Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Kościan

Materace, poduszki, kołdry, pościel Kościan - Wielkopolskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Kościan

Dla każdego z nas sypialnia stanowi miejsce komfortowego wypoczynku oraz relaksu. Jednak, aby mogła odpowiednio spełniać swoją rolę, to warto wyposażyć ją w odpowiednie materace Kościan. Dlaczego? Są to produkty, które zostały wyprodukowane przy użyciu najnowocześniejszych technologii, dzięki czemu nie tylko odznaczają się wysoką jakością, ale także funkcjonalnością. Wszystko za sprawą ich unikalnej budowy oraz właściwości, które umożliwiają idealne dopasowanie się do ciała użytkownika, gwarantując tym samym najlepsze wsparcie dla sylwetki i kręgosłupa. Co więcej, materace Kościan między sobą różnią się pod względem wypełnienia oraz właściwości, dzięki czemu każdy z nas jest w stanie znaleźć najlepszy dla siebie model! Decydując się na materace Kościan, w pierwszej kolejności należy pamiętać, aby przy ich wyborze uwzględnić osobiste potrzeby oraz preferencje odnośnie twardości, a także wiek czy stan zdrowia. Dzięki temu wybrany przez nas model będzie mógł w prawidłowy sposób spełniać swoją rolę.

Materace piankowe Kościan

Idealnym produktem do spania dla dzieci, nastolatków, dorosłych oraz seniorów będą materace piankowe Kościan. Wszystko z uwagi na fakt, iż są w stanie sprostać oczekiwaniom każdego, niezależnie od grupy wiekowej oraz osobistych preferencji. Odpowiada za to innowacyjna pianka, która w zależności od rodzaju, jest w stanie zaoferować użytkownikowi inne właściwości, przez po producenci bardzo chętnie łączą je ze sobą. W ten sposób, materace piankowe Kościan oferują szeroką gamę produktów o różnych cechach.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Kościan

Duża część z nas oczekuje, że wybrane podłoże do spania będzie wyróżniać się wyjątkową sprężystością oraz wysoką elastycznością punktową. Jednak, jak się okazuje, zagwarantować nam to mogą jedynie materace sprężynowe Kościan. Tego rodzaju modele w większości zostały wyposażone w sprężyny kieszeniowe, których budowa różni się od tradycyjnych. Dzięki temu sprężyny są w stanie pracować niezależnie od siebie i tylko w miejscu nacisku ciała użytkownika. Z uwagi na to, materace sprężynowe Kościan są zalecane przede wszystkim parom, jednak nie tylko!

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Kościan

W dzisiejszych czasach problemy z kręgosłupem diagnozuje się u coraz młodszych osób. Właśnie dlatego warto zainwestować w najwyższej jakości podłoże do spania, jak np. materace ortopedyczne Kościan. Warto zwrócić na nie uwagę, gdyż wyróżniają się na tle innych statusem wyrobu medycznego oraz licznymi atestami czy certyfikatami. Co więcej, są w stanie zagwarantować nam nie tylko prawidłowe wsparcie kręgosłupa, ale także zachowanie go w prawidłowej pozycji przez całą noc. Materace ortopedyczne Kościan to świetny wybór dla każdego, kto chce zarówno zadbać o schorowany kręgosłup, jak i zapobiec rozwijaniu się wad.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Kościan

Chcesz wiedzieć, jak zwiększyć jakość i efektywność swojego snu? Postaw na poduszki do spania Kościan! Stanowią one ważny element wyposażenia łóżka, gdyż dzięki swojej unikalnej budowie oraz właściwością są w stanie odpowiednio wspierać kręgosłup w odcinku szyjnym. Co więcej, stabilizuje barki oraz umożliwiają prawidłową regenerację mięśni, dzięki czemu rano budzimy się bez dolegliwości bólowych, np. ze strony karku. Jednak, aby poduszki Kościan mogły w prawidłowy sposób pełnić swoją funkcję, to muszą być odpowiednio dopasowane do osobistych potrzeb oraz preferencji użytkownika.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Kościan lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Wielkopolskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: