Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Oświęcim

Materace, poduszki, kołdry, pościel Oświęcim - Małopolskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Oświęcim

W dzisiejszych czasach ważnym aspektem jest zdrowe wysypianie się. Pozwala nam ono poprawne funkcjonowanie w ciągu dnia, pomaga zachować dobry humor oraz wysoką efektywność pracy. Co jest za to odpowiedzialne? W dużej mierze wysokiej jakości produkty, takie jak materace Oświęcim. W sypialni najważniejszym meblem jest łóżko. Stanowi go rama oraz stelaż no i podłoże do spania, które jest odpowiedzialne za jakość naszego snu. Na rynku znaleźć można wiele rodzajów, w tym te składające się z pianki, sprężyn lub ich fuzji, czyli materace hybrydowe. Ich wybór jest zależny głównie od naszych preferencji czy też indywidualnych czynników - wagi, wieku oraz stanu zdrowia. Materace Oświęcim są to wysokiej jakości produkty, jednak aby osiągnąć pełnię komfortu, trzeba pamiętać o ergonomicznej poduszce, miękkim prześcieradle czy antyalergicznej kołdrze. Szukając najlepszych produktów, należy w pierwszej kolejności sprawdzić, jakie oferuje materace Oświęcim. Wyboru oraz zakupu można dokonać zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i internetowym.

Materace piankowe Oświęcim

Doskonałą opinią wśród użytkowników cieszą się materace piankowe Oświęcim. Są one cenione przede wszystkim za niezwykłą miękkość i wrażenie otulenia podczas snu. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu innowacyjnych pianek, które w odpowiedni sposób dopasowują się do ciała. Ich użycie sprawia, że materac posiada różne właściwości. W celu podwyższenia jakości naszego snu oraz komfortu łączy się ze sobą kilka pianek. Umożliwia to również w bardziej indywidualny sposób dopasowanie konkretnego modelu wedle swoich potrzeb. Materace piankowe Oświęcim to idealny wybór niezależnie od wieku czy stanu zdrowia.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Oświęcim

Podłoże, na którym śpimy - dla każdego z może być ono inne, jednak warto rzucić okiem na materace sprężynowe Oświęcim, w których skład wchodzą innowacyjne sprężyny kieszeniowe. Wyraźnie różnią się one od tych, które były stosowane w przeszłości, ponieważ są osadzane w indywidualnych kieszonkach. Dzięki temu pracują oddzielnie, tylko w miejscu nacisku naszego ciała, gwarantując odpowiednie wsparcie dla ciała oraz kręgosłupa. W dodatku materace sprężynowe Oświęcim charakteryzują się niezwykle wysoką elastycznością punktową, a także sprężystością. Nie zwlekajmy i wypróbujmy je już dziś!

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Oświęcim

Jeżeli myślisz, jak właściwie zadbać o swój kręgosłup albo pragniesz uniknąć pogłębiania się nabytych wad, to sprawdź już teraz, jakie oferuje materace ortopedyczne Oświęcim. Są to doskonałe produkty dla osób, którym dokuczają problemy związane z kręgosłupem, gdyż w idealny sposób wspierają nasze plecy, umożliwiając zachowanie prawidłowego ułożenia kręgosłupa. W dodatku wszystkie materace ortopedyczne Oświęcim są antyalergiczne oraz posiadają oryginalne właściwości, dzięki którym nie tylko zwiększy się komfort, ale i jakość snu!

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Oświęcim

Każdy dzień zaczynamy i kończymy w łóżku, spędzając w nim ok. ośmiu godzin, które poświęcone są na sen. Z uwagi na to, warto postawić na najwyższej jakości produkty do spania, czyli poduszki Oświęcim. Dlaczego? Przede wszystkim są one odpowiedzialne za zachowanie fizjologicznego ułożenia kręgosłupa szyjnego oraz odciążenie mięśni. Umożliwia im to prawidłową regenerację, co w znaczący sposób przekłada się na ich optymalną regenerację. Zatem nie czekajmy i już dziś sprawdźmy, jakie poduszki do spania Oświęcim dostępne są w sklepach stacjonarnych lub internetowych!

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Oświęcim lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Małopolskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: