Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Ostrzeszów

Materace, poduszki, kołdry, pościel Ostrzeszów - Wielkopolskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Ostrzeszów

Dla każdego z nas sypialnia stanowi oazę spokoju oraz jest miejscem do relaksu. Pomieszczenie to jest urządzone według osobistych standardów, jednak pamiętajmy, aby w pierwszej kolejności postawić na odpowiednie łóżko. Powinno być ono wyposażone w materace Ostrzeszów, jednak dlaczego? Są to produkty, które zostały stworzone specjalnie w celu zwiększenia jakości i efektywności naszego snu. Ich budowa oraz specjalne właściwości mogą w prawidłowy sposób wspierać kręgosłup. Wszystko z uwagi na fakt, iż idealnie dopasowują się do anatomicznych kształtów ciała użytkownika. Jednak to nie wszystko! Materace Ostrzeszów różnią się między sobą rodzajem wypełnienia, przez co mogą między sobą różnić się oferowanym rodzajem komfortu. Jednak pamiętajmy, że istnieje wiele czynników, w tym osobiste preferencje oraz potrzeby, którymi należy się kierować przy ich wyborze. Materace Ostrzeszów to świetne rozwiązanie do sypialni każdego z nas, w tym dzieci czy seniorów. Z uwagi na to, warto już dziś sprawdzić, jakie modele oferują sklepy stacjonarne oraz internetowe.

Materace piankowe Ostrzeszów

Poszukiwania komfortowego i wyjątkowo otulającego podłoża do spania nie musi być trudne! Jednym z najlepszych rozwiązań mogą być materace piankowe Ostrzeszów, których wypełnienie w całości składa się z innowacyjnej pianki. Można podzielić ją na kilka rodzajów, w tym termoelastyczną, wysokoelastyczną czy lateksową, a każda z nich odznacza się innymi właściwościami. Dzięki temu jesteśmy w stanie idealnie dopasować materace piankowe Ostrzeszów do swoich osobistych potrzeb oraz preferencji.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Ostrzeszów

Na rynku spotkać można liczne rodzaje produktów do spania, w tym materace sprężynowe Ostrzeszów. Są to jedne z bardziej popularnych produktów, które są znane od kilkunastu lat i wraz z postępem w technologii, zostały unowocześnione. W dużej mierze opiera się to o zastosowanie wewnątrz sprężyn kieszeniowych. Wyróżniają się one tym, że zostały osadzone w osobnych kieszonkach materiałowych, przez które podłoże do spania jest w stanie reagować w sposób niezależny. Dzięki temu materace sprężynowe Ostrzeszów gwarantują redukcję drgań i wysoką elastyczność punktową.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Ostrzeszów

Doskwierający ból kręgosłupa uniemożliwia nam prawidłowe funkcjonowanie w ciągu dnia. Z uwagi na to, warto wdrożyć zdrowe dla kręgosłupa nawyki oraz zainwestować w materace ortopedyczne Ostrzeszów. Odpowiadają one za najlepsze wsparcie dla pleców oraz ułożenie ich w fizjologicznej pozycji w czasie snu, a wszystko dzięki wyjątkowej budowie czy właściwościom. Co więcej, materace ortopedyczne Ostrzeszów wpływają w pozytywny sposób na stan kręgosłupa, eliminując dolegliwości bólowe, a także minimalizując ryzyko pogłębiania się schorzeń.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Ostrzeszów

Zastanawiasz się, jak zwiększyć jakość i komfort wypoczynku? Postaw na poduszki Ostrzeszów! Są to unikalne modele wyróżniające się licznymi właściwościami, w tym zapewnieniem odpowiedniej cyrkulacji powietrza czy pochłanianiem wilgoci ze skóry. Jednak ich najważniejszą rolą jest zagwarantowanie najlepszego wsparcia głowy, a tym samym kręgosłupa w odcinku szyjnym. Dzięki temu możliwe jest zachowanie go w fizjologicznym ułożeniu przez całą noc, przez co znacząco zmniejsza się ryzyko dolegliwości bólowych ze strony mięśni karku czy głowy. Dlatego nie czekajmy i już dziś sprawdźmy, jakie oferuje poduszki do spania Ostrzeszów.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Ostrzeszów lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Wielkopolskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: