Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Wieliczka

Materace, poduszki, kołdry, pościel Wieliczka - Małopolskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Wieliczka

Coraz więcej mówi się o tym, jak ważny w dzisiejszych czasach jest zdrowy wypoczynek oraz prawidłowa higiena snu. W końcu wpływa on nie tylko na nasze samopoczucie oraz poziom energii w ciągu dnia, ale także, np. na metabolizm czy odporność. Właśnie dlatego już teraz warto postawić na materace Wieliczka i porządnie się wyspać! W ten sposób jesteśmy w stanie uniknąć chronicznego zmęczenia oraz bolących pleców czy karku. Wszystko za sprawą idealnego dopasowanie się do naszej sylwetki oraz kręgosłupa gwarantujące najlepsze wsparcie. Co więcej, materace Wieliczka na wypuszczonym rynku wyróżniają się różnorodnością, zarówno pod względem oferowanego komfortu, jak i właściwości. Umożliwia to nam jak najlepsze dopasowanie ich do osobistych preferencji, potrzeb oraz czynników, takich jak waga, wiek czy stan zdrowia. Jakość naszego snu w dużej mierze zależy od nas, dlatego warto nie tylko zadbać o prawidłowy styl życia, ale również wyposażenie swojego łóżka. Jak się okazuje, pod uwagę warto tutaj wziąć materace Wieliczka oraz poduszki czy kołdry.

Materace piankowe Wieliczka

Niezwykle dużą popularność wśród wszystkich grup wiekowych cieszą się materace piankowe Wieliczka. Modele te zostały zbudowane z wysokiej jakości pianki, która w zależności od rodzaju (np. lateksowa czy termoelastyczna) może posiadać inne właściwości. Są one w stanie w pozytywny sposób wpłynąć na jakość i efektywność naszego wypoczynku, jednak pamiętajmy, że wszystkie materace Wieliczka powinny być wybierane przez nas z uwagi na osobiste preferencje, potrzeby oraz czynniki, takie jak waga, wiek czy stan zdrowia.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Wieliczka

Chcesz znaleźć niezwykle sprężyste podłoże do spania, które zapewni zdrowy i efektywny wypoczynek? Idealnym rozwiązaniem będą materace sprężynowe Wieliczka. Ich budowa w dużej mierze opiera się na nowoczesnych sprężynach kieszeniowych, które znacząco różnią się od tych używanych jeszcze kilkanaście lat temu. Wszystko z uwagi na zastosowany materiał oraz budowę, gdyż każda z nich została umieszczona w osobnej kieszonce materiałowej. Dzięki temu są w stanie pracować niezależnie, przez co materace sprężynowe Wieliczka wyróżniają się dodatkowo redukcją drgań oraz wysoką elastycznością punktową.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Wieliczka

Wiele osób poleca materace ortopedyczne Wieliczka z kilku powodów. Wyróżniają się one przede wszystkim statusu wyrobu medycznego oraz licznymi właściwościami, dzięki którym są w stanie idealnie wspierać kręgosłup w czasie snu. Dzięki temu zapobiegają zarówno rozwijaniu się, jak i pogłębianiu nabytych schorzeń. Co więcej, materace ortopedyczne Wieliczka gwarantują każdemu z nas higieniczne oraz antyalergiczne warunki do spania. Jednak pamiętajmy, aby przy ich wyborze uwzględnić indywidualne czynniki oraz preferencje.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Wieliczka

Statystycznie, każdy z nas spędza ⅓ swojego życia w łóżku. Z uwagi na to, warto już dziś zadbać o jak najlepsze warunki do spania i wyposażyć swoją sypialnię w materace do spania oraz poduszki Wieliczka. Dlaczego? Przede wszystkim są to produkty, które idealnie dopasowują się do anatomicznego kształtu głowy, dzięki czemu wspierają kręgosłup w odcinku szyjnym. Co więcej, zachowują go w fizjologicznym ułożeniu przez całą noc, umożliwiając prawidłową regenerację mięśni. Decydując się na poduszki do spania Wieliczka, pamiętajmy, aby wybierać tylko te modele, które są dopasowane do naszych osobistych preferencji oraz potrzeb.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Wieliczka lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Małopolskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: