Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Krynica-Zdrój

Materace, poduszki, kołdry, pościel Krynica-Zdrój - Małopolskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Krynica-Zdrój

Trudny dzień za Tobą? Prawdopodobnie jedynym, o czym marzysz w chwili obecnej jest to, aby jak najszybciej położyć się do łóżka. Często zdarzają się jednak sytuacje, że sposób aranżacji sypialni oraz dobór elementów składowych łóżka nie pozwala na pełne wykorzystanie czasu przeznaczonego na odpoczynek. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest sprawdzenie, jakie oferuje materace Krynica-Zdrój i wybranie produktu, który zagwarantuje zdrowy i efektywny sen. Materace Krynica-Zdrój zostały stworzone przez znanych na całym świecie producentów, którzy zdobyli ogromne zaufanie i całą masę oddanych użytkowników. Ich produkty, które w sklepie materace Krynica-Zdrój starannie wyselekcjonowano, posiadają całą masę pozytywnych właściwości. Dopasowują się bowiem do ciała użytkownika, doskonale podpierają jego kręgosłup, są higieniczne, a ponadto stosunek ceny do jakości jest wręcz doskonały. Kolejnym bardzo ważnym krokiem na drodze do w pełni efektywnego nocnego wypoczynku jest dobór akcesoriów sypialnianych. Ich znaczenie często jest bagatelizowane, a to właśnie one bywają przysłowiową “wisienką na torcie”. W tej grupie znajduje się wiele nowoczesnych produktów - wśród najchętniej wybieranych wymienia się między innymi ergonomiczne poduszki i pościele z naturalnych materiałów.

Materace piankowe Krynica-Zdrój

Wydaje Ci się, że pianka termoelastyczna jest idealna dla Ciebie? A może zależy Ci na higienicznych właściwościach pianki lateksowej? Wybierając materace piankowe Krynica-Zdrój wcale nie musisz wybierać tylko jednego rodzaju surowca! Podłoża znajdujące się w asortymencie sklepu bardzo często powstają bowiem z kilku warstw różnych materiałów, dzięki czemu zyskują na jakości. Materace piankowe Krynica-Zdrój są bardzo elastyczne i - pomimo obaw wielu osób - trwałe. Zapewniają więc nie tylko ponadprzeciętną wygodę, ale również długi okres użytkowania.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Krynica-Zdrój

Materace sprężynowe Krynica-Zdrój przeszły w ostatnim czasie rewolucję. W ich wnętrzu nie znajdują się już sprężyny bonellowe starego typu, a nowoczesne propozycje sprężynowe lub multipocket. Elementy te działają niezależnie, dzięki czemu uginają się jedynie w miejscu nacisku, a nie na całej powierzchni wyrobu. Ogromnym atutem jest również to, że materace sprężynowe Krynica-Zdrój zostały podzielone na zróżnicowane strefy twardości - oznacza to, że parametr ten w konkretnych miejscach jest uzależniony od ciężaru danych części ciała. Tego typu podłoża to doskonały wybór dla par, sportowców oraz seniorów.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Krynica-Zdrój

Każdy człowiek spędza w łóżku średnio ⅓ swojego życia. Niektórzy są jednak zmuszeni do przebywania w nim zdecydowanie dłużej, na przykład ze względu na przewlekłą chorobę. Materace ortopedyczne Krynica-Zdrój powstały właśnie z myślą o nich. Ich budowa przyczynia się do szybszej regeneracji mięśni i zapobiega powstawaniu odleżyn. Materace ortopedyczne Krynica-Zdrój dopasowują się do anatomicznej budowy ciała, dzięki czemu są bardzo wygodne. Jednocześnie zapewniają stabilne podparcie dla kręgosłupa.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Krynica-Zdrój

Zastanawiasz się, jaką poduszkę wybrać? Jeśli tak, w pierwszej kolejności zastanów się, w jakiej pozycji śpisz najczęściej, kiedy czujesz się prawdziwie zrelaksowany. Później warto zwrócić uwagę na rozstaw swoich barków, który warunkuje wielkość idealnego akcesorium sypialnianego. Jeśli wiesz już, czego oczekujesz od wyrobu, odwiedź sklep poduszki Krynica-Zdrój. W ofercie znajdują się produkty różnego rodzaju, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Poduszki do spania Krynica-Zdrój to inwestycja na długie lata, która zachwyci Cię wygodą i antyalergicznością.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Krynica-Zdrój lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Małopolskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: