reagując jedynie na wywierany nacisk, przez co nie powstaje tzw. efekt fali oraz zniwelowane zostają drgania, wywołane zmianą pozycji.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Bukowno

Materace ortopedyczne Bukowno to wysokiej jakości modele, wspomagające zdrowy sen osób schorowanych, cierpiących na stałą lub czasową niepełnosprawność ruchową lub też borykające się na co dzień z różnego rodzaju schorzeniami kręgosłupa czy wadami postawy. Innowacyjna budowa tego typu produktów pozwala na optymalne dostosowanie się do kształtu sylwetki i zapewnienie podparcia wszystkim partiom ciała bez wywierania zbędnego nacisku. Dodatkowo, materace ortopedyczne Bukowno posiadają właściwości antyalergiczne oraz przeciwodleżynowe, wspomagając tym samym jakość wypoczynku każdej nocy.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Bukowno

Chcąc zapewnić sobie iście królewski wypoczynek, warto zainwestować w poduszki do spania Bukowno. Dostępne modele wyróżniają się wieloma dobroczynnymi dla zdrowia właściwościami, wspomagając optymalne ułożenie głowy i szyi w trakcie snu - bez względu na aktualnie przyjmowaną pozycję. Wysokiej jakości poduszki Bukowno umożliwiają utrzymanie szyjnego odcinka kręgosłupa w prawidłowej pozycji przez całą noc, co przekłada się bezpośrednio na rozluźnienie mięśni oraz zniwelowanie napięcia oraz dolegliwości bólowych, wynikających z prowadzenia intensywnego trybu życia.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Bukowno lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Małopolskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: