Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Czarnków

Materace, poduszki, kołdry, pościel Czarnków - Wielkopolskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Czarnków

Chyba każdy choć raz słyszał, że warto zainwestować w dobre podłoże do snu. W takich sytuacjach pojawia się jednak jedno zasadnicze pytanie: po co to robić? Głównym powodem jest fakt, iż dobrze dopasowany materac to zdrowy i efektywny sen. Niezakłócony nocny wypoczynek jest z kolei gwarancją dobrego humoru i samopoczucia, a także wydolnego układu odpornościowego. Ponadto, sprawiają, że użytkownik zapomina o przewracaniu się z boku na bok w poszukiwaniu dogodnej pozycji i budzeniu się obolałym. Aby przekonać się o zasadności tych słów, warto zapoznać się z tym, jakie oferuje materace Czarnków. Są to produkty, które - pod warunkiem, że zostaną dopasowane do wagi, wzrostu i indywidualnych potrzeb użytkownika - z pewnością sprawią, że poczuje on komfort, jakiego do tej pory nie znał. Gdy zdecydujesz się już na jedno z podłoży dostępnych w sklepie materace Czarnków, możesz skupić się na doborze równie ważnych akcesoriów sypialnianych. Pełnią one bardzo istotną rolę na drodze do komfortowego nocnego wypoczynku. To właśnie ergonomiczna poduszka odpowiedniej wysokości, kołdra dopasowana do pory roku, czy stelaż umożliwiający wentylację wewnątrz wkładu to istotne elementy, bez których komfort może nie być aż tak wysoki. Zakupy w sklepie materace Czarnków zrobisz zarówno stacjonarnie, jak i online - wybór dogodnego sposobu zależy od Ciebie.

Materace piankowe Czarnków

Preferujesz miękkie, czy twarde podłoża? A może najlepiej czujesz się na tych o średniej twardości? Bez względu na odpowiedź warto sprawdzić, jakie materace piankowe Czarnków znajdują się w ofercie sklepu. Produkty stworzone na bazie pianek (termoelastycznych, wysokoelastycznych, poliuretanowych) sprawdzą się w każdej sypialni. Są różnorodne między innymi dzięki zróżnicowanej gęstości poszczególnych surowców. W procesie ich produkcji można więc osiągnąć zarówno bardzo miękkie wyroby, jak i te zdecydowanie twardsze, dla osób o większej masie ciała. Materace piankowe Czarnków to inwestycja na lata, pod warunkiem doboru odpowiednich dla siebie parametrów.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Czarnków

Sprężyny, elementy amortyzujące, pokrowiec - to właśnie z tych elementów zbudowano materace sprężynowe Czarnków. Stosunkowo prosta budowa potrafi jednak skraść serca bardzo wielu osób. Nowoczesne technologie i innowacyjne materiały pozwoliły na idealne dopasowanie właściwości poszczególnych komponentów, a co za tym idzie - osiągnięcie doskonałych właściwości. Sprężyny są amortyzowane za pomocą najszybciej rozwijających się surowców, czyli pianek, a zatem podłoże jest nie tylko prozdrowotne, ale i wygodne. Materace sprężynowe Czarnków to dobra inwestycja na lata.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Czarnków

Siedzenie lub stanie w nieprawidłowej i nieergonomicznej pozycji to problem, który może prowadzić do powstania poważnych schorzeń kręgosłupa. Nawyki związane z przyjmowaniem innej postawy niełatwo wypracować, ale można sobie w tym pomóc kupując materace ortopedyczne Czarnków. Mają one realny wpływ na zapobieganie powstawaniu i pogłębianiu się nawracających dolegliwości bólowych. Doskonale podpierają kręgosłup i dopasowują się do anatomicznej budowy ciała użytkownika. Materace ortopedyczne Czarnków to propozycje starannie przebadane, co do których można mieć pewność, że przez długie lata będą dbały o zdrowie.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Czarnków

Badania dowodzą, że poduszki powinny być wymieniane co kilka lat. Są to bowiem akcesoria sypialniane, które - nawet pomimo dobrej jakości - często stają się siedliskiem wielu bakterii i roztoczy. Gdy przyjdzie pora na wymianę, wybierz poduszki do spania Czarnków. Są to produkty antyalergiczne, w pełni bezpieczne dla zdrowia. Ich wnętrze oraz poszycie zostało wykonane tak, aby nie przyciągało szkodliwych mikroorganizmów. Na uwagę zasługuje również fakt, iż poduszki Czarnków to wyroby odporne na odkształcenia i niesamowicie wygodne - gwarantują więc komfort snu na najwyższym poziomie.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Czarnków lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Wielkopolskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: