Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Września

Materace, poduszki, kołdry, pościel Września - Wielkopolskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Września

Podstawową potrzebą fizjologiczną jest sen, który stanowi aż ⅓ naszego życia. Wpływa on na samopoczucie w ciągu dnia oraz prawidłowe funkcjonowanie. Z uwagi na to niezwykle ważne jest odpowiednie wysypianie się, na które bezpośredni wpływ mają materace Września. Są to wyjątkowe podłoża do spania, które na rynku dostępne są w różnych wariantach - jako materace piankowe, sprężynowe lub hybrydowe. Każdy z wybranych modeli różni się między sobą rodzajem wypełnienia oraz wynikającymi z tego faktu cechami. Właśnie dlatego powinniśmy wybierać je na podstawie indywidualnych preferencji oraz potrzeb. Dobrze dopasowane do użytkownika materace Września są w stanie w pozytywny sposób przełożyć się na jakość oraz efektywność wypoczynku, a wszystko z uwagi na prawidłowe wsparcie kręgosłupa i stabilizację sylwetki. Już dziś warto sprawdzić, jakie oferuje materace Września i wybrać odpowiedni model dla siebie. Co więcej, możemy przy okazji zwrócić uwagę na inne artykuły do sypialni, jak poduszki czy kołdry, które dodatkowo wpływają na właściwy komfort termiczny.

Materace piankowe Września

Materace piankowe Września są idealnymi produktami dla każdego z nas! Dlaczego? Dzięki swoim zróżnicowanym właściwościom wynikającym z wkładu są w stanie dopasować się do potrzeb zarówno dziecka, jak i osoby dorosłej. Wszystko za sprawą innowacyjnej pianki, którą podzielić można na kilka rodzajów. Co więcej, to właśnie ona sprawia, że wszystkie materace piankowe Września są wyjątkowo miękkie, komfortowe oraz przyjemnie otulające w czasie snu. Z uwagi na to warto już dziś sprawdzić, który model sprawdzi się w naszej sypialni!

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Września

Materace sprężynowe Września odznaczają się innowacyjnym wkładem, który w większości produktów stanowią sprężyny kieszeniowe. To właśnie one są w stanie zagwarantować wyjątkową sprężystość podłoża do spania, a także redukcję drgań czy wysoką elastyczność punktową. Wynikają one z tego, iż każda sprężyna została osadzona w osobnej kieszonce, dzięki czemu reagują na nacisk ciała użytkownika w niezależny sposób. Z uwagi na to, materace sprężynowe Września świetnie sprawdzą się w sypialni małżeńskiej, ale nie tylko!

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Września

W dzisiejszych czasach coraz częściej są diagnozowane wady postawy oraz schorzenia czy choroby kręgosłupa. Z uwagi na to, warto dbać o plecy nie tylko w ciągu dnia, ale także i w nocy! Umożliwić to mogą materace ortopedyczne Września, które posiadają status wyrobu medycznego oraz wszystkie niezbędne certyfikaty, w tym AEH. Tego typu produkty są w stanie idealnie dopasować się do anatomicznych kształtów kręgosłupa, zapewniając mu najlepsze wsparcie w każdej sekundzie snu. Wystarczy tylko odpowiednio dopasować materace ortopedyczne Września do swoich osobistych preferencji i potrzeb.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Września

Poduszki do spania Września to wyjątkowe produkty do spania, które powinny znaleźć się w każdej sypialni. Wszystko z uwagi na unikalne wypełnienie (naturalne, piankowe lub syntetyczne) oraz budowę, dzięki czemu są w stanie zagwarantować najlepsze wsparcie dla głowy oraz kręgosłupa w odcinku szyjnym. Co więcej, umożliwia to odciążenie i prawidłową regenerację mięśni, przez co rano budzimy się bez dolegliwości bólowych ze strony górnych partii ciała, w tym karku. Zatem nie czekajmy i już dziś sprawdźmy, jakie poduszki Września dostępne są w sklepach stacjonarnych oraz internetowych!

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Września lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Wielkopolskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: